Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud | Estonian.lamareschale.org

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Nüüd peaaegu kõik on Bitcoin maailmas teab Mesilased Brothers, vahemälust Valley, Utah. Ainult 14, 13 ja 10 aastat vana, õdesid-vendi Nate, Sam ja Ben Huntzinger on ilmselt noorim cryptocurrency ettevõtjad planeedil.

Nende edu algas peaaegu juhuslikult, kui poisid püütud taru mesilased paar aastat tagasi. Ajal, nad ei suuda ette kujutada, et see juhtub muudaks nende elu: ta oli alguses oma väikeettevõte ning hiljem terve "kinnisidee" digitaalse valuuta.

Olles homeschooled on Huntzinger vennad oli palju vabadus eksperimenteerida oma uue kire (luua oma retsepte, näiteks), kuni nad avastasid Bitcoin ja äri sai veelgi huvitavamaks.

"Üks põhjus, miks me valisime homeschool oli on vabadus õppida, mida lapsed tahavad ja on lõbus seda. Kumbki meist teab midagi krüptograafia, nii et me oleme seda õppida ka, aga loodetavasti varsti saavad nad õpetavad ise ilma meieta. See teekond õppida mesilased, alustades äri, ja nüüd maailma cryptocurrency on suurepärane õppe seiklus kogu perele, "selgitas vanemad.

Vastavalt Craig ja Kami Huntzinger, "poisid õppinud investeerida, huvi, turgude ja on täidetud inimestega võrgus üle kogu maailma. Meil ​​on praegu võttes uuesti üle vaadata meie äri, sest see võtab piisavalt meie aja, et teised ajaviidet nagu õppimine krüptograafia ja programmeerimine on raske ajastada. Me ei tea, kus see läheb, kuid nad on avatud uutele ideedele ja revolutsiooniline mõtteviisi ".

Bitcoin Kontrollija rääkinud Mesilased Brothers rohkem teada ja nende äri. Ja arva ära mis? Nad juba kaevandatakse esimest Bitcoin!

Kuidas sa avastada Bitcoin?

Mesilased Brothers - sõber või meie, kes me kohtusime ajal Ron Pauli presidendivalimiste kampaania rääkis meile seda. Ta rääkis meile, kuidas see ei saa paisutanud keegi, sest keegi oli vastutav selle eest. Tol ajal olime mõelnud müüvad meie mee kraami Internetti, nii et hakkasime rohkem teada Bitcoin.

Mis sa arvad, on nii suur umbes on?

Me arvame, et see on väga lahe, et saate tehinguid see kõik on kõikjal maailmas nii kiiresti.

Kuidas te otsustate alustada müüvad oma tooteid ja nõustudes Bitcoins?

Me olime liiga hõivatud, et õppida, kuidas kaevandada, ja kõik meie raha seoti üles Mesilased Brothers. Siis mõistsime, et kõik need kaevurite vaja midagi süüa. Äkki nad sooviksid meie meetooted. Olime juba müüvad meie asjad on talunike turu ja otsustas siis võiksime sama hästi proovida müüa seda Bitcoins. Me postitatud bitcointalk foorumites.

Kas sa ainult nõustuda Bitcoin võrgus või ka inimene?

Me ei saa nõustuda meie talunike turu, kuid me ei ole kunagi olnud keegi seda veel. Meil on veel vaja saada nutitelefoni seega ei saa me nõustuda ainult Bitcoin, vaid ka kulutada seda isiklikult.

Me teame, te juba kaevandatud oma esimese Bitcoin. Kuidas sa sattuda kaevandamise ja millist tehnoloogiat te kasutate?

Oleme täiesti uus kaevandamise ja lihtsalt nüüd õppida seda. Eelmisel nädalal saime 10 Erupters ja loodetavasti enne kuu lõppu me saada 320 Avalon kiipe. Ma kahtlen me teenida kasumit, me lihtsalt tahame teada, kuidas seda teha.

Mis sa arvad tuleviku Bitcoin?

Ma arvan, et see kasvab, kuna rohkem inimesi tundma õppida seda. Me ikka tunne, nagu algajaid, kuid on lõbus õppida seda ja Bitcoins on lihtsam kasutada meie äri kui õppida, kuidas kasutada krediitkaarte ja maksavad oma teenustasusid.

Seotud uudised


Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine