Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad | Estonian.lamareschale.org

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Seal on uus väike lisaks Austraalia pensioni taotluse vorm mis tähendab suur uudis Bitcoin kogukonna riigis ja kogu maailmas. Alates sellest nädalast Austraalia pensioni taotlused peavad deklareerima oma "cyber valuuta" vara nagu Bitcoin.

Taotluse vorm avaldatud Department of Human Services (DHS) paneb Bitcoin samal tasemel teiste potentsiaalselt väärtuslike assetssuch nagu "takso plaadid, aeg aktsiate võidusõiduhobused, hurtadest reisitšekid" ja muud collectables. Otsus, vastavalt Sydney põhinev advokaat "seadustab mõiste digitaalse rikkuse kaugemale niši ala".

Bitcoin välimus on valitsuse väljastatud vormi võib olla peen, kuid see on kindlasti märkimisväärne, Amor Sexton, kes töötab digitaalse valuuta spetsialist firma Adroit juristid, ütles CoinDesk.

Tundub cryptocurrency on muutumas nii Austraalia valitsus peab immateriaalne vara, peamiselt seetõttu, et Bitcoin sobib see kirjeldus aga saab kergesti kaubelda. "Mõiste" digitaalne vara "või" digitaalse vara "võib tunduda lihtne, kuid see tegelikult vaidlustab mõned põhireeglist asjaõigus. See tunnustamise cryptocurrency varana on areng asjaõigus ja mõiste rikkuse", ta lisatud.

Selle uue otsuse, Austraalia hoiab näitab, et see on üks väheseid riike maailmas valmis korralikult reguleerida Bitcoin hetkel loomata suuremaid takistusi oma populaarsust.

Jason Williams, president Bitcoin Association of Australia, teatas organisatsioon "rõõmustas" poolt valitsuse otsus sealhulgas Bitcoin kujul. Cryptocurrency peetakse nüüd vormi rikkuse Austraalia, mõiste, mis ründab idee Bitcoin nišš trend.

Williams ütles, et "mitte ainult see seadustada Bitcoin vormina rikkuse, väga kaasamine Bitcoin arvesse valitsuse ametlik dokumentide näitab on tõelisi jõupingutusi valitsus arvesse mõistmisel ning cyber valuutade üldiselt ja Bitcoin eelkõige on tehnoloogiad, mis on määratud olema püsiv osa meie finantsmaastikule ".

Pilt allikas: WikimediaBitcoini Idioodi juhendi autor käivitab projekti laiendamise kampaaniatEsimene Austraalia juhul Beers4Bitcoinsis toimub sel pühapäeval (29) Sydney, kuid sa juba tead. Kuupäeva oli eriline piisavalt kohaliku Bitcoiners, kes on nüüd pubi (vana Fitzroy), kus nad saavad kasutada oma cryptocurrency osta õlut ja muid jooke, kuid juhul muutub veelgi erilisem juuresolekul Gustaf van Wyk, autor "Idioot juhend Bitcoin".

E-raamat loodi ja käivitati paar kuud tagasi, et aidata Bitcoin algajatele, mis hõlmab kõike, mida nad vajavad teada cryptocurrency. Umbes esitlus toimub Sydney, Gustaf van Wyk ütles:

Nagu mõned teist võib-olla teate, ma olen veetnud viimased üheksa kuud kirjalikult "Idioot juhend Bitcoin" ja mida see teekond on olnud. On nii hästi vastu kus ma olen suutnud seda edendada, eriti siin Sydney.

Tänan teid kõiki teie toetuse, see on olnud tõesti fantastiline, kuid on tulnud aeg lüüa it up pügala.

Ja mida see tähendab? "Ma tahan, et laiendada raamatu, samuti avaldab see füüsiliselt ja globaalselt levitada. Kõik püüdes levitada head sõna Bitcoin", autor teada.

Et seda eesmärki saavutada, Gustaf van Wyk just alustanud Ühisrahastuse kampaania, mille saate kontrollida siin ja avastada kogu projekti.


Ametiasutused keskenduvad Põhja-Ameerika uuringule, mis eitab Bitcoini anonüümsustKuigi see ei ole just uudis cryptocurrency kogukond, asjaolu, et ametlik uuring ütleb, et Bitcoin ei ole täiesti anonymousmight teha ametiasutused võtavad cryptocurrency kergemini.

Teadlased University of California, San Diego (USA), toodetud uuring, mis keskendub Bitcoin. Analüüsis märgitakse, et cryptocurrency kasutajate teenete nagu Mt. GOX, mis on tsentraliseeritud valuutavahetust, saab teha themeasily tuvastatav korrakaitsejõudude. Teisisõnu tähendab see, et Bitcoiners ei saa kasutada virtuaalse valuuta anonüümselt osta ja müüa kaupu läbi nende suuremahuliste kanalid.

Juhtivteadur Sarah Meiklejohn seletab kõik lihtne lause: "Bitcoin protokolli veel tohutu potentsiaal anonüümsust, kuid nii, et inimesed kasutavad seda ei saavuta anonüümsus üldse". Pärast avaldamist uuringu, Meiklejohn selgus, et MIT Technology Review, et ta on juba arutatud tema teadustöö vähemalt ühe Põhja-Ameerika õiguskaitseorgani. Ja mis juhtus "nende palvel," ütleb ta.

Ekspertide rühm suutis luua eelnõu Bitcoin võrgu uurides üksikasjad mitu miljonit tehingute, mis võimaldas neil mõista, et iga kord ühe Bitcoin vahetati, võrgu registreeritud tehingu aja ja rahakoti number.

Kuna valuutavahetust Ameerika Ühendriigid on kohustatud registreerima teavet oma kasutajate (Mt. GOX kasutajad Näiteks peab isegi esitada fotoga isikut, et kasutada vahetamist), valitsejad on nüüd ametlikult teada, et nad saaksid kiiresti kohtukutse vahetada andmeid, kui seal on suspicionthat ebaseadusliku kauba osalevad.

Via cir.ca


Avalon kuulutab 800 000 Bitcoini kaevandamise ASIC-i üle järgmisel kuulAvalon võib valmistub saata mõned hilinenud ASIC kiipe oma (mitte nii õnnelik) klientidele. Tundub, et esimese 20.000 välja jäänud 800.000 ASIC kiipe oma wayto klientidele vastavalt Genesis Block. Ettevõte alustas müüki lahtiselt tellimusi 10.000 ASIC kiipe (iga kiip segamist temperatuuril hinnanguliselt 400 MH / s) aprillis, ennustades kohaletoimetamise 10 nädalat pärast tellimusi pandi.

Kuid sellest ajast, väike ebaõnne on muutunud tohutu lumepall viivitusi ja sadu tuhandeid kiibid on juba kaks kuud hiljem.

Pärast mil Avalon suhtlemisoskuste langes nurjas, 9. Augustil teatas firma teadaannet, kuid see polnud see, mida kliendid kuulda tahtsid. Ilmselt käivitamisel sai väljapressimine ohud Hiinas ja 200.000 kiibid peeti UPIN tolli. Viimane tarne juhtus peaaegu kuu aega tagasi, kui 10.000 kiibid saabus Šveitsis.

Lõpuks kümme päeva pärast esimest teadet Avalon näitas neile kiiresti alustades kohaletoimetamise kiibid läbi "teiste liinide". Nii võivad kliendid ootavad vedu 40000 kuni 50000 kiibid päevas. Avalon ei selgitanud, kuidas probleem lahendada.

9. August väljakuulutamist ütles, et 800.000 kiipe kavas tarnida varsti. Oma igapäevast hinnangu, Avalon peaks olema võimalik kustutada kõik tellimused 25 päeva.

Via thegenesisblock.com

Seotud uudised


Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme