BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud | Estonian.lamareschale.org

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Eile teise Twist SEK versus Butterfly Labs kohtunik Brian C. Wimes antud liikumise lubada müük Butterfly Labs bitcoins alustada ülesehitamisel raha tasemed potentsiaalne klient tagasimaksed. Ajutine vastuvõtja Eric L. Johnson tegi suletud taotluse (mitte avalikkusele kättesaadavaks) 29. Oktoobril kohtunikule taotluse esitanud võime alustada likvideerida Butterfly Labs bitcoins.

Täpne üksikasjad jäävad peidetud avaliku läbivaatamise taotluse tõttu märkides, et kohus,

Toetuseks oma resolutsiooni, ajutine vastuvõtja väidab, et aluseks liikumise sisaldab tundlikke ja varalise informatsiooni pankrotivara vara.

Liikumise anti ja kohus tegi ajutise vastuvõtja võib nüüd alustada likvideerida müntide liikumise lugemisel osaliselt

Järjekord ka volitatud ajutise vastuvõtja "algab millega piisava rahavaru, et katta võimalik toetust vastutuse. Seoses sellega ja järelevalve all ajutise vastuvõtja, järgmised meetmed võivad tekkida kohe.. Conversion pankroti- Kostja olulise Bitcoin põllumajandusettevõtete raha süstemaatiline ja põhjendatud alusel. "

[...]

Ettenähtud ajutise korralduse kohaselt tuleb kõigil osalistel "koostööd kandes pankrotivara Kostja bitcoins kohtu kontrollitud Bitcoin rahakott alluvuses ja järelevalve Ajutine vastuvõtja. Ajutine vastuvõtja võib palgata sõltumatud spetsialistid ja / või ettevõtjad, nagu ta peab vajalikuks, et tagada ohutu ja turvaline edastamine bitcoins. "

[...]

See määratakse, et ajutine vastuvõtja ettepanek Transfer Protocol sisaldab metoodikat edastamiseks bitcoins toimunud pankrotivara Kostja Butterfly Labs Inc. (BFL) 's Storage Wallet kohtu kontrollitud Bitcoin rahakott

Kaks dokumentide alusel pitsat alates ajast liikumise tehti kutsudes kohut ajutise vastuvõtja ajani liikumise anti kohtu poolt. Müntide Fire on teada, et need dokumendid sisaldavad finantsaruanded firmast varasid Bitcoin rahakoti ja teine ​​üksikasju kohus kontrollitud Bitcoin rahakott. Mõlemad dokumendid jääb alla pitsat ja eemal avalikkuse praegu.Suurim Bitcoin Expo veel - ja saate tasuta!Ma olen olnud mitme Bitcoin EXPOS / konventsioonide ja ma ilmselt õppida midagi uut iga kord. Probleem on selles, et see on liiga kulukas osaleda üks - tavaliselt nad ei leidnud kodumaal nii et ma vaja lennata üle, pealegi pileti kulud keskmiselt mitusada dollarit.

Crypto raha Expo on 100% tasuta

Esimest korda ajaloos virtuaalne Bitcoin expo läheb toimub 5. Detsembril kell 11:00 EST. Crypto raha Expo on kõigile tasuta online-üritus, kus saab kohtuda, suhelda ja isegi esitada oma Bitcoin ideid. See toimib nagu iga teine ​​expo virtuaalse kabiinid, näitusesaalid ja loengud juhtivaid Bitcoiners. Ja parim asi on see, et see on täiesti tasuta.

Lugege Bitocin läbi oma virtuaalne avatar ja

Expo töötab nagu "Virtual Life" mängu. Erinevate kõnelusi leiad selliseid teemasid nagu Bitcoin sularahaautomaadid, õiguslike aspektide Bitocin, miks peaks ostad Bitcoin, Bitcoin algajatele jne Ka seal on palju kabiinid laiali ümber expo nii saad vastuseid esindajad eri ettevõtted. Siin on väike teaser sellest, kuidas ta otsib:

Veenduge, et salvestada oma koha täna

Sisselogimine Expo on päris otse edasi, minge veebisaidile ja vajuta "saada pileteid" nuppu üleval paremas nurgas. Samuti saate täiendavat teavet kõlarid, sponsorite ja päevakorra. Ma ka esitades sissejuhatus Bitcoin EXPO nii et ma loodan, et näeme seal :)


Bill soovib teha krüptokursse Californias seaduslikuksVastavalt California praeguse õiguse Bitcoin ja kõik muu digitaalse valuutades saab nüüd lugeda ebaseaduslikuks Põhja-Ameerika riik. Kuid arve hiljuti saadeti Senati panganduse ja finantseerimise institutsioonide komitee võiks olla vastus muuta.

Dokument pealkirjaga "AB-129 seaduslikku raha: alternatiivne valuuta" - mis kavatseb § 107 korporatsioonide kood - oli esiteks kasutusele umbes kuu tagasi California State Assembly liige ja esimees panganduse ja rahanduse, Roger Dickenson. Vastavalt Bitcoin Magazine, Eelnõu täpsustab, et "praegune seadus, mis keelab väljastamise või ringlusest midagi, kuid seaduslikku raha USA ei keela väljastamise ja kasutamise kohta alternatiivsete valuuta".

Kõige hiljutine tegevus märgitud arve muudatusettepanekud näitab, et see saadeti Senati 6. Veebruaril, mitte kaua pärast seda üksmeelselt heaks kiitnud kohalik assamblee 29. Jaanuaril 75 poolthäält ja null negatiivne. Ülejäänud viie hääletanud käesoleva / ei hääleta.

Ametlik arve analüüs väidab, et dokument selgitab "muudatusi kehtivas seaduses, et tagada erinevate vormide alternatiivina valuuta nagu digitaalne valuuta, punktid, kupongid või muude objektide rahaline väärtus ei riku seadust, kui neid meetodeid kasutatakse ostmiseks kaupade ja teenuste või maksete ülekandest ".

Pealegi, arve paistab ka tunda Bitcoin märgiks freedomsince analüüsi leiab kogukonnas valuutade "" vormis poliitiline protest nagu mõned kogukonnad, mis kasutavad näiteks valuuta teha protestiks USA rahapoliitikat, või suurte finantsasutuste ". Ikka, arve konkreetselt ei tee Bitcoin sarnane seadusliku maksevahendina, sest see keelab isiku "oleks vaja aktsepteerida alternatiivseid valuuta".

See uus samm vastuvõtmise järgmiselt kummaline relvarahu ja loobuma ordersent keskel 2013 California Department of finantseerimisasutuste Bitcoin Foundation. Järjekord süüdistatakse korraldamise läbiviimise eest edastamise tegevust riigi ilma nõuetekohase litsentsid.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid