Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Nagu mitmed vahetused teatas nad ajutiselt peatada kõigi Bitcoin väljavõtmine teisipäeval (11) cryptocurrency universumi teada, et "suur ja kooskõlastatud rünnak" oli välja kuulutatud bot systemand oli mõjutavad need ettevõtted.

Teave selgus eile Andreas Antonopoulos, Blockchain.info juht turvaülem. Ta ütles DDoS rünnaku kasutab Bitcoin tehinguga deformeeritavus featureand kohaldades seda samal ajal mitu tehinguid võrgustik, Coindesk teatatud.

Antonopoulos, et "nii tehingute luuakse, vigast / paralleelselt tehinguid ka luuakse nii, et luua udu segadust kogu võrgu, mis siis mõjutab peaaegu iga rakendamist seal".

Vahepeal exchangeslike popularBitstamp liitunud Mt. GOX ning peatas kõik BTC väljavõtmist.

Ikka, see on teistsugune olukord. "Mt. GOX tugines vale rakendamine tundub muud laadi vahetust ka tuginedes valest rakendamisest. (...) Nende [GOX tema] katse süüdistada Bitcoin tarkvara oli äärmiselt vastutustundetu. Lõpuks see veelgi diskrediteerida GOX ja paljastada oma juhtimise ebapädevusest ", Antonopoulos ütles CoinSpectator.

In Bitstamp puhul, vahetuse teatas "tarkvara on äärmiselt ettevaatlikud puudutavad Bitcoin tehinguid. Praegu on peatatud töötlemise Bitcoin väljavõtmine tõttu vastuolulised tulemused teatas meie bitcoind rahakott põhjustatud Teenusetõkestamise rünne kasutades tehingu deformeeritavus ajutiselt häirida tasakaalu kontrollimiseks. Nagu näiteks, Bitcoin tühistamise ja tagatisraha töötlemise peatatakse ajutiselt kuni tarkvara fix väljastatakse ", loeb avalduse internetis avaldatud ettevõtte poolt.

Ei raha on kadunud ja vahendeid ei ohus.

See on Teenusetõkestamise rünne teinud võimalikuks mõned arusaamatused Bitcoin rahakoti rakendusi. Need arusaamatused on lihtsaid lahendusi, mida rakendatakse, kui me räägime, ja me oleme kindlad, kõik saab tagasi normaalseks varsti.

Väljamakseid mis ebaõnnestus 10. Ja 11. Veebruar tühistatakse ja summad lisatakse kliendile tagasi kontojääki.

Samuti BTC-e teatas võimalike viivituste tehingu krediteerimise. Teisel pool, digitaalse vara kauplemisplatvormi Kraken kinnitas seda ei peatada mis tahes Bitcoin seotud operationsdue eelmise "planeerimine".

Kogu selle teisipäeval (11), Antonopoulos hoida ajakohastamine oma Twitter profilewith uudistega, mis puudutavad rünnak. Pärast tagada, et "Bitcoin kogukond on mitu sõltumatut osalejate vaadates võrgu turvalisuse ja koostöö vajaduse," lisas ta, et "mõju rünnak olematuks vigase rakendusi. Deformeeritavus on olemas, kuid ei mõjuta see".

Ta usub, et "selleks ajaks järgmisel nädalal, kõik vahetused on palju vastupidavamad need phantom txs ja DoS rünnak", muutes cryptocurrency ja kõik seotud tehingute turvalisemaks.

Tehing deformeeritavus, et Bitcoin funktsioon dokumenteeritud alates 2011. Aastast võiks mõnikord viia tagajärjed, nagu Mt GOX puhul. Vastavalt Blockchain.info juht turvaülem, "see ei toimu teiste vahetus, sest nad ei ole loll piisavalt väljastada väljavõtmine ilma nende kontrollimiseks läbi esimese". Ja kuigi mitmed vahetused on nüüd peatada oma tegevuse, et tugevdada nende tarkvara, "see on oluline märkida üldse raha on kadunud".

Tõus see teema meenutab mõned Satoshi Nakamoto viimane sõna: "Nagu Gavin ja ma ütlesin selgelt enne, tarkvara ei ole üldse vastupidavad DoS rünnak. See on üks paranemist, kuid on veel rohkem võimalusi rünnata kui suudan loota ".

Kuid veelkord, Bitcoin surma kuulutati liiga kiiresti. Vaatamata eelmise hinnalangust alates $ 900 vähem kui $ 600, digitaalse valuuta näitab, kuidas vastupidavamaks see võib olla sattunud selline rünnak. Väärtus isegi tagasi viimase hoursand nüüd umbes $ 660.

Seotud uudised


Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda