Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks | Estonian.lamareschale.org

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Austraalia senati Economics Viited komitee tutvunud digitaalse valuutade riigis hiljutises raportis. Nende järeldus on, et kõik cryptocurrencies tuleks käsitleda valuuta eesmärgil kasutatava kaupade ja teenuste maksu (GST), mitte eelmise immateriaalse vara mõistele rakendatud Austraalia Maksustamine büroo (ATO).

Eelmine määrus määratletud ATO ei tervitanud Bitcoin äriringkonnad Austraalia, paljude ettevõtete kritiseerides otsuse ja ähvardab liikuda teistesse cryptocurrency-sõbralike riikide vältida rahalisi karistusi.

Thereportrecognized et eelmise hoiak oli mõjutavad Bitcoin ettevõtete omanikud ja paneb liigse surve alla uus alustavatel.

Senaator Sam Dastyari, kes juhatab komitee, ütles, et:

"Kahtlemata peamine kasu on usaldus ja kindlus, et eemaldades GST annab meie enda digitaalset ettevõtjad ja välisriikide ettevõtetele, kes soovivad luua siin. Kõige tähtsam on, saadab sõnumi kohaliku tehnoloogiaettevõtjale et nende valitsus ei kuula neid ja et iseenesest on suur samm edasi. "

Uus otsus on öelnud, et on tohutu mõju vahel Australian krüpto kogukonnas. Muudatus ei mõjuta mitte ainult Bitcoin vahetamist kuid põhimõtteliselt kõik ettevõtted, mis tegelevad digitaalse raha.

[Tweet_box disain = "default"] Austraalia senati Economics Viited komitee otsustas, et kõik cryptocurrencies tuleks käsitleda valuuta eesmärgil kasutatava kaupade ja teenuste maksu. [/ Tweet_box]

Jason Williams, president Bitcoin Association of Australia ja asutaja BitPOS, ütles 99Bitcoins et "tulemus Austraalia valitsuse uurimine on tõepoolest suur ja positiivne samm tulevikku. See muidugi ei ole vahetut mõju, mida ATO on otsustanud siiski häälestab lähitulevikus. "

"See otsus on olnud pikka aega tulemas ja on krediidi kõigile Bitcoin kogukond, kes on lobitööd ja tõi Bitcoin peavoolu," lisas ta.

Williams ka mainitud, kuidas põnevil Austraalia Bitcoin kogukond. "Meil on telegrammi (IM palveta) rühm, mis on palju inimesi Sydney ja liikmed Aussie kogukond seda. Kui ma sisse logitud kontrollida sõnumeid hommikul oli palju buzz umbes see. Kogukonda tegelikult on väitnud, pikk ja raske, et valitsus võtab positiivse seisukoha Bitcoin. Oleme uhked Aussies ja me tõesti tahame Austraalia pidada maailma liider cryptocurrency ruumi. See on tõesti suurepärane, positiivne samm selles suunas. "

Kuigi küsimused ei ole möödunud senati veel, Senati oodatakse soovituse mõne päeva, vastavalt Austraalia vajutage. Dastyari ütles ka, et hetkel täielikku toetust ei ole kättesaadav reguleerimise Bitcoin, nagu mõned esindajad soovivad tegelikult katsetada ja vaadata, mida rahalisi võimalusi Bitcoin tehnoloogia pakub mitte suruda seda ära määrus.

Üksikasjalik aruanne 74 lehekülge mainib ka kaasnevaid riske määruste ja tunnistab, et rohkem uuringuid ja tööd tuleb teha seoses digitaalse valuuta seda regulatedby Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjon ja teised asutused.

Ülevaates on saanud vastuseid peaaegu 48 ettevõtete ja üksikisikute oletada ja jagavad oma teadmisi cryptocurrency. Kõige silmapaistvam reaktsioon on olnud alates Ripple Labs: "ühtlustada ülemaailmne standard digitaalse valuutade võiks anda selgust ja võrdseid tehnoloogid ja ettevõtted, mis uuendusi kasutades digitaalse valuutades."

Eeldatav kuupäev aruande esitamise senati on väidetavalt 10. August

Paljud Bitcoin entusiastid loodavad, et see määrus aitab digitaalse innovaatorid kogu Austraalia parandada oma suhteid valitsuse, aidates samas nende ettevõtete kasvada.

Kui määrus möödub, siis Austraalia liitub auastmed mõned riigid, et kaaluda Bitcoin valuuta nagu Suurbritannia, kes otsustas eelmisel aastal raviks Bitcoin valuuta ja vabastada see käibemaksust.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda