Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania | Estonian.lamareschale.org

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Võib olla uus Bitcoin exchangeon silmapiiril, firma Atlas ATS Inc. Algamas turunduskampaania ja fondi tõstmise edendamiseks Atlas Exchange.

The New York põhinev firma on hakanud koguma annetusi Ühisrahastuse platvormi Indiegogoand reklaamib oma uut projekti presentatsiooni ajal avalikel üritustel. Vaid kaks päeva, 10. Juulil, ettevõtte tutvustavad oma idee juures Bitcoin Start-up ürituse haudejaama New York City.

Vastavalt ettevõtte, selle platvormi "on pakkuda kriitiline ja õigeaegse toetuse Bitcoin majandust, mis nõuab tõestatud, küps vahetada tehnoloogiat, et luua likviidsuse ja stabiilsuse" cryptocurrency vajadustele.

Pealegi raha, et luua vahetus-, Atlas ka kasutades kampaania Indiegogo tõsta teadlikkust digitaalsete currenciesand kasutamise eeliseid usaldusväärne vahetamise platvorm. Liikmed, kes otsustavad liituda ja toetada projekti pakutakse mõned auhinnad, alates T-särk elu liikmeks.

Et kontrollida kampaania Indiegogo ja isegi võibolla jätnud oma annetuse, klõpsake siia.Tähelepanu, kõik Draperi ülikooli õpilased: saate nüüd oma õppemaksu maksta BitcoinigaKui olete uuenduslik õpilaskodude noored ettevõtjad, miks ei saa maksad oma õppemaksu Bitcoin? See on see, mida Draper Universitymight mõelnud, sest nad teatas hiljuti (üsna uhkelt, võime lisada), et nad olid töödeldud esimese õppemaksu tasumise Bitcoin kasutades Coinbase.

Kool, mis asub California (USA) ja on tuntud oma erinevate visiooni ja hariduse meetodeid, sai oma esimese Bitcoins kui makse 2013. Suvel istungil, mis algab 24. Juunil Peale raha asutuse aktsepteerib ka muid makse, näiteks kui vahetuskaupa teenuste.

Kui sa loed, mida asutaja Draper University (ja ka asutaja ja tegevjuht Draper Fisher Jurvetson) peab ütlema, et see otsus on üsna loogiline. "Mõned kõige tulevikku suunatud ettevõtjatele on aktiivsed Bitcoin ettevõtjad. At Draper University of Heroes, võtame Bitcoin maksmise õppemaksu, sest see on paljutõotav valuuta hindavatele raha. Praegu me veel nõustuda dollarit, liiga," ütles Tim Draper.

See on "panna oma raha sinna, kus teie suu on" selline mõte: kui Draper Ülikooli julgustab uuenduslikku ettevõtlust, miks ei võta ta vastu uuendusliku vormi valuutas? See oleks vale! Nõustumine Bitcoinis lihtsalt järjekordne näide sellest, kuidas Draper Ülikool on järgmised sama uuenduslik mudel see õpetab.

Ülikool pakub uuenduslik programm, mille eesmärk on innustada ja esitada kõik vajalikud vahendid, et õpilased, kes unistavad ehitada oma ettevõtteid. Draper University pakub nelja korda aastas, eriti noortele ettevõtjatele vanuses 18 kuni 26, kes saavad nüüd kasutada Bitcoin maksta oma õppemaksu.

Via finance.yahoo.com


Tähelepanu, kõik Sydney Bitcoinersid! Beers4Bitcoin on nüüd igakuine sündmusEsimene Austraalia Beers4Bitcoins, Sydney, oli selline hämmastav edu, et meeskond taga Sündmuse otsustas muuta see igakuine traditsioon, alustades novembris. Koosolek toimub thefirst pühapäeval iga kuu Old Fitzroy.

"See on suurepärane pubi on BitPOS süsteem on täielikult üles seatud ja Gaz, tölner võttis natuke õnnemäng toetavad meid nii arvame see on ainult õiglane samaga", Matt Hoare, üks korraldajad ja grupi liige BitcoinSYD, ütles Bitcoin Kontrollija.

Vormiliselt on sotsiaalne kogumine toimub 03:00-06:00 ", kuid inimesed on vabad jääda baaris enne sulgemist" kesköö paiku, Hoare lisab. Pealegi võimaldab kohaliku Bitcoiners juua värske õlle ja muude jookide eest cryptocurrency, kui on ka suurepärane võimalus näidata teistele klientidele, kuidas Bitcoin toimib.

"Meil on plaanid esitlusi, kuid rõhk on" käed ", nii näiteid uute süsteemide või teenuste, mida saab tõendada rahvahulga on parim", Matt ütleb.

Kui olete Sydney, miks sa ei tee välimuse? Esimene kord kuus Beers4Bitcoins toimub 3. Novembril ja kuradit uusimaid värskendusi nõukogu koosoleku siin.


Austraalia rahvaloenduse platvorm Pozible sisaldab Bitcoini oma valuutate loendisPärast mitmeid taotlusi Bitcoin kasutajate Aussie Ühisrahastuse platvormi Pozible on lõpuks alanud nõustudes cryptocurrency lubadused.

Uudised kuulutas saidi kaudu ametlik teade, mis oli lühike selgitus Bitcoin algajaid seal. Pozible aktsepteerib virtuaalset donationsthrough Coinjar.

Et oleks võimalik annetada Bitcoins projekti loojad peavad olema Bitcoin walletto nõustuda cryptocurrency. Niisiis, kui sa mõtled rahastades oma idee kaudu Pozible oleks suureks abiks, et luua virtuaalse rahakoti ja suurendada oma võimalusi saada lubadused.

Teisel pool, toetajaid võib kasutada mis tahes rahakoti annetada, muidugi, kuid peab saatja aadress, juhul kui eesmärk on ebaõnnestunud.

Vastavalt Pozible, Bitcoin annetuste töödeldakse kohe sisse Pozible osaluse konto erinevalt teistest makseviisid, nii et see on lihtsam ja kiirem.

Seejärel võrdne vahetus projekti maksumus valuuta lisatakse projekti kogumaksumusest. See tähendab, et Bitcoins ainult ümber, kas ja millal projekti saavutab lõpliku eesmärgi. Platvormi viie protsendi tasu kehtivad ka cryptocurrency lubadused.

Seotud uudised


Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad