Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu | Estonian.lamareschale.org

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Amagi Metallid, väärismetallide furnisher hiljuti selgus, et nende praegune pangakonto San Francisco põhinev Bank of West (BOTW) läheb closedin augusti keskel. Miks? Noh... Sest nad aktsepteerivad Bitcoin maksevahendina ja institutsiooni näeb, et kui risk.

"Me oleme töötanud BOTW alates 2011. Viimase kuu hakkasid nad taotlevad teavet meie äri ja väites, et olime raha Service Business (MSB). Kuid me nõustuda ainult Bitcoins maksevahendina, me ei müü Bitcoins, ega me vahetame või "palju" Bitcoins. Lisaks oleme vastavuses AML / KYC ja muud regulatsioonid, "selgitas Amagi Metallid avalikus avalduses.

Olles äri, mis töötab võrgus klientidele üle kogu maailma, Amagi Metallid pakub mitmeid makseviisid oma klientidele. Pealegi panga juhtmed, isikliku kontrolli, rahakaardid, PayPal ja krediitkaardid, otsustasid nad lisada Bitcoin detsembris 2012. Seejärel veebruaris, platvormi teatas, et nad on saanud USA dollari samaväärne ligi $ 50.000 müügi ees Bitcoin. Ilmselt nende edu otsuse rahul kõik, välja arvatud pank.

Sellepärast, lõpus eelmisel nädalal, Amagi Metallid "kuulnud tagasi panka", mis on sulgemise oma kontole ning suletakse mõned võimalused. "Nad arvavad, et me oleme" risk ", sest me aktsepteerime Bitcoins maksevahendina", platvormi ütleb.

Niisiis, käivitas firma palve Bitcoin kogukonnas. "Me vajame teie abi! Kas keegi soovitada Bitcoin sõbralik pank asub Ameerika Ühendriikides, et saaksime jätkata äritegevust pärast augusti keskel?" Küsisid nad Reddit. "Palun pange tähele, et plaanime jätkata äri nagu tavaliselt ja see ei mõjuta meie praeguse äritegevuse. Täname kõiki teie abi ja toetust", Amagi Metallid lisatud. Kui te arvate, et aidata ettevõtte minna Redditand jätke oma nõu.

Via bitcoinmagazine.comBankBlacklist.com: hukka pankad, kes võitlevad Bitcoini vastuProjekt võib olla veidi toores nüüd, kuna see on alles hakanud, kuid palju Bitcoin kasutajad arvavad, et see on suurepärane idee. Me räägime BankBlacklist.com, veebileht, kus saab denonsseerida pangad, mis on kättemaksmine Bitcoinusers ja nendega seotud ettevõtted virtuaalne raha.

Platvorm "on mõeldud nimekirja tuntud halb osalejate panganduses", saate lugeda veebilehel. "Need on pangad, mis on valitud suvaliselt karistada kliente ja kaupmehed, kes on julgust toetada Bitcoin", lisavad nad.

Pank Blacklist julgustab inimesi teavad oma pangad: "AML / KYC? Kuidas me saame mõned rohujuure ACB / KYB läheb asemel? Anti-Korrumpeerunud Pangandus / Know Your Banker!". Ja premeerida need, mis toetavad Bitcoin, seal võib olla ka "valge nimekiri hea pangad tulevikus".

Praegu on projekt luua palju positiivset tagasisidet.


Panganduskorralduskomitee ei kavatse praegusel ajal Hiinas reguleerida biktooni, ütleb artikkelHiina panganduse reguleeriv komisjon ei reguleeri Bitcoin riigis nüüd

Vähemalt see on, mida avaldatud artiklis Hiina veebilehel Sina ütleb.

Pärast hiiglane Baidu alustas nõustudes cryptocurrencythis nädalas, siis ei oleks nii imelik kui Hiina hakkas vaadates virtuaalne mündi uued silmad, kuid ilmselt, et ei juhtu nii kiiresti. Brian Cohen, alates Bitcoin Magazine, murdis uudis cryptocurrency kogukonna kaudu Twitter, sel neljapäeval (17), mille sõnum "Hiina panganduse reguleeriv komisjon:" ei kavatse kehtestada reguleeriv poliitika Bitcoin ".

Sõnumi kaasas link Hiina artikli, kus on võimalik lugeda, et reporter nimetatakse Banking Regulatory Commission sel nädalal ja institutsiooni ütlesin talle oli praegu ei kavatse reguleerida cryptocurrency riigis.

Kuid artikkel ütleb ka, et mitmed eksperdid on julgustavad, et Hiina valitsus kiiresti otsustama, kas Bitcoin tuleb kaaluda seaduslik või mitte. Need samad eksperdid rääkisid rohkem järelevalvet ja juhtimist parandada, juhul kui asutused otsustavad Bitcoin on seaduslik.

Teisel pool, kui kohtuotsust määrab cryptocurrency on ebaseaduslik, kauplemise tuleb sulgeda nii kiiresti kui võimalik, et vältida täiendavat kahju investorite huve.


Barry Silbert läheb ALL IN on BitcoinisBarry Silbert tegevjuht Teiseks Turg teatas täna, et ta oleks Alandamisel CEO keskenduda täielikult Bitcoin.

Silbert saadetakse järgmise avalduse:

Uskuge või mitte, see oli kümme aastat tagasi, et ma asutas firma, mis hiljem nimetati ümber SecondMarket. Viimase kümne aasta jooksul, SecondMarket on omandanud tohutu kogemus purustamine avatud uutele turgudele, nagu osaühingu aktsia, oksjon intressimääraga väärtpaberid, pankroti nõuete, kogukonna panga aktsia ja viimasena Bitcoin. Pädevused ja õppetunnid avamist nende turgude olnud hindamatu.

Nagu kõigi idufirmade oleme olnud mõned fantastiline edu ja mõned selged ebaõnnestumisi. Aga mööda teed, SecondMarket edukalt üle telefonilt põhinev maakleri mittelikviidsete varade viiakse väga skaleeritav, toote keskendunud organisatsioon, mis on uuesti kuidas eraettevõtted ja fondide kapitali kaasamise ja hõlbustada likviidsuse nende sidusrühmadega. Meil on toote turule sobivaks, fantastiline meeskond, rekordarv osaühingu / fondi klientidele ja on väga hästi paigutatud pikaajalise edu. Tulevikus SecondMarket pole kunagi olnud heledam.

Kuigi ma ei ole kunagi olnud rohkem elevil SecondMarket, olen otsustanud liikuda edasi päev-päevalt juhtimise erafirma / fondi äri nii, et ma ei saa keskenduda 100% minu energia meie digitaalse valuuta äri. Minu kirg Bitcoin ei ole saladus, ja minu arvates on õige aeg muuta see üleminek. Meie eesmärk on formaalselt eraldiseisev kahe ärivaldkonna sobival ajahetkel. Vahepeal ma jään esimees ja tegevjuht meie vanem valdusfirma.

Bill Siegel, kes on aidanud arengule ning suunata meie era väljaandja tooteid, on määratud ajutises tegevjuht et ärivaldkonnas. Meie klientideks on heades kätes Bill tüüri juures, ja meil on käimas ametlik otsing püsiva tegevjuht meie osaühingu äri, kus Bill on kandidaat.

Seotud uudised


Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors