Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal | Estonian.lamareschale.org

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Tume web on taas segadus. FBI on arestitud ja sulgeda veebilehel Silk Road 2.0, mis oli praegu üks suurimaid online-ebaseaduslike turgude teenindavad tuhandeid cryptocurrency sobiv klientide kaudu Darknet ja vahistati väidetava operaator San Francisco.

Juhatus kahtlustab Blake Benthall oli mees taga teine ​​versioon Silk Road, mis on loodud pärast esialgset üks oli ka katkisele poolt Põhja-Ameerika ametivõimud ajal 2013. Ajal, mil FBI lubas vaadata areng Silk Road 2.0and vastavalt tegutsema ja lubati ilmselt hoida.

Ent lisaks ebaseadusliku hiiglane, on ka aruanded on avaldatud Reddit et kinnitada, et mitmed teised turud on samuti maha.

Vastavalt Iiri Kontrollija FBI teeb koostööd Europoli teostada operatsiooni koodnimega "Onymous'- kirjeldatud kui" rahvusvahelise päeval tegevust häirida globaalse tegevuse kohta Darknet "- et" vähendada ja kõrvaldada teatud veebilehed ja foorumid "et peamiselt kauplemise Bitcoin ja muud liiki digitaalse raha.

Lõhkemiseni Silk Road 2.0 teatas FBI kaudu Twitter.

Aasta avaldust pärast edukat operatsiooni FBI juhib tähelepanu sellele, et Silk Road 2.0 loodud $ 8 miljonit müügi ja kasutas "tuhandeid narkokaubitsejate ja muu ebaseadusliku müüjad".

Muidugi me kõik teame, et pimedas veebipõhine ebaseadusliku turgudel on nagu mütoloogiline Hydra: kui lõigata üks pea kaks kasvab selle asemele. Ikka, juhatuse lubadused "tagasi nii mitu korda kui vaja sulgeda mürgiste Internetis kriminaalkorras bazaars".

Kuigi FBI kinni Blake Benthall jooksul rahvusvahelise operatsiooni Iirimaa ametiasutused vahistati kaks meest Dublinis. Üks neist oli identifitseeritud online turustaja ebaseaduslike toodete klientidele levinud kogu maailmas. Iiri operatsiooni viidi läbi Garda National Drug Üksus, kes vastutab ära ecstasy tablette, LSD ja muud kontrollitavate uimastite väärt € 180,000.

Garda pressiesindaja on saidthat "kriitiline osa oli selle operatsiooni säilitamine andmed krüpteeritud arvutid, mis on seotud ülemaailmse levikuga kontrollitavate uimastite selle ruumides Dublinis".

Mis hindamatu abi kriminaalkoodeksi varade büroo (CAB) ja Computer Crime uurimise üksus, arvuteid olid ohutult hankida kättesaadavat teavet kohe ajal kandmiseks selle otsingu.

Sel ajal analüüs jätkub seoses ladustamise elektro valuuta Bitcoin ja CAB juba arestitud teatud valuuta vara.

Pärast esimest büst uurijad läbi järelkontrolli otsingule Harold Rist, äärelinna naabruses Lõuna Dublin. Nad suutsid haarata rohkem ravimeid, samuti andmeid offshore pangakonto asub Šveitsis, Belize, Poola ja mitmed teised riigid. "Finantsuurimisüksust seoses selle uurimise jätkamist uue teabe endiselt ilmnevad sel ajal", Garda pressiesindaja lisatud.

Theoperation "Onymous" ainult lõpevad sel reedel (7), kuid siiani tundub, et see on juba edu ametiasutustele.

Seotud uudised


Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini