Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele | Estonian.lamareschale.org

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

"Idioot juhend Bitcoin" on uus e-raamat, et kavatseb levitada teavet cryptocurrency

Selgitab "Bitcoin igapäevane mees ja tema koer". Juhend, mis loodi sel nädalal, on välja töötanud Austraalia vabakutseline illustraator Gustaf van Wyk.

Vastavalt pressiteate, raamat loodi, et aidata Bitcoin algajatele "hõlmab kõike, mida nad peavad teadma, et saada kätte jhk põhimõtteliselt häiriv tehnoloogia, mis on Bitcoin". Krüpteerimisoperatsiooni juhend maksab 0,07 BTC (vastab $ 7,77) ja on 100% rahulolu raha tagasi garantii.

"Mida tugevam Bitcoin saab rohkem ohtu see muutub, et väga institutsioone mis on ostujõud täiesti häirida ja hävitada. Autori sõnul, ellujäämise digitaalse valuuta revolutsioon seisneb põhimõtteliselt oma laialdase useas et vahetada, mitte seda kui investeeringut "pressiteates lisab.

Lühikese intervjuu, Gustaf van Wyk ütles, et "andes sellele [Bitcoin] objektiivne väärtus tänaval saaksime oluliselt seista vastu võitlemise et Bitcoin peavad paratamatult kannatama enne kui ta saab tõeliselt muuta maailma. Raamat, kui midagi muud, on žest, et lõpuks ".

Pealegi õpetamise põhitõdesid virtuaalne raha, "Idioot juhend Bitcoin" on hämmastav ja värvilisi illustratsioone loodud autori. Palju lugejaid on juba andnud positiivse tagasiside, kuid juhend soovib jõuda laiema publikuni.

Võite leida raamatu siin samas kodulehel, et võõrustab ka autori blogi, kuid see tehakse kättesaadavaks tütarettevõtete järgnevate nädalate jooksul.Austraalia advokaadibüroo võtab BitPOSi vastu Bitcoini makseidAdroit Lawyershas muutunud üks esimesi advokaadibürood Austraalia vastu Bitcoinas makseviisi. Ettevõte, asutajaliige partner Bitcoin kaupmees pakkuja BitPOS, asub Sydney ja spetsialiseerunud pakkudes äri- ja ühinguõiguse nõu tootmise, IT, meedia ja teenuste sektoris.

Otsus innustas ühingu juriidilisi direktor. Mark Toohey usub, et cryptocurrency "varsti lõpetavad" varajase vastuvõtmise "faasi ja saada sagedamini kasutatav vorm turvalise online makse", sätestab pressiteates.

Vastavalt Toohey, kes asutas firma aastal 2008, "Bitcoins hõlbustada tasuv ja turvalist online makse. Vähendatud tehingutasud ja vahetu lahendamise on potentsiaali oluliselt muuta viisi, kuidas äri tehakse Internetis".

Kui inimesed tehinguid kasutades Bitcoins nad muljet, kuidas kiire, odav ja lihtne tehing protsess on. Bitcoin lagundab tõkked traditsiooniliste makseviiside ja võimaldab teenuse pakkujad nagu meil rakendada tõelise potentsiaali online makseid.

Jason Williams, asutaja BitPOS, ütleb, et "teenuseid nagu BitPOS pakkuda tehingu kinnitamiseks ja loa julgustada usaldus uue maksesüsteemi. BitPOS tagab turvalise ja lihtne kasutada Bitcoinsfor nii online ja offline tehingute".

Aga BitPOS on rohkem (hea) uudised teatada. Teenus aitab ka esimene Bitcoin sobiv restoran Sydney nõustuda digitaalne raha. Kliendid Owl Housewill peagi maksma oma sööki cryptocurrency.


Austraalia käivitamisel käivitatakse Bitcoin-marginaalne kauplemisplatvormSa võid juba tead nime Btc.sxas üks ürituse sponsoritele "Beers4Bitcoins" seatud tekkida Sydney. Ühtede arvasin artikkel avaldatud 99Bitcoins umbes cryptocurrency panorama Austraalias, kuid nüüd on aeg teada Btc.sx veidi parem.

Teenus, kauplemisplatvormi, mis töötab ainult koos Bitcoin, on loodud Joseph Lee, endine bankerwho kasutada kogu oma professionaalse tausta ja isiklikku kogemust ennustada tulevikku virtuaalne raha. Nagu alguses kasutuselevõtja digitaalse mündi ta laiendanud oma investeeringuid ja alustas tööd Bitcoins kuni ta nägi kõiki.

Nüüd ta tahab kõigil on võimalus spekuleerida väärtus cryptocurrency nõuetekohast tööriistad, kuid ilma suuremate riskidega. Nii lõi ta Btc.sx, mis töötab ainult Bitcoin: mis sisaldab kõiki tehinguid, väljamaksete ja hoiused. Pealegi, platvormi keskendub marginaal kauplemine, mis võimaldab investoritel kasutada olemasolevaid Bitcoins ja suurendada nende väljamakseid.

Kuid Btc.sx kõrvaldab osa riskid meetmed nagu need, mida nõutakse tagatisraha. See algne väärtus määrab, kui palju bet suurus investor saab teha, võimaldades neil piirata nende kõigi kokkupuudet.

Vastavalt Joseph Lee, "kui turg liigub nende vastu [investorid] väga tugev viis, siis ma tegutseda vastaspoole selle riski juhtimiseks. Kui ma kaotan rohkem kui see, mida minu klient paneb ette nii tagatisraha, siis tulevad välja taskus. Ma ei ole kunagi võta kliendi üle oma tagatisraha selles asendis ".

Lee alustas tööd platvormil vaid üheksa kuud tagasi ühe asutaja, kuid pärast isiklik investeering 150.000 Austraalia dollarit, ta suutis käivitada teenuse kolm kuud tagasi. Üks ja pool kuud pärast seda, Btc.sx hämmastavalt jõudnud kasumlikkust hoiab edukas.

Via zdnet.com


Austraalia Maksukorralduse Büroo hilinenud otsustab - ikka tahab Minimaalne TX RecordsAustraalia Maksustamine büroo ülesanne on erinevaid ülesandeid, sealhulgas konsulteerides, mida kasutatakse kui vahendit haldamise parandamist Austraalia maksu- ja väljateenitud aastate süsteemid viisil nad kirjeldavad kui kasu riigi huvides.

Üksikisikud või ettevõtted teevad taotleda konsulteerimist ametisse kes siis konsulteerida ühenduse küsimustes, mis on kas riigi huvides või tõenäoliselt oluliselt parandada tervist või tõhusa toimimise süsteemi.

Hiljuti kontoris tehti ülesandeks vaadates Bitcoin maksustamisel ja esialgse arutelu, mille asukoht on lõpetatud.

Tööstus esindajad professionaalne ja Bitcoin ühendused ja juhtivate ettevõtjatega seotud areneva Bitcoin kogukonna täidetud 29. Aprillil 2014. Aastal Australian Maksustamine Office. Osalejad andsid väärtuslikku teavet oma ärimudeleid ja kuidas erinevad maksu ravi mõjutaks nende kliendid, liikmete ja ettevõtetele.

Rühma andnud väärtuslikku tagasisidet ATO ettepanekuid, mis on olnud osa ATO aruteludel Austraalia seisukohta selle maksustamise. Koolitusorganisatsioonile püüdnud lisaabi väline õigusnõustaja, mis on viivituse juhendamisel paberit, mis on eeldatavasti vabaneb kiiresti. Jääb prioriteet ATO anda ühenduse lõpliku juhised paberit aega, et inimesed lõpetavad oma 2013-14 tuludeklaratsiooni. Peamine teave, et maksumaksja peab umbes iga tehingu või sündmuse Bitcoin on kuupäev, summa $ A, mida ta oli, ja kes teisele poolele oli (nende Bitcoin aadress, vähemalt).

Tundub, et Austraalia on nõudes kaasatud Bitcoin ja cryptocurrency et põhjalikult üle dokumendi iga tehingu maksustamise eesmärgil ja tahaks näha teavet, kellele teine ​​pool kaasatud tehingute kuid tõenäoliselt võimaldab lihtsat märgisüsteem Bitcoin aadressi muu teave pole saadaval.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest