Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil | Estonian.lamareschale.org

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Täna pärastlõunal, filantroop ja märkis Microsoft asutaja Bill Gates küsiti, kuidas ta suhtub Bitcoin ajal reddit AMA istungil.

Reddit kasutaja dirtbikerr450 küsis hr Gates,

Mis on Teie arvamus bitcoins või cyptocurency tervikuna? Samuti ei omate ise?

Hr Gatesresponded oma feelingsregarding Bitcoin ja nende raskused seda kasutada jooksul Gates Foundation,

Bitcoin on põnev uus tehnoloogia. Meie Vundamenditööd teeme digitaalse valuuta aidata vaesed pangateenused. Me ei kasuta Bitcoin konkreetselt kahel põhjusel. Üks on see, et vaesed ei peaks valuuta, mille väärtus tõuseb ja alla palju võrreldes nende kohalikus valuutas. Teiseks on see, et kui viga on tehtud, kes maksad siis pead suutma pöörata nii anonüümsust ei tööta.

Üldine finantstehingute saavad odavam kasutades meie töö ja Bitcoin seotud lähenemisviise.

Tuleb tagada, et see ei aita terroristid on väljakutse kõigile uut tehnoloogiat.

Hr Gates teatas, et kuigi Gates Foundation on praegu digitaalse valuuta muret volatiilsuse ja vähene tehingu tühistamine muudab tehnoloogia kasutuskõlbmatuks fondi spetsiifilisi kasutusviise vaeste ja vähe kasutavad. Kui küsitakse, kas tema tundeid seoses Bitcoin on muutunud viimase aasta jooksul ta märkis,

Oleme palju lähemale saada need digitaalsed valuutade vaeste riikidega. See aasta oli suuri edusamme. Loodame, et on India ja Nigeeria läheb järgmise 2 aasta jooksul, kui asjad lähevad hästi. Kenya ja Tansaania ning Bangladesh kasvanud palju kuigi need süsteemid vajavad veel parandamist.

Tundub, et hr Gates on näinud mõningaid edusamme viimase aasta kohta digitaalse valuutades, kuid ei tunne Bitcoin konkreetselt on valmis kasutamiseks Gates Foundation ja veel.Bill-splitting tööriist BillPin töötab juba Bitcoini ja õllegaÜlistatavast arve jagamise vahend BillPin on saanud oma ühe suurima funktsioon uuendatud kunagi ja seal on hea uudis: nüüd töötab Bitcoins!

Kuigi rakendus käivitati alles vähem kui aasta tagasi, see on juba edu. See on põhjus, miks meeskond, mida nimetatakse Pinchos, uuendatud Singapuri-põhine teenus: nüüd, see võib jagada arve 40 erinevates valuutades ja üks neist on digitaalse mündi. Teisel pool, ka nemad leiavad õlu valuuta... Naljakas inimest, Pinchos.

Niisiis, järgmine kord, kui kasutate BillPin, on sul võimalik valida oma valuuta jagada arve. Võite ka "pin oma sõpradega neile õlut nad sulle võlgu pärast hull õhtu", vastavalt arendajad.

See uus värskendus parandab ka teisi omadusi nagu kiirus app. Pinchos väidavad, et nüüd, teenust "ülikiired".

Praegu rakendus alustades kokku 40 valuutades, kuid kui te ei leia oma riigi Mündi talle otsa arendajate meeskonda (kuni).

Et rohkem teada uue BillPin värskenduse minna ametlik blogi ettevõte. See uus värskendus parandab ka teisi omadusi nagu kiirus app. Pinchos väidavad, et nüüd, teenust "ülikiired". Ja pidage meeles, et järgmine kord sul on joogid oma sõpradega, saate juba jagada arve Bitcoins!


BIPS kraavi Mt. Gox ja valib BitstampiMt. GOX on palju läbi elanud viimase kuu jooksul. Pärast probleeme pankade ja seadusandjad, nüüd maksemenetlejalt BIPS loobus Jaapan põhinev vahetada ja valis Bitstampto asendada.

Mt. GOX üritab hoida pealkiri suurim Bitcoin vahetada maailmas ja see halb uudis ei aita firma, sest BIPS kasvanud palju. Taani firma oli hiljuti Objekte Bitcoin Kontrollija sest uus teenus Danske Bitcoin.

Kaks-aastane makse töötleja Kopenhaagenis asuva (Taani), on tegelikult pidada suurima pakkuja Bitcoin maksed Euroopas. Ettevõte, mille asutasid Kris Henriksen, oli kasutanud Mt. GOX teisendada vahel fiat valuuta ja Bitcoin seni, kuid on teinud otsuse muuta viimastel päevadel. Põhjus? Mt. GOX on aeglane... Nagu mitmed müügitellimuste ikka kasvab Bitstamp rohkem ja rohkem kaupmehed omaks krüpteerimisoperatsiooni maksete vahetamist jätkuvalt aeglane, kui tegemist töödelda turult selgitas BIPS.

Kris Henriksen ei esitanud numbrite või konkreetseid andmeid, kuid asutaja maksemenetlejalt ütleb, et töö Mt. GOX oli muutumas võimatuks. "In BIPS" juhul iga tühistamise oli vahepealsel perioodil üle kaheksa nädalat. See oli hävitavad BIPS "fiat puhver, kui me töötleme väljavõtmine 1 kuni 5 tööpäeva," ütles ta. Ja siis Bitstamp tuli mööda, lubades teha seda kiiremini.

Lisades selle muudatuse hiljuti probleeme Mt. GOX, vahetamist hoiab kaotada turuosa. Sel nädalal näiteks kauplemismahtusid kohta Bitstamp ronis ületavad saavutatud Jaapan põhinev vahetada.

Via coindesk.com


Bit4coin võimaldab teil pakkuda krimi-kaarti kinkekaardi kujulSaad vinge kinkekaarte Bitcoin pakkuda jõule, see on juba reaalsus. Aga mida praegu võiks olla parem võtta krüptopulk algaja või kogenud Bitcoiner kui... Rohkem digitaalse valuuta?

Asutajad Amsterdam põhinev ettevõte Bit4coin, asutatud novembris oli, et täpselt sama mõte, et uue platvormi pakub nüüd teile võimaluse ofgetting Bitcoin kinkekaarte alla panema oma puu.

On mitu põhjust minna seda võimalust mitte otse osta virtuaalne raha, kusjuures üks neist on puudus kursiriskiga kuni kaart on lunastatud uus omanik. Pealegi, vastavalt Bit4coin, nimiväärtus eurodes on ka funktsioon, mis aitab uustulnukad paremini mõista, kuidas väärtus Bitcoin toimib.

Me usume, et keerates abstraktne tehnoloogia nagu virtuaalne valuuta füüsilise kirje nagu kinkekaart, teeme Bitcoin palju kättesaadavamaks uutele kasutajatele.

Bit4coin asutajad

Kui olete huvitatud segamise need erinevad kinkekaardid koos teiste jõulukinke, saab külastada firma kodulehel ja nad saata kaardi oma aadress. Hiljem saaja kaardi saab otse lunastada teenuse kaudu veebilehel. Seni $ 100 kaart on parim müüja, kuid on ka teisi võimalusi väärt $ 25 ja $ 50.

Kaks asutajad Bit4coin - mis juba vallutanud liigitus hõbedane liige, antud Bitcoin Foundation - ületas hiljuti barjääri 500 müüdud kinkekaardid. Ettevõte keskendub praegu Euroopas, peamiselt seetõttu, et see saab olla ainult makseid teinud läbi pangaülekannete, kuid nende teenuste kavatseb jõuda uutele turgudele lähitulevikus.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele