Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi | Estonian.lamareschale.org

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Bitcoin kaevandamise hardwaremanufacturer Avalon on väljastanud oluline updateon oma kiip Viivitustest, tagades, et see saab alustada tagastamise klientidele, kes ei ole saanud oma tellimuse enne 1. Juuni.

Ettevõte läheb vastu oma no-tagasimaksed poliitika, kuna mõned kliendid on nüüd oodanud oma kiibid peaaegu 21 nädalat tõttu "sündmusi väljaspool meie kontrolli", väidab Avalon.

"Kuigi olukord on paranemas ja kiibid on laevaliikluse oleme lõpuks otsustas pöörduda meie poliitika ei tagastata ning pakkuda võimalust klientidel taotleda täielikku toetust (Bitcoin), soovi korral," selgitab avalduse.

Kuigi oleme näinud, on viimase kahe või kolme kuu teavet ja pilte partiid kiibid ilmselt tarnitud firma, seal on ilmselt mingit tegelikku kinnitust nendest partiidena.

Avaldus ka lisab, et "teistes uudised, kes otsustas oodata või soovivad rohkem teada tarnimise ajakava on hea meel märkida, oleme saanud partii 400,000+ kiibid kolmapäeval [4 september], selle me eeldame, et olema heas korras täitmiseks tulemas tähtajad kiip tarnete tellimuste aasta juunis ja hiljem ".BaFini 2011. Aasta avaldus annab mõned juhised Euroopa Bitcoini ettevõteteleKui olete osa Bitcoin seotud ettevõtte Euroopas tegutsevate võiksite heita pilk peent avaldusele Saksamaa finantsjärelevalve asutuse (BaFin) 2011. Aasta detsembris, dokumendi, mille olemasolu palju inimesi ignoreerida. Dokument puudutab otseselt ainult Bitcoin ettevõtete Saksamaal asuva kuid kuna BaFin on üks tähtsamaid ja tunnustatud reguleerivate institutsioonide Euroopa Liidu kõik krüpto-ettevõtete Euroopas peaks konsulteerima.

Tagasi aastal 2011 Bitcoin oli juba oluline, vähemalt super võimas sakslased. Nii nad ei oodanud, et inimesed tööle mündiga, nad said käia ja integreeritud mõned juhised Saksa makseteenuste seadus, üks koodid, mis edastab ELi makseteenuste direktiivi Saksa õiguse.

Keeldudes kaaluda Bitcoin e-raha, BaFin viitab cryptocurrency kui "maksumusühik" (termin ilma õigusliku tähendusega), mitte "arvestusühik", tehniline termin valdkonna rahastamiseks õiguse.

BaFin on selgelt ettevaatlik rääkides Bitcoin, märkides, et "loomine" (mida me nimetame kaevandamise) kohta Bitcoins ja nende "kasutamiseks maksevahend" ei pea litsentsi. Kuid sama määruse, mis on kohaldatavad pangad ja finantsteenuste võiks olla kohaldatav ka Bitcoin transactionsunder kaks tingimust. Esimene väidab, et see võib juhtuda, kui Bitcoins muutunud "objekti kaubanduse" ja teine ​​tähendab, et eeskirjad on kohaldatavad, kui "tehingu struktuuri" puhul õigustatud. Kui need kaks tingimust on täidetud, Bitcoins muutunud "arvestusühikut" ja seetõttu finantsinstrumente.

Muidugi, reeglid võivad olla üsna painduv sel hetkel, sest me isegi ei kasutades tehnilisi termineid, mis on osa reguleeriv süsteem. Sel juhul BaFin selgelt ei nõustu mõned teised arvamused seal seoses cryptocurrency, kuid reeglid ei ole kirjutatud kivi veel, niikuinii.

Seal ei ole palju veenvaid andmed nüüd, kuid see ei ole valus, et võtta pilk mitteametlikes juhised, mis on pärit ekspertide ja mis kõige tähtsam, et ametivõimud. Parem karta kui kahetseda!

Via bitcoinmagazine.com


Bangladesh ähvardab vallandada kuni 12-aastased BitcoinersidUus avalduses vabastada keskpanga Bangladesh on osutus kõike, kuid Bitcoin sobiv. Asutus selgus, et kohaliku Bitcoiners võiks mõisteti kuni 12 aastat jailif ametiasutused suudavad tõendada, millega nad tegelevad cryptocurrency.

Asutus, mis jälgib riigi vähearenenud pangandussüsteemi, väidab karistused kuuluvad Bangladesh range rahapesu- seadusi. Vastavalt Telegraph, ootamatu tehti hoiatus pärast panga acknowleged olemasolu aruanded kohalikus meedias seoses Bitcoin tehingute Bangladesh läbi online-andmevahetusplatvormid.

"Bitcoin ei ole seaduslik maksevahend üheski riigis. Iga tehingu kaudu Bitcoin või muu cryptocurrency on karistatav", pank hoiatas avalduses vabastada esmaspäeval (15.).

Kuigi krüpteerimisoperatsiooni aktiivsus võib maanduda mõned Bitcoiners vanglas rohkem kui ühes riigis üle maailma, Bitcoin populaarsust hoiab kasvab. Seni on mitmed riigid hoiatas kasutajaid seotud riskide digitaalne raha.

Just eelmisel nädalal, näiteks Euroopa parimate panganduse reguleerija "meenutas" piirkonna pangad, et nad ei peaks tegelema virtuaalne valuutade kuni edaspidise eeskirjadele on loodud, et kaitsta kasutajaid ja pangad. Ka eelmisel nädalal Venemaa teatas oma lõpliku plaanid keelata Bitcoinand kõik teised cryptocurrencies 2015.

Mis jääb üle oodata, kuidas Bangladeshi Pangandusjärelevalve tegeleb juuresolekul Bitcoin Foundation partneriks riigis. Loomine riigi partner institutsiooni grupp - mis kavatseb kasutamise edendamiseks Bitcoin Bangladesh ja Lõuna-Aasia - kuulutati umbes kuu aega tagasi.

Soovitatavad pilt allikas: Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus