Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat | Estonian.lamareschale.org

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Alates selle loomisest kuus aastat tagasi, Bitcoin ja selle vanema-tehnoloogia blockchain nautinud kasuks paljude tööstuse mängijad üle kogu maailma.

Teisel pool, tema suurim vastased on traditsiooniline finantseerimisasutustele, kes seda vaadata kui ohtu. Hoolimata sellest suhtumist cryptocurrency paljud viimastel võetud meetmed nende institutsioonide näitavad muutuvas suhtumine, potentsiaalselt toidab, kui palju blockchain võib parandada pankade praeguse suletud andmebaasid.

Kuigi seal on rohkem pangad otsivad võtta Bitcoin peamine tehnoloogia, siin on nimekiri, mis sisaldab kaheksa suurima panga näidata huvi blockchainso kaugele.

BNP Paribas

Aruanded näitavad, et Prantsuse panganduse hiiglane on viimastel kuudel teinud liigub täielikult ära blockchain. See on tugevdanud hiljutine analüüs jagatakse ühe oma analüütikud näitavad, et tehnoloogia on potentsiaali mitte ainult häireid, vaid ka parandada maailma kaubandussüsteemi.

Société Générale

Société Générale nimetatakse ka SocGen ja see on Prantsusmaa suuruselt kolmas pank vara baasi. Ta on teinud mõned selgeid tõendeid, et blockchain tehnoloogia on osa selle kasvu kava. See postitanud Töökuulu- varem sel kuul otsib palgata IT arendaja, keskendudes Bitcoin on blockchain ja muud cryptocurrencies. See reklaam näitab, et pank ootab arendada oma tarkvara.

Citi Bank

Citibank on üks nendest 10 suurima panga maailma hetkel ja on aktiivselt läbi põhjalikke uuringuid Bitcoin hajutatud pearaamatu tehnoloogia mitmeid aastaid. Peale testimise Citicoin, päris oma cryptocurrency, pank on ametlikult taotlenud luba Briti valitsus luua digitaalse valuuta. Citibank on ka sponsor konverentsi Consesus, kui pank on oodata, et avada umbes blockchain tehnoloogia ja Bitcoin.

UBS

Rootsi pank on viimase aasta jooksul toodetud üksikasjaliku aruande, mis kirjeldab ja selgitab levinud kasu, et vastuvõtmise blockchain tehnoloogia võib olla pangandussektorile. Sellele järgnes teadaanne tehtud käesoleva aasta alguses, et ütlesid, et nad oleks avab teadus lab õppida Bitcoin detsentraliseeritud pearaamatu Londonis. See eesmärk on edendada integratsiooni FINTECH süsteemide traditsiooniline pangandus.

Barclays

Briti konglomeraat teatas juunis oma kavatsusest alustada eksperimenteerimine Bitcoin tehnoloogia. Barclays on allkirjastatud lepingud ettevõtete nagu Safello, et Bitcoin vahetada põhineb Rootsis. See on lisaks oma toetust alustavatel ja poliitilised firmaväärtuse kõrgete riigiametnike nagu Osama Fayyad, panga juht andmed ametnik, kes on rääkinud soodsalt seoses tehnoloogia.

Goldman Sachs

Vaatamata oma esialgse vallandamise Bitcoin kaubana mitte valuuta, Ameerika Powerhouse on märgitud meelemuutus, kui selle hiljutised toimingud on midagi minna. Nad on isegi osalenud Circle Inc $ 50 miljonit investeeringuid ringis. See püütud enamik inimesi üllatusena, sealhulgas meedia.

Banco Santander

Hispaania panga Banco Santander on ettevõtja experimentswith blockchain juba mõnda aega, kuid on veel paljastada oma järeldused. Outlooki ja avalduste panga esindajad ja tütarettevõtete, plaanib ettevõte integreerida tehnoloogia oma pikaajalise tulevikuplaane.

Standard Chartered

Lõpuks Standard plagisedes teinud ka mõned käigud mis tähendab, et see eesmärk on ka omaks blockchain tehnoloogiat. Hiljuti oma Chief Innovation Officer, Anju Patwardhan, näitas tugevat toetust suunas Bitcoin ja selle tehnoloogia kaudu LinkedIn. Kuid ta arvab, et vaatamata oma kasu, Bitcoin ei saa kunagi asendada käibevaluutasid.

Seotud uudised


Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel