Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Bitcoin on uus sõna aasta

vastavalt Australian National sõnaraamat Center (ANDC), institutsioon põhineb Canberra, Australian National University (ANU).

Nimi maailma kuulsaim cryptocurrency valiti ANDC pärast põhjalikke uuringuid, et kogutud teiste sõnu ja väljendeid, mis sai väga populaarseks 2013. Aasta jooksul.

See sõna esiletõstmist on kasvanud hüppeliselt kogu 2013. Sagedus sõna Bitcoin on kasvanud üle 1000 protsenti meedias alates mullu samal ajal. Paljud Australian on muutumas teadlik Bitcoins läbi isikliku investeeringuid valuuta ja läbi suurenev hulk ettevõtteid, et nõustute valuuta äritehingutes.

ANDC veebilehte

Amanda Laugesen, esindaja keskus, tsiteeritud ABC News, loetletud Teisisõnu, et kaaluti ka, nagu FOMO (või hirm jääda ilma "), microparty või twerk. "The Federal Valimistulemused nägid sõna microparty Otsast viidates väike erakondade sageli põhineb umbes ühe teema" Laugesen ütles, lisades, et selle aasta jooksul me ka teada, et "kuni twerk on tantsida seksuaalselt provosoivasti kaasates torke hip liikumise ja madala, kükitades seisukoht ".

Jason Williams, president Bitcoin Association of Australia (BAA), kiidab otsuse. "Ma arvan, Bitcoin on sõna aastal näitab, et see muutub tuntud nimi", ütles ta Bitcoin Kontrollija.

Tagasi augustis, Oxford University Press teatas ka, et Bitcoin oli üks uus täiendused Oxford Sõnastikud Online (ODO), tema tavaline kvartali uuendus.

"2013 on olnud suurepärane aasta teadvuse Bitcoin ja 2014. Aastal saab olema aasta Bitcoin plahvatav inimeste kodudesse. See saab olema lihtsam kui kunagi varem, et inimesed saavad oma käed Bitcoins ja ka lihtsam kui kunagi varem, et inimesed kulutada neid tarbeesemeid "BAA president lisatud.

Bitcoin Christmas Austraalia

Rääkides kulutuste cryptocurrency, kuidas osta jõulukinke koos Bitcoin? Jason Williams kinnitab see on täpselt, mis toimub Austraalia: "Ma olen ostnud enamiku oma kraami online, selle lihtsalt nii lihtne teha. Ei ole identiteedivarguse ohtu ja see on täiesti turvaline tehing. Bitcoin on suur ühtlustaja, tõkke kanne on väga madal ja tehingud on turvaline ".

Teisel pool, nõustudes cryptocurrency on suur eelis, et kaupmehed, kes "ei pea muretsema takaisinperinnöiltä, ​​krediitkaardi pettuse või nõuete täitmise kulud". Vastavalt Williams, "järgmisel aastal me näeme rohkem ja rohkem kaupmehed nõustudes Bitcoinand arv asju, mida me kõik saame osta Internetis lihtsalt suurendada".

Pärast ametlikku käivitamist oktoobris Bitcoin Association of Australia on kõvasti tööd, et edendada virtuaalne valuuta riigis. "Kuna väljakuulutamist arv liikmemaksud ja üldised päringud läks läbi katuse. See on väga põnev meile kõigile olla osa millestki nii mäng muutuvas".

Veel hiljuti, institutsioon sai ka ametlik partner on Bitcoin Foundation. Williams ütleb, et see on "väga põnev aeg Austraalia on. Bitcoin Foundation pakub palju tuge Bitcoin Association of Australia, mis võimaldab meil keskenduda kaitse, edendamine ja standardimise Bitcoin riigis".

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)