Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus | Estonian.lamareschale.org

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Pärast nädalast turbulentsi Hiina Bitcoin turul, esindaja Rahvavabariigi Bank of China otsustas rääkida cryptocurrency majanduslikul foorumist. Vastavalt Yi Gang, oleks võimatu riigi keskpanga tunnustada Bitcoin õiguspärase rahaliste instrumentin lähitulevikus.

Kuid asekuberneri Rahvavabariigi Bank of China ja ka direktor Riiklik Valuutavahetus lisas, et inimesed on "tasuta osaleda Bitcoin marketand ta isiklikult vastu pikaajalise perspektiivi valuuta", vastavalt New York Times.

Kuigi Bitcoin Kontrollija juba teatatud eelmise jms otsus Hiina panganduse reguleeriv komisjon ja Hong Kong Monetary Authority need märkused on kõige otsesem ametlik kinnitus vabastatakse nii kaugele. Siiski asekuberneri ei anna kindlust seoses Bitcoin tulevase põhikirja.

Kõik, mis on tuntud kindel on see, et regulaarne Hiina kodanikel on õigus kaubelda Bitcoins vastavalt cryptocurrency omadusi. Kuid New York Times väidab on tööstuse analüütikud ütlevad, et Hiina valitsus on juba õiguslikku alust mahasurumiseks Bitcoin, kui nad tahavad.Prantsusmaa Pank hoiatab Bitcoinersi ja kaupmehi krüptokuuluvariskidestRahvavabariigi Bank of China ei olnud ainus hoiatada oma pankade ja citizensabout riske tegelevad cryptocurrency. Pank Prantsusmaa otsustas järgida sama teed sel neljapäeval (5), väites Bitcoin on oma olemuselt ebastabiilne ning et kasutajad võivad raske muuta virtuaalse cointo raha.

Vastavalt Reuters, keskpanga näe ohtu seadusliku maksevahendina, kuid anonüümsust, et Bitcoin võib offeris probleem, sest see tekitab riske rahapesu ja terrorismi rahastamise, keskpanga ütles ametlikus dokumendis:

Isegi kui Bitcoin ei ole praegu usaldusväärse investeeringute sõiduki ja seega ei kujuta endast märkimisväärset ohtu finantsstabiilsusele, nad esindavad finantsrisk neile, kellel neid.

See avaldamist lisas, et spekuleerida hind Bitcoin võiks olla kallis ja uselessif kasutajate sai soovi teisendada kasu arvesse seadusliku maksevahendina. Pank ütleb, et see võiks ohtu kogu süsteemi muuta Bitcoin kollaps.

Seal oli ka hoiatus, et üha rohkem prantsuse jaemüüjate ja teenusepakkujatega praegu vastu Bitcoin kui makseviisi: keskpanga hoiatas neil mingit garantiid, et BTC võiks kasseerida päris raha.

Teisel pool maailma, analüütikud Bank of America Merrill Lynch väljastanud panga esimese uurimistöö aruanne Bitcoin, järeldades, et cryptocurrency on potentsiaali saada "suur maksevahendid pood". Sõnad "tõsine konkurent traditsiooniliste rahaülekande pakkujad" on ka tsiteeritud raporti. Pealegi, dokumendi ka hinnangulist mõistlik väärtus $ 1300 iga Bitcoin kui virtuaalne valuuta normiks.


Bank of Thailand leiab, et Bitcoin on ebaseaduslik: kauplemine on nüüd riigis peatatudTai cryptocurrency vahetada Bitcoin Co Ltd.has teatas esmaspäeval (29), et Bank of Thailand pidas ebaseadusliku kõik Bitcoin seotud tegevusi. Selle tulemusena oli ettevõtte ajutiselt sulgeda kõik oma toimingud kuni seaduste Tai uuendatakse.

Vastavalt platvorm - mis on püüdnud korralikult registreerida vahetamine eri riikide valitsusasutuste ja omavalitsuste viimase mitme kuu jooksul -, on institutsioon ei tee oma tööd lihtne. Kuulub see hoolsuse oli vaja luba antud Panga Tai, kus Bitcoin Co Ltd pidi otsima "suuniseid, mis tahes kohaldatava litsentside ostmine ja müümine Bitcoins".

Algetapil, "Pank oli Tai mööda ettevõtte raha vahetada litsentsi alusel, et Bitcoin ei olnud valuuta". Aga vahetada kutsuti tagasi osaleda conferenceto selgitada, kuidas Bitcoin toimib üldiselt ja rääkida konkreetselt umbes äritegevus Bitcoin Co Ltd

Avalikus avaldatud avalduses oma veebilehel, ettevõtte ütleb, et see kohtumine toimus umbes 15 panga liikmed Tai. "Sellel konverentsil direktorid Bitcoin Co Ltd tutvustas umbes töös Bitcoin, kasu Bitcoin, õhutada ettevõtte tegevust ja tulevaste mõju Bitcoin", püüdes harida panga liikmed.

Kuigi nende argumendid ei rahul panga liikmed. "Lõppedes Kohtumisel juhtival kohal Valuutavahetus Administration and Policy Department teada, et puudumise tõttu olemasolevate kehtivate seadustega, kapitali kontrolli ja asjaolu, et Bitcoin mõlemal mitu rahalise tahkude järgmise Bitcoin tegevus on ebaseaduslik Tai: ostmine Bitcoins, müües Bitcoins, ostes kaupu või teenuseid vastutasuks Bitcoins, müües kaupu või teenuseid Bitcoins, saates Bitcoins kellelegi väljaspool Tai ja vastuvõtmise Bitcoins kelleltki väljaspool Tai ".

Pärast seda otsust, "Bitcoin Co Ltd seega ei jää peatada operatsioonid kuni nagu aeg, et seadused Tai on updatedto konto olemasolu Bitcoin". Vahetamist selgitas ka, et Bank of Thailand "ütles nad veelgi arutama, kuid ei andnud mingeid konkreetseid ajaskaala", nii seni Bitcoin on ebaseaduslik riigis.

UPDATE (30. Juuli 08:52) -Bitcoin Kontrollija proovinud Tai panga kaudu oma veebilehel, kuid iga kord, kui me püüame esitada päring on tekkinud viga. Püüdsime saada teise e-posti aadressi, kuid kodulehel ei näita.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil