Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale | Estonian.lamareschale.org

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Bitcoin kasutajad suudavad praegu veedavad cryptocurrency mitmes ettevõtetes, mis ei ole isegi nõustuda sellise valuuta. Merit, sel juhul kuulub mõned ettevõtted, mis võimaldavad inimestel osta kingitus e-kaarte Bitcoin ja seejärel kasutada neid sadu erinevaid kauplustes või restoranides. EGifter on üks neid platvorme! Ettevõte, mis asub New York, on hiljuti lisatud Walmart oma nimekirja merchantsand aitab tuua Bitcoin peavoolu.

EGifter asutati 2011. Aastal murrangulisi tegu kingitus andes, potentsiaali avamine sotsiaal- ja mobiilne kaubandus. Platvorm sai Bitcoin kullake pärast vastuvõtmise otsustamist cryptocurrency nagu makseviisi oma e-kaardid ja sellepärast Bitcoin Kontrollija otsustas rääkida Bill Egan, eGifter turundus VP, kes vastas meie küsimustele.

Rakendamise Bitcoin maksete oli üks projekti esialgne eesmärgid?

Bill Egan - Bitcoin on juhiste alates esimesest päevast. Me armastame on esirinnas tehnoloogia ja pakkuda suurepärane kogemus oma klientidele, nii Bitcoin sobib õigus. Nagu me sai rohkem kaasatud Bitcoin ja kogukonna, saime väga põnevil tema võimalusi ja muutunud pooldab ise.

Kuidas lihtne on saada kinkekaart läbi oma platvormi?

Väga. Kui te olete lihtsalt osta eGift Card ise, saate valida kaardi, määras ja kassasse. Kaart on siis saadetakse teie eGifter Rahakott, arvuti ja mobiiltelefoni. Paljud märgid isegi võimaldab kasutajatel lihtsalt esitada kaardi oma eGifter Rahakott oma mobiilseadmes kui vaadata nende tellistest ja betoonist kauplustes. Enam kadunud või ununenud kaarte. Kinkimine neid sotsiaalseid võrgustikke ja teisi kutsuda kaasa ka väga lihtne ja isegi lõbusam.

Millised on omadused, mida saab määrata teile peale muud sarnased platvormid?

EGifter on mitu eristajat teiste mängijate seal. Meil on väga tugev grupp kinkimine võimeid. Pakume ka rikas multimeedia kogemusi animeeritud eGreeting kaardid ja video sõnumeid. Samuti toovad laiemalt erinevaid kaubamärke.

Sul on juba mõned tohutu margid töötavad oma firma, kuid millised on teie tulevikuplaanid?

Oleme pidevalt lisades uusi kaubamärke rakenduse. Viimastel päevadel üksi oleme lisanud: Alamo Drafthouse, Steinmart, Tony Roma, Omaha praed, Bartell, Brookstones, American Airlines, Bed & Breakfast.com, Fairway Soodustused Global Hotel Card (by Orbitz), Golfsmith, Hyatt, Maui Jim, properties, Zales ja Zeevex.

Üks, mis on valmistatud suurim splash Bitcoin kogukond on siiani Walmart, sest see annab võimaluse osta toidukaubad ja gaasi Bitcoin lihtsalt ja kuluefektiivselt. Kui me esimest korda teada, et olime nõustudes Bitcoin makse meie üle 100 marki Kinkekaardid, saadud vastus Bitcoin kogukond oli suurepärane. Heard palju eri suundades, mida kogukond tahtis lihtne osta essentials nagu toidukaubad ja gaasi Bitcoin. Saime sellega kohe. See on alles algus.

Kas on mingeid tulevasi või projektide, mida saab avaldada?

Me ei saa lasta kass välja koti just nüüd, kuid me töötame saada mõned margid, mis tõesti põnev, et Bitcoin kogukonnas. Oleme kuulata, mida sa tahad ja püüame seda saada.

Kuidas eGifter tulevikku näeb Bitcoin?

Paljud meist on eGifter olid kaasatud teise startup väga varajases päeva internetis. Me näeme samasugust potentsiaali Bitcoin. Mõju võib olla kaugeleulatuvad ja me oleme väga põnevil, et olla varakult mängija mängu.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina