Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay | Estonian.lamareschale.org

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Brisbane põhinev käivitamisel elutuba Satoshi teatab, et austraallased on maksnud $ 150.000 igapäevaelu majapidamises arveid Bitcoin kolme kuu jooksul, mil ta alustas.

Elutuba Satoshi on tasuta online-teenuse, mis võimaldab nende maksmise BPAYl-toega arve kasutades Bitcoin; sealhulgas telefoni arved, elektriarveid, õppemaksud, krediitkaardi ja maksude maksmisega.

Sageli nimetatakse "valuuta internetis", Bitcoin on praegu tugev vastuvõtmise kasvu Austraalia ja pakub kiire ja turvaline alternatiiv traditsioonilistele online makseid.

Co-asutaja ja CTO Daniel Alexiuc ütles "Bitcoin kasutamine Austraalias kasvab kiiresti, ning meie klientide ütle meile, mida nad otsivad rohkem võimalusi veeta Bitcoin. Arvete maksmine on midagi, mida me kõik teeme, ja paljud on nüüd kasutades Bitcoin seda teha. "

Elutuba Satoshi kasutab algoritmi, mis silmapilkselt vaadeldakse määr tööstusharu juhtivatelt Bitcoin maailma börsidele, mis põhjustab arve-maksja kasutab teenust tasuta.

Võtsime paar minutit istuda Alexiuc arutada elutuba Satoshi.

Mike: Mis on mõned suurimaid takistusi või tõkkejooksus teie ja teie meeskond pidanud ületada elutuba Satoshi?

Alexiuc: vastuseis pankade ja kehtestatud pakkujad. Meil oli ettevõtte pangakontol suletud ilma põhjuseta anda, ja praegu on meelevallas BPAYl on (ühisomandis suur 4 pangad Austraalia) kaupmees eeskirju, mille eesmärk on kaitsta nende maksete hõlptulu rongi.

Suhteline hämarusse Bitcoin seas kaupmehed. Bitcoin vastuvõtmist on veel lapsekingades Austraalia ja näitab kasu Bitcoin maksesüsteemina võtab jõupingutusi.

Viivitusega maksuamet juhiseid. Austraalia maksuamet planeeritud teatada oma ametliku seisukoha Bitcoin juunis, kuid nad pidanud seda edasi lükata. Oleme üsna kindlad, hea tulemuse küll, sest seal olid mõned julgustavad kommentaarid oma hiljutises valitsuse enquiryinto määruse digitaalse süsteemid:

"Siiski, kui rakendada Täiskaalu usaldatavusnormatiive või käitumine määrus väikestele mängijad ja uute alustavate ettevõtete, sõltumata olulisuse riski nad esindavad, võib lämmatada väärtusliku innovatsiooni asjatult."

Üks asi, mis on absoluutne rõõm igati on Bitcoin ise. Sellepärast me oleme veendunud, et digitaalse valuuta muutub mainstream maksevalik äri.

Mike: Mis on midagi, mida te praegu töötate tuleviku elutuba Satoshi?

Alexiuc: Oleme nüüd arendada Satoshi ★ Pay, nii kaupmeestele lisada Bitcoin maksevalikuna oma arveid ja arved. Plaanime on meie esimene kaupmees Internetis järgmise kolme kuu jooksul.

Mike: Kas teil on mingeid plaane teha elutuba Satoshi globaalse? Iga laienemisplaanid tulevikus?

Alexiuc: Praegu keskendume meie energia Austraalia turul. Siiski oleme saanud mitmeid taotlusi Bitcoin teiste riikide kasutajatele, kes soovivad näha sarnast süsteemi ja on hästi teadlikud nõudlus. Laiendada meie pakkumine teistesse riikidesse on osa meie pikaajaline plaan.

Tänu Daniel Alexiuc võtta paar minutit läbi oma hõivatud arengu ajakava rääkida Müntide Fire teenuste kohta ja tulevikuplaanidest.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga