Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised | Estonian.lamareschale.org

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Austraalia Maksustamine büroo (ATO) on välja mõned kauaoodatud juhised Bitcoin seotud maksud. Cryptocurrency kogukonnaga juba teadis asutus töötas mõned uued reeglid ja vabastamise aeg tegelikult teeb palju mõistust suuniste avaldatakse koos Austraalia 2013-1014 tuludeklaratsiooni.

Uus eeskirjade kogum muutub ka avalikkusele aeg suunata kasvav rühm Bitcoiners mis areneb krüpteerimisoperatsiooni stseeni Austraalias. Vastavalt CoinTelegraph, Austraalia on praegu umbes 40.000 aktiivset BTC kasutajad, samuti 190 Bitcoin sobiv ettevõtted.

Numbrid ilmnenud Bitcoin Association of Australiashow et Australian osa Bitcoin turul kapitali on peaaegu kaks protsenti hetkel, mis tähendab turuväärtus Austraalia on võrdne umbes $ 120 miljonit.

Seoses uue Bitcoin suunised, "juhendamisel paber ja eelnõu maksu tehtud otsustes kindluse tagamiseks Austraalia kogukonna koolitusorganisatsiooni ravi cryptocurrencieswithin praeguse õigusraamistiku, ütles Michael Hardy, asutuse yliassistentti volinik.

Määrus kokkuvõte selgitab, et: -

Tehinguid koos Bitcoins sarnaneb barter süsteemi, mille sarnast maksu tagajärgi.

Koolitusorganisatsioonile seisukoht on, et Bitcoin ei ole raha ega välisvaluutas, ja tarnimise Bitcoin ei ole rahalise pakkumise kaupade ja teenuste maksu (GST) eesmärkidel. Bitcoin on siiski vara kapitali kasvutulu maksu (CGT) eesmärkidel.

Kirjed vajate seoses Bitcoin tehingud on:

  1. Kuupäeva tehingute
  2. Summa Austraalia dollarites (mis võib võtta hea mainega online-vahetus)
  3. Mida tehingu oli, ja
  4. Kes teisele poolele oli (isegi kui see on lihtsalt nende Bitcoin aadress).

See tähendab Bitcoin tehingute peaks nüüd kohelda nagu börsitehingute võrreldavate tulumaksumõjud, kui nad esinevad ärilistel eesmärkidel. "Inimesed tegelevad ostavad või müüvad Bitcoin või muu cryptocurrencies - kas üksikisikutele või ettevõtetele - julgustatakse lugeda meie juhiseid. Kui nende asjaolud ei ole hõlmatud juhised, võivad nad pöörduda privaatne küsimused meiega ühendust", loeb dokument.

Ka need suunised järgmised punktid: -

  • Kasutades Bitcoin isiklikuks kasutamiseks - Seal ei ole ühtegi GTS või tulumaksu mõju inimestele kasutades Bitcoin isiklike tehingute. Kui kasutaja ei oma firma ja lihtsalt tahab maksta teenuste ja kaupade Bitcoin ta ei ole vastuvõtlik igasugustele maksudeklaratsioone. Kuid ostud ei tohi ületada AUD $ 10.000.
  • Kasutades Bitcoin äri - neile, kes soovivad kasutada Bitcoin äri ja kaubanduse ta teenuseid ja kaupu peavad registreerima väärtus ostude Austraalia dollarites, ja mainida seda osa oma sissetulekust. Protsess on sarnane saavad mitterahalise tasu alusel Bartertehingu. Kui ettevõte saab bitcoins vastutasuks teenuste ja kaupade, see võib olla vastuvõtlik GTS tasu nende bitcoins.
  • Kasutades Bitcoin teenuste ja kaupade eest - ettevõtted, kes otsivad osta äri objekte Bitcoin on õigus maha arvata saadud raha nende konkreetsete esemetega. GTS arvutatakse pärast üldist turuväärtust teenuste ja kaupade. See on võrdne õiglase turuväärtuse Bitcoin ajal tehing toimus.
  • Kapitalikasvu - ATO mainib, et võib olla kapitalitulu maksu tagajärgi, kui ettevõtted saavad käsutuses bitcoins. Kuid mis tahes kasum vähendatakse summa lisada, et ettevõtte mõõdetav tulu regulaarne sissetulek.
  • Kasutades Bitcoin maksma palgad - kui töötajad on töö lepingu ettevõttega, ja nad otsustavad maksta bitcoins asemel Austraalia dollarit, leitakse, et makse erisoodustusena, mis tähendab, et tööandja on vastuvõtlik sätteid Fringe kasu Ligningsrådet seaduse.
  • Mining Bitcoin - tulu kaevandamise bitcoins ärina lisatakse, et ettevõtte hinnatavad tulu. Kaevandamise käigus, mis tahes kulud saaks maha arvata. Loss kaevandamise käigus võib viia mitteärilisel provisjonid.

Vastavalt ATO kasutavad inimesed Bitcoin väljaspool äri valdkonnas ei pea maksma tulumaksu või kannatavad GTS maksutagajärgi. Nende operatsioonide cryptocurrency loetakse isikliku kasutamise vara.

Pilt allikas: Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat