Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma | Estonian.lamareschale.org

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Bitcoin on "blockchain tehnoloogia on oluline, et maailm on Gutenbergi trükipress ja Internet." Uus firma alustas just põhineb see usk. Blockchain Investor Inc. (või lihtsalt BCI) on nimi uue digitaalse platvormi.

Cryptor Trustis nime taga BCI, et blockchain keskendunud investeeringute companythat kavatseb saada suureks investor cryptocurrency ökosüsteemi.

Tänu Bitcoin revolutsiooniline tuum tehnoloogia, "esimest korda ajaloos saame Reimagine kuidas maailm tehinguid ilma tuginedes vahendaja," ütles Geir Solem esimees on Cryptor Trust.

Äsja asutatud firma Blockchain Investor Inc. Korraldab avatud krüpto pakkumine 50 miljonit aktsiat fix aktsia kohta väärtus 0,001 BTC - kokku 50,000 BTC või umbes $ 12 miljonit - alustades sel kolmapäeval (6) ja kuni 5 juuni.

"Igaüks üle kogu maailma on kutsutud osalema," teatas ettevõte. Et saada BCI aktsionäride, investorite pea ostma vähemalt 50 aktsiat (vastab 0,05 BTC või $ 12). Ja kuigi seal on minimaalne, investeeringud ei piirdu maksimumsumma.

BCI loeb kogenud meeskond nõunike kogu teadmisi blockchain tehnoloogia, cryptocurrencies ja FINTECH universumis, samuti rahvusvaheliste investeerimispangandus, ettevõtete struktureerimise ja juhtimine.

Blockchain Investor Inc. "kavatseb eraldada suurema osa oma kapitali uued juhid unikaalse väärtuse pakkumine ja väga andekas juhtkondadele," loeb pressiteates. Ettevõte plaanib hoida oma osalusi enamasti Bitcoin ja muud altcoins, otsuse, mis võib positiivselt mõjutada krüptooperatsiooni turul.

BCI lühiajalised plaanid hõlmavad arengu portfelli prime investeeringuid 3 kuni 5 aastat aja, samas kui "samaaegselt pakkudes tööstuse kättesaadavus pikaajaliste omakapitali."

Ettevõte plaanib integreerida blockchain rakendusi oma tuum operationsin valdkondades nagu krüpto turvalisus, smart vara, maksete ja peer-to-peer platvormid kaubelda / vahetus aktsiate ja registreerida oma aktsionäride baasi.

Et rohkem teada BCI saab külastada Cryptor Trust veebisaitija lugeda saadaval prospekti uue ettevõtte kohta.Vaadake esimest Bitcoini lastKui me ütleme, et see laps oli esimene ostetud Bitcoin, ei vii meid valesti. Me ei räägi ebaseadusliku kaubanduse teinud mustal turul. Me räägime esimeses viljakusravi makstud digitaalse valuuta.

Teadaanne tehti dr C. Terence Lee, viljakuse spetsialist asub Brea, California. "See laps oli ostetud Bitcoins", väitis ekspert ajal ametliku ilmutuse.

Terence Lee on Bitcoin pioneer, vähemalt oma valdkonnast. Ta on isegi märk tema kliinikus ukse öeldes, et ettevõte aktsepteerib cryptocurrency. Aga see oli raske leida keegi, et oli valmis maksma viljakuse ravi Bitcoins kliendid isegi ei küsinud, mida Bitcoin oli. "Me näeme 10 kuni 40 patsienti päevas, ja keegi isegi vaevunud küsima, mida märk tähendas" selgitab ta.

Niisiis, see (super armas) laps on kindlasti, et suur võit arst. Pärast mõningaid katseid - nagu sperma test ta postitatud Reddit vaid 15 BTC -, Terence Lee rääkis mõned tema kliente võimalust ravi viljakuse makstakse Bitcoins. Ta isegi pakkus suurt allahindlust, kuid "mõnel juhul nad reageerisid nagu ma ütlesin, et ma tahtsin makstakse viaali Crack'i".

Kuid lõpuks, mõned neist kokku, et proovida. Aga ta ainult saavutatud edu, kui tuttavaks paar, et tuli otsima oma väärtuslikku abi. Nad juba kolm väikelastele "tehtud" arst, kuid nad tahtsid neljas. Nii jõudsid nad kliinikus ning hoiatas "Dr. Lee, me ei mõista seda Bitcoin asi", kuid nad olid valmis proovima, ütleb ekspert. Niisiis, ta pakkus neile 50 protsenti allahindlust.

Kulus üsna palju uuringuid, et leida platvormi, mis võimaldas teha suur tehing niimoodi, 1,000 $, turvalisel viisil. "Oli [eelmisel aastal] kaugeltki nii palju võimalusi siis, kui on täna. See oli nagu pime juhtiv pime", ütleb ta. Terence Lee korjatud CryptoXChange ja aitas oma klientidele kõiki protsessi, mis kulus mitu päeva.

Arst pakutakse väga soodsate, kuid ta sattus taastumas raha, kuna 30 BTC ta kogunud luua uue beebi on nüüd väärt umbes $ 3600. Kuid dr Lee, raha ja raha ei tähenda vähem. Ta lõi esimese Bitcoin beebi ja see on piisavalt teda.

Via cnn.com


Pekingil on juba baar, mis aktsepteerib BitcoiniCafé & Bar 2ndPlace on esimese nimi baar Pekingis, Hiina kapitali, et aktsepteerib cryptocurrency. Väike ettevõte asub büroohoones, õpilase linnaosa Wudaokou.

Vastavalt sellele Reddit, joogid ja atmosfäär on nii suur, kui sa oled Pekingis maksta neile külastada. Leiate 2ndPlace Haidian District, Wudaokou, Huaqing Jia Yuan, Bldg # 7, 1602c.


Belgia rahandusminister ei näe ette probleeme riigi pankade ja Bitcoini vahelPärast Saksamaa toetuse cryptocurrency, teises riigis võib olla märke sallivus ning suunas Bitcoin. Belgia rahandusminister tunnistas hiljuti tal mingit probleemi virtuaalne mündi, kuid ta tunnistab, et on endiselt vähe Belgia kasutajad.

Koen Geens arvamust selgus, kui minister vastas parlamendi küsimusele umbes Bitcoin. Selle vastuse, ta ütles, et ta ei näe Belgia National Bank, millel ühtegi vastuväidet cryptocurrency. Kuid nüüd, rahva rahapesu- organisatsioon nimega Cellule de Traitement des Informations financières, ei ole saanud ühtegi küsimuses suuniseid.

Rahandusminister teab, et privaatsust ja anonüümsust on Bitcoin põhifunktsioonid, kuid ta ütles ka seal mingit märki, et cryptocurrency kasutatakse suures ulatuses rahapesu. Miks? Kuna igal vahetada suuri summasid Bitcoin avastatakse finantskontroll süsteemid, kinnitas ta.

Juhatab kõnealuse Bitcoin fondi Belgia peatükis, Chris D'Costa, tunnistas samuti hiljuti, et Belgia Bitcoin majanduse peab veel arenema. Aga regulaarselt kokkusaamisi ja uuenduslike projektide riigis on hea lubadusi. "Kahjuks minister on õige. Seal tõesti ei ole palju alustavatel kasutades Bitcoin siin veel, ja see oli minu peamine motivatsioon alustada fondi peatükk: tuua mõningate haridussüsteemist alustamise stseen", ütles D'Costa.

Olles tunnustatud mitte-ametlik kodu Euroopa Liidu - Brüssel, Belgia pealinnas - tähendaks palju digitaalse valuuta ökosüsteemi. "Ma tunnen positiivne, et olemasolevad määruse klassi Bitcoin kui võõrkeele currencyand käsitleme seda sellisena maksustamisel. See oleks väga hea Belgia, sest valuutakursi kasumite ei meelita kapitalikasvu maks", Chris D'Costa lisatud.

Vastavalt hästi teab avaldaja investeeringute uudiskirja MacroTrends.be, Belgia Tuur Demeester, on mitmeid kohalikele investoritele arvestades investeeringute maailma digitaalse valuuta. Demeester ütleb, et "keskpikas perspektiivis, Bitcoin ohutu haven atribuut osutub selle olulise punkti atraktsioon belglased. Vaikne nagu asju võib tunduda pinnal tajun tugev vaevadest rahulolematust sellega, kuidas ametiasutused käitlemise probleem kohta bürokraatiat ning ülekulu ".

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay