Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma | Estonian.lamareschale.org

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Viimase aasta jooksul oleme näinud mitmeid pankade avalikult jagada oma vaateid blockchain tehnoloogiat. Selle peamiseks põhjuseks on selline hüppeline pressiteateid, uuringud ja blogipostitusi on, sest Bitcoin peamine tehnoloogia kujutab endast nii ohtu kui ka võimalust.

Pangad aru, et blockchain on kerge lähiaastatel võrreldes tehnoloogia neil täna ja see on seotud muuta finantssektoris.

Deutsche Bank hiljuti jagasid oma experiencewhile analüüsides tehnoloogia ja katsetavad seda oma innovatsiooni Labs. Online-post, pank soovitas ta teadlik häireid blockchain põhjustab traditsioonilise pangandussüsteemi, kui pangad ei omaks see enne kahju on tehtud.

Posti pealkiri "Blockchain - Attack on ilmselt parim kaitse", päris palju selgitab panga arvates teemal. Lõppude lõpuks, kõige pangad on vahendajate kahe osapoole vahel, roll, mis muutub tarbetuks tekkimist peer-to-peer võrke.

Panganduses ei ole ainus analüüsimine seda tehnoloogiat. Deutsche Bank postituse mainida, et mõned juhtivad krediitkaardi ettevõtted, börsid, kindlustusandjate ja clearinghouses otsivad kasu see tehnoloogia.

[Tweet_box disain = "default"] Deutsche Bank on teadlikud häireid blockchain põhjustab traditsioonilise pangandussüsteemi, kui pangad ei omaks see enne kahju on tehtud. [/ Tweet_box]

Põhieelis rakendamise seda tehnoloogiat oleks parem tõhusus, kiirem täitmise ja ennekõike võime teha reaalajas transactionsacross maailma, vähendades samas kulusid pangad.

Artikli autor, Thomas DAPP mainis, et kui pangad initsiatiivi, see võib anda neile tohutu eelise rassi töötama uusi rahalisi uuendusi. Esimene samm tunnistades potentsiaali ütles tehnoloogia oleks pankade jaoks integreerida see oma sisemiste süsteemide. Pangad võivad ühiselt koostööd üksteisega koostamas uut ökosüsteemi, mis looks digitaalse broneerimiseks ja kliiringsüsteemid klientide abistamiseks parimat teenust nii kiiruse ja kulutasuvust. Arvestades, et pangad oleks tuginedes teineteisest, vähendaks oluliselt kulusid pangad, kuna ükski anonüümne eakaaslased oleks kaasatud.

Lisaks tulevikku silmas pidades, DAPP räägiti ka pangad võiks hooldajatega eest krüptograafiliste võtmete. Hoolimata sellest ei ole rahaliselt kasulik, tagurpidi klientidele on võimalik kasutada muid teenuseid, et pank pakub, ületab kaugelt tahes puudused.

Autor soovitab ka, et kuigi blockchain tehnoloogia on alles lapsekingades, ei tohiks lõpetada pankade katsetavad seda. Üks tegureid, mis mõjutab oluliselt tehnoloogia saab olema poliitiline mõju see wields kuna selle rakendamine mõjutab ka erinevate reguleerivate asutuste mängida.

Tehnoloogilise kasvu tuleb piirata, kui eeskirjade täitmise, kuid nüüd pangad ei tohiks toetuda seadusandjate ja seetõttu seda võimalust katsetada tehnoloogiat ja avastada rakendusi, mis täidavad oma eesmärgi. Lõpuks see tagab pangad suudavad luua oma digitaalse ökosüsteemi.

Seotud uudised


Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima