Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta | Estonian.lamareschale.org

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Kui sa olid üks, kes sai kinkekaarte Bitcoins sees jõuludeks, siis tahad, et lugeda see artikkel. Bit4coin, ettevõte, mis on tehtud selle idee reaalsuseks, kasvas oluliselt kogu detsembrist on juba müüdud üle 1000 kinkekaardid.

Esimeste kuude jooksul tegevuse, Amsterdami põhinev ettevõte hinnangul 60 protsenti kaardid müüdud osteti ja lunastatud sama isik, nagu ülejäänud 40 protsenti pakuti kingituseks. "Huvitav, kõige lunastusi ei juhtu Poks päev või 26. Detsember, kuid 2. Jaanuari ", Dolf Diederichsen ütles Bitcoin Kontrollija.

Enamik tellimusi tuli Prantsusmaa, millele järgneb Suurbritannia, Saksamaa, Itaalia ja Hispaania.

"Prantsusmaa esimesel oli üllatav meile olime saadaval ainult inglise keeles ajal. Kliendid Ameerika Ühendriigid kahjuks on raske aeg maksavad meie pangakontole Hollandis, arvestades liiga kõrge rahvusvahelise pangaülekande tasud", firma esindaja lisas.

Ja kuidas "eksootiliste" tellimusi? Noh, Bit4coin isegi töödeldud kinkekaart klient Gröönimaa, kuid parim lugu, vastavalt Diederichsen, tuli meedia ja disaini ettevõte Saksamaalt. "The CEO meiega ühendust, et osta suur hulk € 100 kinkekaarte, et anda neile oma töötajatele. Kes ei tahaks töötada ettevõttes, kes annab välja Bitcoins jõuludeks?", Küsis ta.

Praegu äri on aeglustunud natuke, mis on loomulik, kuna lõpuks pühade, kuid tasakaal on pigem positiivne. Dolf väidab firma on "rohkem kui rahul" need numbrid. Kuid 2014 siin on aeg tõsta teenuse uusi ideid.

Esiteks Bit4coin äsja lisatud kaks uut keeled teenust, hollandi ja saksa keeles. Kuid firma tõotab hoida lisades rohkem lokaliseeritud versioonid ja maksevõimalused ja arendab partnerlust online kauplustes ja jaemüügi partnerid, mis müüvad Bit4coin kinkekaardid ajal 2014.

Plaanid laienemist ka lähitulevikus, Dolf Diederichsen paljastab. "Nagu me laeva kaarte meie kontoris Amsterdam, Euroopa on meie sihtturul nüüd. Kuid me otsime partnereid laiendada teistele piirkondadele, eriti Ameerikas, Lähis-Idas ja Aasias."BitAngels on siin, et käivitada ja kaitsta krüpto-valuuta käivitamistKas tead, mida BitAngels on? Nagu nimi ütleb peaaegu nad on osa esimesest multi-linna ingel investeeringute võrgu- ja inkubaatoris, projekt, mis on missiooni toetamine ja ergutamine Bitcoin alustavatel.

Idee sündis ja muutunud reaalsuseks tänu rohkem kui 60 investorid, kes on ühendanud jõud, et luua BitAngels. Asutaja Engine.co, David A. Johnston, asutaja SocialRadius ja Martketwire, Michael TERPIN ja ka ingel investorite Sam Onat Yilmaz on peamised nägu projekti. Nad olid need, kes seadistas investeerimisühing, eesmärgiks edendada ettevõtlust digitaalses valuuta universumis.

TechCrunch ütleb, et see firma ehitas esialgse fond $ 6,7 miljonit. Ja nüüd, raha investeeritakse kiirusega umbes $ 20.000 per käivitamisel.

Aga see projekt ei ole ainult raha, sest firma on ka kavatse toetada ja mentorluse alustavatel nende kontorid asuvad Austin, San Francisco ja New York.

Meie arvates on see tundub hea mõte, et suurendada uute ettevõtete ühendatud cryptocurrency maailma!

Via itproportal.com


Bitbar aitab baaridel ja pubidel hõlpsasti Bitcoini vastu võttaSeal on uus mobiilile optimeeritud veebilehekülg, mis võimaldab nüüd reaalse maailma baarid vastu cryptocurrencyas makseviisi. Nime see innovatsioon, mis on loodud online Social Club rühmitajat, on Bitbar.

Kõik tarbijad peavad tegema, on leida üks baarid, kasutades süsteemi kaudu integreeritud Google kaardil ja tellida läbi bitbar.io kasutades saladus nameprovided programmi. Siis nad maksta Bitcoin ja saada juua pseudonüümi all.

See on "baaris tulevikus", Tom Brown, arendaja taga Bitbar ütleb. Vastavalt asutaja rühmitajat, see süsteem "tahab mängida kõiki aspekte valuutade tulevikus".

Seni Bitbar juba partneriks rohkem kui 300 barsin 23 eri linnades Ameerika Ühendriigid, MobileCommerceDaily.com aruandeid. Mõned neist tellistest ja mördi ettevõtted asuvad Boston, New York, Miami, Los Angeles ja San Francisco.

"Baarid saada täiendavaid ärivõimalusi tarbijad huvitatud Bitcoin", Brown ütles, lisades, et "tarbijad saavad eemalt osta jooke ise ja nende sõbrad sekundit, kasutades lihtsaid QR koodid".

Ajal kirjalikult, Bitbar kodulehel oli spordi sõnumi, et ütles: "Oih, me oleme üle võimsust - Tulge tagasi homme", kuigi hind kokteile - mis võib varieeruda vastavalt muutustele Bitcoin hind - oli kuvata platvormi. Praegu, kui soovite tellida jooke süsteemi kaudu, fikseeritud hinnaga is.01 BTC.


Bitcoinil on juba oma sularahaautomaatKaks ettevõtjad New Hampshire loonud erinevaid pangaautomaat. See on nn "The Bitcoin Machine" ja teisendab dollareid Bitcoins.

Zach Harvey ja Matt Whitlocki idee on müüa see uuenduslik seade baarid, restoranid ja muud businessesin Ameerika Ühendriigid, kiirendades integratsiooni digitaalse valuuta traditsioonilise kaubanduse.

See Bitcoin ATM nõustub dollar arved ja kohe muundab need Bitcoins, arvestades praeguse vahetuskursiga hetkel ja summa deponeerimisega kontol.

Uus seade kasutab sama valideerimise põhimõtteliselt müügiautomaadid. Vastavalt Zach Harvey, "see on isegi lihtsam kui lihtsalt kasutades regulaarselt ATM. Sa võiks ilmselt teha seda umbes viis sekundit. Asi, mis võtaks pikim oleks rahatähe kontrollija võttes dollari".

Kaks ettevõtjad on partnerite firma Lamassu Bitcoin Advisors, mis asub New Hampshire. Nad loodavad kauplema see ebatavaline pangaautomaat müües seda jaemüügi ettevõtetele. Kuna mõned ettevõtted ja jaemüüjad hakkavad vastu Bitcoin, saada üks neist ei pruugi olla halb mõte.

Via cnet.com

Seotud uudised


Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada