Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist | Estonian.lamareschale.org

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Bank of England usub elektroonilise valuutade nagu Bitcoin võivad oluliselt muuta maksete industryacross maailmas. 

Ajakirja The Telegraph, pank on analüüsinud cryptocurrencies ja tulemused on nüüd osa oma One Bank Research Agenda. Üks peamisi järeldusi avalikustas, et Bitcoin on õigus murrangulisi Britid maksta kaupade ja teenuste võrdlemise saabumist digitaalse raha tulekuga internetis.

Bank of England usub cryptocurrencies "potentsiaalselt koos mobiiltehnoloogia, võib ümber kujundada tegemise mehhanismid turvaline maksed".

Erakõrgkoolide digitaalse valuutade (nagu Bitcoin) on näidanud, et on võimalik kanda raha turvaliselt ilma kolmanda osapoole poolt.

Kuigi olemasolevad era- digitaalse valuutad majanduse vead, mis teevad neist kõikuv, jaotatud pearaamatu tehnoloogia, et nende maksesüsteemide tugineda võivad olla märkimisväärsed lubadus.

See tõstatab küsimuse, kas keskpangad peaksid ise kasutavad sellist tehnoloogiat väljastama digitaalse valuutades.

See tähendab, et pank kaalub väljastamise oma digitaalse valuuta või kasutades olemasolevat tehnoloogiat sarnaselt.

"On mitmeid erinevaid viise, kuidas keskpank võib kasutada digitaalse valuuta. Seda saaks kasutada uue viisi ettevõtja pankadevahelist arveldussüsteemi või see võiks olla kättesaadav laiemale pankade ja NBFIs [mitte-pank finantseerimisasutus]. Põhimõtteliselt võib teha kättesaadavaks ka mittefinantsteenuseid ettevõtted ja eraisikud nii üldiselt kui pangatähed on täna ", loeb analüüsi.

Muidugi, laialdased uuringud oleks vaja vastu võtta või tehnoloogia arendamiseks "ohustamata keskpanga võimet kontrollida oma valuuta ja turvaline süsteem vastu süsteemne rünnak", pank ütles. "Luua selline süsteem tooks kaasa luua protokolli väärtus üle interneti, sarnaneb sellele, mida [Tim] Berners-Lee tegi teave ".

Vaatamata kõigile potentsiaalsetele tõkkejooksus, pangandus institutsioonide tundub olevat pühendunud digitaalse tulevikus. Bank of England ütles, et see oleks edasi uurida võimalust.

"majandused on keeruline, dünaamiline ja pidevalt süsteemid", ütles Mark Carney, panga presidendi ajal käivitada aruande Londonis. "Poliitikakujundajad vajavad uuringuid, et aidata mõista nende nähtuste ja käsitöö meie vastused".

Kommenteerides uuringu tech ekspert Ken Tindell ütles Telegraph, et liikuda digitaalse valdkonnas tõenäoliselt tähendab asignificant vähenemist kulude remiteeruvat valuuta välismaale. "Kui pank ei luua oma edukas maksesüsteemi siis paratamatult häirida (...) olemasolevate pankadevahelised maksed, kuid see mõjutab ka ettevõtted, nagu Western Union", Tindell ütles.

Bank of England on ilmselt inspireeritud hiljutises kõnes tehtud Giánis Varoufákis, Kreeka uus rahandusminister. Majandusteadlane soovitas, et "tehnoloogia Bitcoin, kui sobivalt kohandatud, võib kasutada kasumlikult eurotsoonis relvana deflatsiooni".

Seotud uudised


Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta