Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat | Estonian.lamareschale.org

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Üks maailma suurimaid panku olla otsivad saada kaasatud Bitcoin ruumi. Barclays, kuulus Briti rahvusvaheline, töötab pilootprogrammi katsetada bitcoins. Praegu on uuringutes on ainult "proof-of-concept" staadiumis, mis tähendab, et ettevõte on lihtsalt kinni oma varba vette, nii et rääkida, kuid ainuüksi asjaolu, et suur rahvusvaheline uurib Bitcoin on hea uudis.

Barclays töötab Bitcoin vahetada Safello projekti. Safello tegevjuht notesthat kaasamine Tier 1 pank Bitcoini, isegi kui ainult tõestamise mõiste etapis on hea märk valuuta.

Täpsemalt, Barclays tahab uurida, kuidas blockchain tehnoloogia võib parandada oma tulemuslikkust finantsteenuste sektoris. Mis Bitcoin kiiresti kujunemas eelistatud online maksesüsteemi, võimalus traditsiooniliste pankade kasvab.

Barclays ja Safello teevad koostööd, et arendada makse platvorm, mis aktsepteerib bitcoins. Kell PoC etapis platvormi ainult hõlbustada annetused heategevuseks, kuid pakutavate teenuste võiks laiendada, kui uuringutes lähe hästi.

Möödunud aasta märtsis Safello valiti Barclays 13 nädala tugiprogramm. Safello oli ainult üks kümnest ettevõtete valitakse ettevõtte FINTECH kiirendi, mis on juhitud Barclays koos TechStars.

Safello juba suutnud töödelda üle $ 6 miljonit dollarit väärt Bitcoin maksed ja on teenindanud umbes 20.000 klientidele. Kuigi firma asutati alles 2013. Aastal, see on juba kujunenud suhteliselt suur mängija.

Bitcoin aeglaselt kasvab rohkem mainstream

Traditsiooniline pangad on üldiselt shied eemal Bitcoin, isegi vaatamata valuuta kiire kasvu ja vastuvõtmine. Seal on palju väljakutseid traditsioonilistele pankadele, kes soovivad lüüa kaasa cryptocurrency, sealhulgas ebamäärane juriidilisi nõudeid, valuuta lips Silk Road ja muu ebaseadusliku tegevusega, ja suurem aruandluse standarditega.

Paljud valitsused on aeglaselt soojendades Bitcoin siiski, ja isegi need, kes ei ole tervitada on suuresti jäänud ambivalentne. Mitmed USA kohtuotsuseid ei ravitud Bitcoin kui vara väärtus ja vajab seega õigusliku kaitse. Hiljuti Kanada Senati kutsus leebet Bitcoin eeskirjadele.

Paljude valitsuste näilisest nõustuda Bitcoin ja suuruse tõttu ja väärtust Bitcoin tööstuse, see võib olla ainult aja küsimus enne traditsioonilise pangad osalema valuuta.

Barclays teadaanne lained, kuid tulevikus seda tüüpi teadaanded võiks olla kõik sagedamini, sest üha rohkem traditsioonilise pangad suhelda Bitcoin sektoris. Paljude Bitcoin kasutajate suurenenud vastuvõtmist võiks olla õnnistuseks.

Tuleb hoiatada, aga et Bitcoin lähemale mainstream, surve reguleerimise ja järelevalve võiks paigaldada. Elliptiline, teise Bitcoin tech firma teatas hiljuti, et ta oli töötanud tarkvara, mis võimaldab pankadel jälile identiteeti rahakotis. Seda tüüpi arenguid võib ohustada olemusest anonüümsust-raske, valitsuse vaba Bitcoin valuutas.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust