Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Bitcoin2014 konventsiooni toimus Amsterdamis 16. Ja 17. Mail. Ma tegelikult osales konventsiooni ja tahtis jagada mõned minu kogemused. Esimese mõned numbrid...

Oli 1100 registreeritud osalejaid sel juhul mis muudab minu arvates suurim Bitcoin konventsiooni veel. 120 kõlarid esitatud 4 erinevat pesadesse. Samuti oli üle 40 eksponenti konkureerivad publiku tähelepanu. Üldine inimesi 50+ riigid osalesid ja see oli päris muljetavaldav koht. Ilmselt Holland peetakse nr 6 maailmas vaadates Bitcoin aktivistide kvoodi kohta.

Konventsioon avalöögi Keynote esitluse Overstock tegevjuht Patrick Byrne ja sõelumine väga muljetavaldav lühifilm, kuidas Bitcoin aitab inimestel Uganda.


Circle soovite saada Paypal kohta Bitcoin

Üks huvitavaid ettekandeid, kus olen käinud oli Jeremy Allaire tegevjuht Circle. Selles esitluses Jeremy rääkis tõkked Bitcoin on muutumas mainstream ja kuidas intuitiivsem Bitcoin on vaja lahendust. Ta läks esitada Circle- äsja asutatud startup, mis võimaldab teil osta oma esimese Bitcoin mõne minuti jooksul. See on päris sarnane Coinbase hetkel kõrvale asjaolu, et kogu protsessi osta Bitcoins on palju kiirem. Circle on praegu ainult kutsutud saate registreerida oma kodulehel, et saada kooskõlas.

Riigi Bitcoin

Hiljem samal päeval ettekande Gavin Anderseni, juhtivteadur Bitcoin sihtasutus rääkida natuke oleku Bitcoin protokolli ja takistused, et Bitcoin seisab tuleval aastal. Peamine sõnum oli, et Bitcoin läks pikk tee pass aastal. See on stabiilsem ja turvalisem ja rohkem inimesi tulevad pardale aidata toetada.

Blockchain auhinnad

Aasta lõpuks esimesel päeval oli aeg esimese iga-aastase Blockchain auhindu. Prominentseid isikuid ja ettevõtteid tunnustati nende töö eest. Kõige üllatavam auhinna läheb Satoshi Nakamoto oma artiklis "Bitcoin peer to peer elektroonilise raha süsteemi". Gavin Andersen mängib Satoshi tuli auhinda vastu võtma ja kogu asi oli päris lõbus.

  

Coffe ja pagariäri jaoks Bitcoin

Kohalik kohvik (pole selline kohvik), mis oli asub otse lähedal konverents otsustas nõustuda Bitcoin. Ma ei ole kindel, kas see oli spetsiaalselt sõlmitud või mitte, kuid see oli värskendav näha kirjalikult üles oma akna.

Järgmine suur Bitcoin käivitamisel

Teisel päeval konventsiooni kõige huvitavaid teemasid mulle vähemalt olid Bitcoin alustavatel. Seal oli Bitcoin investorite paneeli, mis oli päris huvitav, kus ma sain õppida BTCJam - veebisaiti, mis kasutab Bitcoin et inimesed saaksid laenata raha võõrad kasutades paremaid tingimusi kui see, mida nad oleksid saanud oma panka. Samuti oli tore näha, kuidas paljud investorid otsivad viis saada Bitcoin rohkem mainstream.

Ühtede väljakutse, mis oli 4 uut erinevat Bitcoin alustavatel võistlevad omavahel oli päris piinlik minu arvates ja ei too midagi uut ja põnevat lauale. Tundub, nagu oleks keegi tõesti sõelutud taotlused enne nende kinnitamist, kuid ma võin eksida.

Lõplik mõtteid Bitcoin2014

Mul on näha, et kõik ma päris meeldis mu kell Bitcoin2014. See on hämmastav, et näha, kui palju Bitcoin kogukond on arenenud kuna ma esimest tekkinud selle üle aasta tagasi. 2 kuud ma tulen käivad Inside Bitcoins TLVin Iisraeli loodab tuua mõned põnevam uudis.

Seotud uudised


Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay