Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine) | Estonian.lamareschale.org

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Kiiluvees Monero hiljutine vastuvõtmine Alphabay ja Oasis Darknet turgudel ning sellele järgnenud hindade plahvatuslikku Monero on vaieldamatult turu eelistatud valik "anon mündi" või anonüümsust keskendunud cryptocurrency:


TradingViewMonero (turu sümbol: XMR) diagrammi hinnaga USA dollar (-pegged krüpto, Köidis). Pange tähele, et (sees) ettevõtjad ostsid XMR enne uudiseid oma DNM vastuvõtmist sai tuntuks ja müüvad seda enne väljumist pettus sai tuntuks... XMR sobib siseinfo.

99 Bitcoins varem recommendedMonero kui usaldusväärne valik varjab rada oma Bitcoin kulutuste ja toetame seda. Kui oled mõelnud Kaasalöömine Monero, see juhend hõlmab mündi ajalugu, funktsioonid ja tulevikuväljavaated üksikasjalikult. Hiljem lõigud on pühendatud praktilisust kauplemise ja kaevandamise Monero.

Kiire võrdlus Bitcoin ja Monero

 

Monero aeglast tõusu algusse

Pärast käivitamist 2014. Aasta aprillist Monero on edenenud aeglaselt ja pidevalt (enamiku oma ajalugu) nõuda oma koha suur cryptocurrencies:


CoinMarketCapranking jaoks 20. September 2016 - Monero helitugevuse on 3rdhighest kõikjal.

Monero on pikka aega mänginud kilpkonn mitte jänes, vähemalt seni, kuni XMR hüppas üles ja hakkas sprint augustis 2016..

Nagu lõputu konkureerivate mündid - toidab rohkem hype ja spekulatsioone kui ükski tõeline innovatsioon või kasuliku - langes kõrvale, Monero plodded mööda. Monero arendajad ja kogukonna keskendunud viimistlusjärgus ja täiustavad oma koodi, et tagada usaldusväärne anonüümsust, pöörates vähe tähelepanu kosmeetikatoodete tegurid. Selle tulemusena Monero kaua püsinud märkamata ja alahinnatud rahvahulga üle-varjutab tehniliselt vähem muljetavaldav ja eetiliselt-vaieldamatu "anon-mündid," nagu Dash. Kogu foorumid, sotsiaalse meedia, pilt lauad ja muud sellised kohad, kus münte rutiinselt pumbatakse, Monero oli harva mainitud ja sageli jätta igav mündi kohmakad nimi, vähene GUI (graafiline kasutajaliides) rahakoti ja ebapiisav PR.

Monero ei ole järjekordne "ilus nägu"

Autor võitnud üle usaldusväärsete inimeste kaudu väärib oma koodi, Monero on järk-järgult omandanud maine usaldusväärsust ja pädevust. See protsessi soodustas mõõta, läbimõeldud statementsfrom oma rohkem avaliku silmitsi arendaja, Riccardo SPAGNI ja näiliselt tahtliku vältimiseks hype.

Erineb enamiku altcoins, Monero (XMR) ei kloonitud Satoshi üha arenevas Bitcoin Codebase. Pigem Monero võeti kasutusele (all algne nimi BitMonero) nagu kahvli Bytecoin (BCN).The cryptocurrency Bytecoin oli ise sang saadud täiesti uudsed CryptoNoteprotocol. Kuigi ei kasutata kui cryptocurrency, CryptoNote tõhusalt näidanud privaatsust eeliseid cryptocurrency põhineb varem nägemata krüptograafiliste meetodite, nagu Ring allkirjad.

Selle põhjuseks Monero on harunemiseks alates Bytecoin oli tingitud viimase tohutu eelnevalt kaevanduses, mis kestis ligikaudu 80% kogu pakkumise. Aktiivselt arengut alates selle käivitamisest Q2 2014 Monero praegune Codebase erineb suuresti, et kas Bytecoin või CryptoNote.

Monero põhiväärtusi juhtmõtteks on rahaline anonymity.Whereas Bitcoin blockchain võib võrrelda läbipaistva avaliku pearaamatu (ehkki see, kus üksikisiku või ettevõtte nimed on varjatud), Monero on blockchain on läbipaistmatuks disain. Standard Bitcoin kasutamine lekib piisavalt datato linkida kasutaja aadressid ja jälgida nende vastuvõttu ja väljamaksmist.

Isegi arenenud Bitcoin kasutamine, kus kolmanda osapoole anonymizing teenuseid nagu segistid töötavad, on sageli ebapiisav varjata oma rada blockchain kohtuekspertiisi mis teatud companiesand vahendid ette. Kuigi see ei ole (veel) pakkuda täiuslik privaatsust, Monero vaikimisi tase anonüümsust tõenäoliselt ületab mis on võimalik saavutada Bitcoin kõige keerukamaid kasutaja. Need anonüümsust omadused teevad Monero suurepärane valik Darknet Turg (DNM) kaubanduse ja teiste privaatsust tundlike rakenduste.

Monero hinna tõusu ja langust

Laiemale turule lõpuks tunnustatud Monero potentsiaali, kui see tabas paar Darknet Markets. Kui te ei usu, nagu turud on olulised, Justin Ranvier essee "Ainult Black Market eest" võib veenda teid muidu... See ütles, Monero nõustumist kaks nendel turgudel ei ole nii suur asi iseeneses; pigem on peegeldav kasvav usaldus Monero inimeste hulgas, kelle vabadus sõltub anonüümsust.

Pärast seda uudist, XMR suurenenud umbes 7X üle kuu - XMR hind kolimine vana kodu madala ühtse numbrit 15 $ katusekorter. Selline samm oli õpik krüpto - üllatav, lõhkeaine ja liialdatud.

Ajal kirjalikult, hind on langenud tagasi allapoole $ 7 taset uudiseid, et Oasis Darknet turul lihtsalt tõmmatakse väljumise kelmuse, tõenäoliselt lisaks töötab seotud XMR pump & dump operation.XMR liigub tagasi alahinnatud territooriumil; tasemeni, kus see kujutab ahvatlev ostu võimalus.

Saada, et tegeleda Monero

Kui oled täiesti uus cryptocurrency, seal on palju õppida enne mis tahes suuremate investeeringute Monero.Begin koos krüptograafiliste tehnikad, mis toetavad Bitcoin ja uurida töös oma blockchain beforetackling Cryptonote valge paperand läbivaatamise thereofby matemaatik sponsoriks Monero meeskond.

Tutvuge ka Bytecoin esimene CN rakendamise, kuid hoida neid kahte asjaolu silmas pidades;

  • BCN kurikuulsalt ebaõiglane käivitamine on Monero raison d'être, ja
  • S (tume) turul hoogu on koos Monero sel hetkel.

Ettevaatust: ärge jätke Bitcoin õppimise pat, isegi kui teie ainus huvi on Monero. Viitamata Bitcoin, siis ei saa korralikult hinnata tugevaid ja nõrku külgi Monero.

Monero on 3 Major Anonüümsus meetodid

Pealegi on kättesaadav darknet networkssuch nagu I2Pand Tor, Monero ühendab mitu kogenud krüpteerimistehnikaid saavutada muljetavaldav tase üldine privaatsust:

1) UnlinkableStealth aadressid

Aadress uuesti kasutamine on üks ühine privaatsust bugbears kohta Bitcoin. Vastuvõtmine mitu makseid ühe aadressiga võimaldab keegi, kes teab oma aadressi jälgida oma tasakaalu ja kõik seotud sissetulevate ja väljaminevate tehinguid. Mis hullemon et isegi eraldi aadressid oma rahakoti võib seostuda tõttu viis Bitcoin käepidemed muuta! Sel põhjusel Bitcoin põhiarendaja Luke Dash Jr. Ütles, et "ainult loll oleks kasutada Bitcoin kui see on täna darknet."

Pole sellist privaatsuse küsimusi olemas Monero. Kõik sihtkoha aadressid varjatud tema blockchain, nii et ainult saatja ja vastuvõtja on võimalik neid tuvastada. Analüüs Monero blockchain kunagi paljastada sihtkoha aadressi, kus üks saab XMR. Selle asemel, vaid krüptograafiliste hashof sihtkoha, unikaalne iga tehingu on nähtav. Ainult saatja või vastuvõtja saab dekodeerida see paljastada tegelik aadress. Need varjatud aadressid on tuntud kui "stealth aadressid."

Lisaks ilmne privaatsust kasu, stealth aadressid on mitmeid tagajärgi, nagu mistõttu on võimatu kindlaks määrata praeguse XMR jaotus aadressid.

Seda on võimalik kontrollida ise pannes avalikustada Monero aadress (mis tõenäoliselt sisaldab mõningaid XMR) arvesse Monero plokk explorer:


Lõplik vormis aadressid ei ole sees Monero blockchain... Monero äärmiselt pikk aadressid (95 tähemärki!) tehakse juhitavuse ja memorisable kaudu Open Alias projekti.

2) IndistinguishableSeparated Tehing Units

Kui sa olid talle XMR kaasa "aadress" tegelikult kodeeritud stealth aadress eespool kirjeldatud, ta tahaks saabuda mitme diskreetse makse ühikut. Näiteks, kui sa olid talle 18 XMR oleks saabuvad täisarvuni ühikut 10, 5 ja 3 XMR kogusummas 18 XMR. Igal üksusel oleks ilmuvad Monero blockchain kui üleviimisega see ainulaadne ja eristatav stealth aadress.

Sama protsessi rakendatakse mis tahes changewhich tagastatakse saatjale ja mis tahes feespaid kaevuritele. See omadus teeb ülesandeks jälgida konkreetse makse summad tunduvalt keerulisem. Näiteks vastane, kes teab müüja maksab toode ebatavaline summa - oletame täpselt 11.88101234 XMR - oleks mõeldav jälgida blockchain (tõenäoliselt kaudu mõne automatiseeritud protsess) selle summa välimust ja seejärel keskenduda nende analüütiliste meetodite ja vahendite kohta seotud tehinguid. Autor sorteerimine kõik tehingud viiakse tähelepandamatu ühikut, Monero süsteem tagab teisiti eristamatud summad "kadunud rahvahulga" un-diferentseeruvad kogu ühikut.

 
Monero versioon "Kuhu Waldo?" - kujutan ette, et Waldo on eristatav maksesumma marsruudil konkreetse aadress... 

3) UntraceableRing Allkiri Maksed

Seal on kindel sünergia teed Monero käepidemed aadressid ja maksete summad. See 3rdtechnique, Ring allkirjad, on teine ​​puhas tükk krüptograafiliste inseneri, mis muudab veelgi tugevamalt Monero kasutajal võimalik kindlaks teha. Ring allkirjad on sisuliselt arenenud, kohustuslik süsteem tehingu segamine.

Selleks, et mõista Ring allkirjad, on vaja mõista, et nagu Bitcoin, et Monero "aadress" on sisuliselt spetsialiseeritud kujul krüptograafiline avaliku key.Funds seotud, et "aadress" võib liigutada ainult siis abil oma paaris privaatvõti.

Et jätkata varem näiteks: saadate 18 XMR poodi. See ülekanne siis saab jagatud 10, 5 ja 3 XMR ojad, mis kõik voolavad eraldi, stealthversions kaupluse Monero aadress. Siin on koht, kus Ring allkirjad tulevad mängu...

Alates seisukohast võistleva tracker, privaatvõti, millega lubati any10, 5 ja 3 XMR summad eversent kogu Monero blockchain, kuna selle 1st ( "Genesis") blokaad, muutub võimalikuks allakirjutanud tehingu. Arvu võimalik allakirjutanute sõltub "segamise sügavus" seate; näiteks sügavus 4 tähendab, et iga 3 Monero võtmed, mida on kasutatud ka võimalike allkirjastanud oma tehingu... Ja kui teie tehing on jagatud üksused, mis kõik võimalik tuletada selle "rühm allkirjastamise" pool... Ring allkirju tagamaks, et tehinguid saab 't tuleb otsustavalt taandada konkreetsetele arvuti IP-aadress (või nende Tor või I2P proxy aadress).

Kokkuvõtteks - see on päris kuradi raske selgitada Monero kasutajad

Kombinatsioon Eeltoodud 3 elemente muudab Monero tõeline labürint peegelsaitide tahes võistleva jälgija. Pole kindlat seost saab määrata ainult udune võimalus sidemega. Otse öeldes, parim blockchain kohtuekspertiisi tehnoloogiaid, mis võiksid võimalik kergesti rakendada Monero tehingu (või seeria tehingud) tõenäoliselt osutuda vastuvõetamatuks või vähemalt veenev kui esitatakse tõendina kohtus. Isegi Monero kaevurite ei suuda tsenseerida tehinguid. See on palju tõenäolisem, et mõned element väljapoole Monero kood tooks de-anonüümseks oma tavakasutaja.

Kuid kõik on oma hind...

Ülaltoodud anonüümsust meetodid on kallis nii andmete nõuetele; seal on alati kompromiss. Lisaks Monero on maatükkide kasvab nõudlus suureneb (kuigi trahv on, et vältida paistetama). Sel põhjusel Monero kasutab rohkem süsteemi ressursse kui Bitcoin ja enamik teisi cryptocurrencies. See võib kujuneda tõsiseks takistuseks Monero tulevase edu.

Kasutades Monero vähese vaevaga

Nüüd, kui sa oled teadlik Monero privaatsust kasu, sa ilmselt ei tea, kuidas seda kasutada. Lihtsaimal võimalikul viisil, et saata anonüümselt Bitcoin makse koos Monero tegutseb anonymizing vahendaja, on veebilehel XMR.to. Parimate tulemuste saidiga kaudu darknet. Isegi kui privaatsust oma Bitcoin rahakott on täielikult rikutud, siis ei saa keegi oskab määrata lõppsihtpunktiks tahes makseid kaudu XMR.to.

Kuidas saada täisversiooni Monero

Kuigi veebi ja kerge versioonid Monero olemas, täisversioon on ohutum ja kõige turvalisust. Siin on, kuidas saada see:

1) Külasta ametlik aadressil getmonero.org/downloads.

2) Lae alla õige versioon teie süsteemi.

3) Selleks et tagada teie õigustatud versioon Monero, see äärmiselt soovitatav, et kontrollida SHA räsi allalaadimise vastu, et kuvatakse veebilehel või hashes.txt faili. Siin on, kuidas seda teha erinevate operatsioonisüsteemide:

Windows

Ava käsk promptthen navigeerida kataloogi kuhu allalaetud Monero.zip pakendis. Sisestage järgmine käsk:

Mac OS X

Liikuge alla pakett ja perspektiivis:

Linux

Käivitage järgmine käsk:

Kuidas kasutada Monero

Monero.exe on rahakott ja MoneroD.exe on deemon, mis sünkroniseerib ja suhtleb blockchain.

Kui te esimest korda käivitada rahakott, siis see tekitab 25 sõna mnemonic seemne, mis on sarnane sellele, mida kasutasid HD Bitcoin rahakotid nagu Electrum. Salvestage seemne ja hoidke seda ohutult! Seeme on ainus viis nõuda oma XMR tasakaalu kui arvuti rikkeid või saab kahjustatud või varastatud.

Pärast teeniva seemne, Wallet väljastab "initial.address.txt" faili oma töö kataloogis. See fail sisaldab teie Monero aadress.

Enne kleepige XMR aadress kusagil saada vahendeid, see on hea mõte, et sisestada "help" ümber rahakoti ja katsetada erinevaid käske. Monero sait pakub veelgi infoon rahakoti tööks ja seal on palju õppida.

Kust osta Monero

Märkus: mõned vahetused kuvada Monero hind poolest BTCXMR asemel rohkem tuttav XMRBTC määra. Et vältida käsitsi uuesti arvutada, lihtsalt nõuda järgmiste tsitaat Trading vaate XMR chartinterface: "1 / XMRBTC". See vahetage tsiteerida, nagu on näidatud allpool:

 
Poloniex on BTCXMR määr on praegu ~ 86 samal ajal kui nende XMRBTC määr on praegu 0,011...

Sest nähes Monero hind võrreldes teiste altcoins, Blockchain statistikas kasulik.

1) Shapeshift.io

Shapeshift.iooffers kiire ja lihtne viis vahetada Bitcoin või altcoins jaoks XMR. See ei ole parim vahetada ratesbut osta väikestes kogustes, see on väga mugav ole isikut tuvastava info või registreeruvad on vajalik. Et vältida paljastavad oma IP Shapeshift.io looge selle kaudu Tor või I2P.

Ostmine Monero alates Shapeshift on lihtne küsimus, valides oma eelistatud cryptocurrency maksmiseks klõpsates "Deposit" variant. Tagada Saate valikuks on seatud Monero, nii:

Järgmine, siis palutakse sisestada oma Monero aadress (kopeeri ja kleebi see oma initial.address.txt fail) ja oma Bitcoin toetuse aadress (kui midagi läheb valesti). Kui taandus oma Monero rahakott, jätke Maksmine ID väli tühjaks. Teil on samuti nõus Shapeshift mõttes.

Märkus ajakohastamise vahetuskursi ülaserva ja võrrelda seda vastu praeguse BTCXMR määra. Samuti väga oluline on tagatisraha minimumand tagatisraha maximumamounts kohta Bitcoin (või krüpto omal valikul) saata. Jääge selles vahemikus, et vältida probleeme:

See täielik, Shapeshift kuvab teie Bitcoin makse aadress. Varsti pärast makse on edastatud üle blockchain, Shapeshift vabastab oma XMR:

2) BitSquare

Bitsquareis detsentraliseeritud turul rakendus kauplemine (krüpto) valuutade üksikisikute vahel. See ei nõua isikuandmetega või infolehe tellimine ja automaatselt ühendab kaudu Tor, pakkudes suurepärast privaatsust oma Monero osta.

Varjuküljed Bitsquare on selle suhteline keerukus (konsulteerida Bitsquare dokumentatsiooni abi alustanud) ja likviidsuse puudumisest XMR kauplemise. See võib kuluda aega, et leida XMR müüja oma asukoht ja eelistatud makseviis.

3) Poloniex

Poloniex.comis suurim turg kauplemise Monero, samuti paljude teiste altcoins. Nad kipuvad olema madalaima hinnaga ja sügavaimad likviidsuse, ehkki madalaima privaatsust ootustele. Peate esitama e-posti aadress registreeruda aadressil Poloniex. Ühendamine kaudu Tor ja kasutades Tor-ühilduv e-posti konto on soovitatav. Nagu kõigi Internetis vahetusi, tagasi oma cryptocurrency rahakotile teie kontrolli all ASAP.

Kuidas kaevanduse Monero

Miks osta Monero kui saate minu see, eks? Noh... Osta on palju kiirem, lihtsam ja ei nõua ettevaatlik investeeringuid kaevandamise riistvara või odav elekter olema kasumlik.

Monero on CryptoNight algoritm säilitada elujõulisus CPU (arvuti protsessor) kaevandamise kuigi praeguses etapis, GPU (graafika kaart) kaevandamise on ainus meetod tõenäoliselt ei anna kasumit. Seni ei ole spetsialiseerunud ASIC kaevandamise riistvara saadaval Monero.

Arvuta Kasumlikkus

Enne ostu tahes riistvara, arvutada oma potentsiaali kasumit kasutades Coinwarz hankimise calculator.The kalkulaator automaatselt laadida praeguse XMR / BTC vahetuskurss, raskusi ja plokk tasu. Sa pead käsitsi sisestada õiged andmed teiste valdkonnas, nagu teie GPU hashrate, energiatarve ja maksumust (eeldades peate ostma GPU kaevandamine) ja kulusid oma elektri kilovatt-tunni. Elektri hind on nähtav kommunaalteenuste arve.

Kui teil on väga madal võimsus kulud, see on ebatõenäoline, et sa saad teha palju kasumit praegusel XMR hind...

1) Vali Mining Pool

Siluda oma kaevandamine auhinnad, see on parim liituda bassein. Solo-kaevandamine ei ole soovitatav; kui sa ise palju kaevandamise riistvara võite oodata oodata nädalaid, kuid või isegi aastaid enne näe tasu. On mitmeid Monero kaevandamise basseinid, millest paljud võta ta mingit tasu.

2) Lae Mining Tarkvara

Sest NVidiaGPUs, tahad alla ccminer-cryptonight.

AMDGPU omanikud peaksid alla Claymore on CryptoNote GPU Miner v9.6.

3) Sisesta oma bassein detailid ja Alustada Mining

Monero kaevurite käivitad käsurealt. Jälgi kaevandamise tarkvara dokumentatsiooni ja käivitada asjakohased kaevur oma bassein aadress ja kaevandaja andmed alustada kaevandamist. Saate jälgida oma tulu basseini veebilehel.

Sest ccminer, käsk on järgmine:

Claymore, sisesta see:

XMR hind Järgmine nädal: Üles / Alla / Külili?

Petturid kõrvale, tundub tõenäoline, et Monero on "alt välja" lähemas või keskpikas perspektiivis, eriti arvesse võttes nende hind toetavat tegurit:

  • Praeguse põnevust üle Monero nõustumist kui "juriidiline" maksevahend Darknet. Vaatamata kelmuse pretsedent turgudele vastuvõtmiseks ei tehtud.
  • Mündi nõusolek cryptocurrency ettevõtjad, kellest paljud on võtnud Monero münt kaubelda kui Bitcoin turud on igav. Populaarsus kui kauplemise instrument nüüd esindab eraldi nõudluse allikaks XMR.
  • Monero on 0.10 vabastamist, mis langes aasta 20thof septembris. See sisaldab paljulubav uus anonüümsust funktsioon tuntud RingCT arendatud koostöös Bitcoin Core arendaja Gregory Maxwell. 0.10 Samuti muudab teretulnud optimeerimisi kettaruumi nõuded ja sync-kiirus Monero on blockchain.

Kui sa oled uus Monero, on tõenäoline, et see on see viimane hind tegevus, mis meelitas oma tähelepanu... See on ok, kuid ei saa püütud üles hirmu või ahnus ja ader oma elu säästud - või mis tahes summa, mille kadumist oleks tõsiselt mõjutada oma elu - arvesse Monero. Räägi neile, kellel on tõestatud kogemused antud valdkonnas ning teostada kõik vajalikud researchbefore tegemist majandusliku otsuseid.

Kuigi me ei saa kuidagi öelda, kus XMR hind läheb siit, saame öelda, mis tegurid vaadata. Pikemas perspektiivis Monero edu on hinge tehnilist ja majanduslikku arengut.

Siin on kolm stsenaariumi, mis mõjutavad XMR hind tulevikus:

  • Praegu tundub, et kuigi mitu AlphaBay ja Oasis müüjad eelistavad (punane) Monero, mõned isegi pakkudes XMR allahindlust, vaid vähemus müüjad praegu nõustuda. Nõustumine täiendavate turgude ja vendors- kas darknet või Clearnet - oleks hind-positiivse signaali, nagu oleks luua otsene fiat tulu / XMR vahetada. Praegu Monero ostetakse peamiselt teiste cryptocurrencies, ainus erand on detsentraliseeritud teabevahetuse nagu BitSquare, kus maht kipub olema kerge.
  • Jääb üle oodata, kas Monero saab säilitada oma anonüümsust eelise Bitcoinin pikemas perspektiivis. Bitcoin maximalists oodata Monero et kas varju või hajub Bitcoin kujul on külgahela. Monero arendajad tõenäoliselt muid ideid.
  • Isegi kui Monero õnnestub majandusliku vahendina jäädes konkurentsivõimeline Bitcoin on kahtlusi, kas see võib skaala piisavalt teenuse isegi olemasoleva nõudluse tase privaatsust tundlik krüpto-kaubandus.

Vihje: uuringu turul graafikuid Bitcoin ja muud cryptocurrencies mis on läbinud ühe või mitme pumba & dump / mull & krahhi tsükli (s). Sellised graafikuid vihjata võimalikud stsenaariumid XMR hind arengut. Mt. GOX P & D chart ei erine vähemalt protsentuaalselt, süvenevale XMR olukorda.

On muid küsimusi või kommentaare Monero, ma armastan kuulda neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini