Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Nüüd võite saada liikmeks või töö toetamiseks Belgia Parti Libertarien (Libertarian Party) koos Bitcoin abi.

Kuid otsus võib olla sümboolne kui see, mis tundub, vastavalt sellele sõnumile (prantsuse keeles) avaldatakse isiku veebilehel. "The Parti Libertarien nõuab lõppu riigimonopol currencyand avamine tootmise eest erasektorile", rühma kirjutab.

Pool toetab "terve valuutade rahuldada majandussubjektide ja mitte valitsuse". Nagu teate, "tekkimist digitaalne raha on parim näide dynamismthat võib tuleneda rahalised vabadust. Me tahame seda toetada innovatsiooni".

Mis üldkoosolekul planeeritud 11. November pool annab oma liikmetele võimalus maksta liikmemaksu sisse Bitcoin, et üritusele ja aitavad kinnitada programmi valimised mai 2014.

Saades liige Parti Libertarien maksab 0,2 BTC, kuid 0,4 BTC omakorda teid heategija. Tasud võib maksta kasutades aadress 1LBjY5Ye9h1UF5mm6WLfaYFDrAprhSqkqd.Belgia keskpank ja finantsasutus annavad Bitcoini vastu hoiatuseKui Belgia keskpanga oli tunne mitteametlikult positiivne Bitcoina nädal tagasi, palju on muutunud mõne päeva. National Bank of Belgium (NBB) ja Belgia finantsteenuste ja -turgude Authority (FSMA) on hiljuti vastu ühisavalduse vastu Bitcoin.

Sõnumi hoiatab investoreid ohtudest investeerida cryptocurrencies. Mõlemad asutused on mures Bitcoin kasvavat popularityand stress, et digitaalne raha puudub määrus või ametliku järelevalve, probleem laiendada digitaalse rahakotid ja vahetusi.

Vastavalt NBB ja FSMA tsiteeritud Coindesk on "tõsine seotud riske virtuaalne raha". Peamised neist visandatud avaldus on turvaaukude ja võimalikke rünnakuid, pettuse ohtu, kõrge volatiilsuse, mis võib põhjustada märkimisväärset rahalist kahju, regulatsiooni puudumine või valitsuse üle järelevalve vahetuskursi ja asjaolu, et digitaalse valuutades ei ole seaduslik maksevahend.

Pärast vabastamist see avaldus, Belgia Bitcoin Association andis välja ka teadmiseks öelda, et see hoiatus on väga sarnane teiste poolt hiljuti välja antud valitsusasutuste teistes Euroopa countriesand jätab siiski ruumi Bitcoin kasvada riigis.

"Belgia näib teed Euroopas, mis näitavad, et suuremad ettevõtted saavad integreerida Bitcoin oma makseviisid kergust, nagu hiljuti näitas mobiilioperaatori Mobile viikingid," lisas ühing.

Belgia mobiilsideoperaatori Mobile viikingid, mis tegutseb Belgias ja Hollandis, hiljuti hakkas nõustudes Bitcoin maksete ja on ilmselt esimene äri selles valdkonnas teha selline samm. Cryptocurrency makseid saab kasutada üles üles krediit- või osta uus SIM-kaarte, samuti kinkekaarti.

"Selle uue makseviisi, Mobile viikingid prognoosib nõudlust selle varakult, kes ei olnud mitte ainult esimene liituda Mobile viikingid, kuid olid sageli esimene ost Bitcoins ja nüüd tahavad raha nende virtuaalne münte", selgitas pressiteates ettevõtte.


Berliini ettevõtted kasutavad digitaalset valuutatPea meeles, kui me rääkisime Berliini linnaosa Kreuzberg, koht kõrgeima kontsentratsiooniga kaupmeeste mis aktsepteerivad Bitcoin? Tänu sellele ja teistele kohtades üle Saksamaa pealinna Berliini muutub "kodu" on cryptocurrency.

Võtame näiteks mitteametliku asutamise Lekkerurlaub Notaufnahme, nimi, mida saab tõlkida kui "Nami Holiday Emergency Sissepääs". See äri on seitsmendal Bitcoin kasutuselevõtjal Graefe naabruses, on Kreuzberg. Seal saate maksta oma kohvi või ööbimine digitaalse mündi.

Ööbimine maksab umbes 0,4 BTC inimese samaväärne $ 53. Seni ainult üks klient maksta eine Bitcoins, kuid vastuvõtmise cryptocurrency oli hiljutise muudatuse.

Cassandra Wintgens, omaniku Lekkerurlaub Notaufnahme, arvab Bitcoin "on põnev. Me ei pea pankade Bitcoins. Nad lihtsalt sopp meile niikuinii ja ei tee midagi väikesemahulise ärimehed".

Firma omanik ei mõtle vastuvõtmist Bitcoin kuni Joerg Platzer, omaniku lähedal asuvas restoranis Room 77, veenda teda. Platzer on kasutanud Bitcoins kaks aastat ja ainult näeb eeliseid, eriti kuna ta nüüd vältida raske krediitkaardi tasud. Täna, umbes 10 protsenti Room 77 klientidele juba maksma oma arveid cryptocurrency.

Ettevõtja ütleb ta oli kunagi seotud kõikumised Bitcoin väärtust. Tegelikult ta ennustas, et aja jooksul, rohkem ettevõtteid Graefe naabruses peagi liituda digitaalse mündi. "Bitcoins on raha tuleviku" väidab ta. Tema prognoos oli õige ja nüüd on ootused veelgi suurem, kuna rohkem ettevõtteid on hakanud liituma Bitcoin.

Via gulf-times.com


Pane oma digitaalsed mündid uuele online-kasiino Bitoomba juurdeBitcoin Examinertalked hiljuti kuidas Bitcoin aitaks online-hasartmängude veebilehed kasvada ja siin on tõend, et uustulnukad panevad oma ennustused kuumimad cryptocurrency seal. Bitoomba on uusim Bitcoin hasartmängude sait internetand see on valmis vastu võtma mängijad ja "pakkuda kõige uskumatu ja mugav kogemus" neile.

Nagu pressiteates, Bitoomba kasutab "eeliseid, et Bitcoins on oma suures teha online-hasartmängude kogemusi iga mängija lihtsam, põnev ja nii parem võrreldes teiste Bitcoin hasartmängude sites". Teenus väidab end olevat parem ja turvalisem, sest see ei nõua kasutaja registreerida, et mängima hakata: "mängija annab isikuandmeid, isegi e-posti aadress on no-no".

Pealegi, reeglid on väga lihtne. Esiteks peab kasutaja oma panused iga mängu, siis QR koodi saata Bitcoins rahakoti aadress ja lõpuks lihtsalt ootama bet kinnitust.

Veebisait pakub erinevaid mänge nagu rulett, loterii või pilud, samuti "loosimisi, kus saad hämmastav Bitcoins auhindu" ja ka spordi ennustused.

Seotud uudised


Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad