Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider | Estonian.lamareschale.org

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Seal võib olla suur asi, mida tehakse Bitcoin ökosüsteemi lähipäevil: tegeleda, et segab nimed BitSynCom LLC asutaja Yifu Guo ja Šveitsi investeerimisfirma, mis on väidetavalt umbes investeerida $ 200 miljonit, et tagada brändi Avalon tõuseb liidriks kaevandamise tehnoloogia rassi.

Bitcoin Kontrollija on koguda kuulujutud ümber veebi ja teatas anonüümne allikas sellest väga saladuslik kohtumine, mis on seatud tekkida esmaspäeval või teisipäeval (august 5 või 6).

Lähme ajas tagasi, kui see kõik algas. Yifu Guo oli osa meeskond asub Pekingis (Hiina), mida nimetatakse Gridchip. See rühm välja esimese ASIC Bitcoin kaevur juures 110nm. Teine kiibi 55nm oli mõeldud ka, kuid meeskond lagunes pärast seda. Ajal, Yifu Guo oli saada uus sulatus omakorda tema kiibi disain projekti ellu viia. See oli siis, kui ta äratas tähelepanu madala-key Zürich põhinev investeerimisfirma, mis nime me ei saa avaldada või me oleks paljastamine meie allikas.

Kuid nimi katusfondi selle projekti on Phoenix Fund / Phoenix Emerging Markets. Kiire Interneti otsing näitas meile seost selle fondi ja Andrew Laurus, kes vastavalt oma Twitter konto on "Emerging Markets Manager Private Equity Fund", tema asukoha jagunevad Zürich (Šveits) ja London (UK). Ta oli ühendatud Lehman, kui Senior valitsuse Bond Executive ja praegu ", võttes aega maha Bitcoin Mining projekti", nagu ta paljastab Twitteris. Kunagi kuulnud? Noh, inimesed nagu kuulus ettevõtja Kim Dotcom või majandusteadlane ja ökonoomne nõunik UK Liberaaldemokraatliku Partei Fred Harrison juba, sest nad järgivad teda Twitter.

Meie allikas märgib Andrew Laurus kui mees ühenduste tegemist selles palju. Ka avaliku vestluse Twitter teine ​​kasutaja viitab Laurus töö "The Tavistock kamp" ja keegi nimega Joe Bahama. Looge ühendus ja saad Tavistock Group kuuluv miljardär Joe Lewis, kes väidetavalt omab Phoenix Fund / Phoenix Emerging Markets, vastavalt meie allikas.

Kuid Andrew Laurus on vaid üks lingid seda lugu, selgitab meie allikas, lisades, et ettevõtte esinevad sel nädalal on kolm teed vaheline tehing Taiwan mikrokiip tootja TSMC, Bitsyncom LLC ja Phoenix Fund. Tehing on väidetavalt allkirjastatud peakorter TSMC Euroopas, mis asub Amsterdami ja Avalon muutub investeering $ 200 miljonit fondi kaudu, mis koosneb kuuest inimesest neli neist miljardäride. Jällegi, nende nimed ei saa näitas, me ainult öelda, et viis neist on Briti ja üks neist on Dubai. Kõik tegid oma varandusi Forex kauplemise ja on tuntud panganduse valdkonna.

Aga kui olete leidnud neid eelmise ilmutusi huvitav, kuulda: tänu sellele lepingule, uus venturemight saada 20nm tehnoloogia, säästnud TSMC, et tõenäoliselt lisatakse järgmise põlvkonna Avalon kaevurit. Vastavalt meie anonüümne allikas, "see tõhusalt kasutusele kõik muud kaevandamise tegijad välja äri, nad toovad Porsche sõidus, kus ainult Fords praegu olemas".

Jällegi on need kuulujutud ja teabe anonüümne allikas, et saame ainult loota, et kinnitada järgmise paari päeva, kuigi tase hoidmise ümber selle tehingu näitab, et ettevõtmine hoitakse saladuses mõnda aega.

UPDATE (5. August 22:30) -Questioned mitme meedia, ettevõtja ja miljardär Joe Lewis on eitanud mingit seost Phoenix Fondi või Andrew Laurus. Nagu Bitcoin Kontrollija konkreetselt kogu aeg öelnud, et see ei ole kinnitatud lugu ja me ikka oodanud rohkem üksikasju tulla.

UPDATE (6. August 12:40) -Andrew Laurus avaldas Tweet täna teada, et ta postitad avalduse selles küsimuses neljapäeval. Nimetatud avaldus hõlmab Bitcoin on ajakirjanduses ja ka Joe Lewis.

UPDATE (8. August 10:41) - Nagu lubatud, Andrew Laurus rääkis täna, kuid ta ei teinud avaldust asja. Selle asemel, ta Twitted: "Täna saabus teatis #joelewis advokaadid Alston & Bird LLP Atlanta / Re: Phoenix fond lükata kommentaar kuni asi lahendatakse".

Seotud uudised


Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Big Parukad