Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Täna, tehnoloogia on nurgakivi edusamme globaliseerunud ühiskonnas. Areng arvutid ja künnisel internet on toonud põhjaliku pöörde kõike jooksul paari aastakümne jooksul. Kuid arengumaades on alati viimane kasu tehnoloogia.

Sama juhtub Bitcoin ja blockchain. Ainus erinevus on see, et on olemas teatud arengumaade, et teevad seda prioriteediks võtta kasutusele uusi tehnoloogiaid, aidates neil lahendada mõned pakilisemad küsimused, mis mõjutavad nende rahvaste.

[Tweet_box disain = "box_10"] Muutus on kunagi lihtne, kuid Bitcoin usklikud vundamenti kiiremini vastu võtta kiiresti arenevates riikides. [/ Tweet_box]

Uuri lähemalt viis riiki, mis on hüpet suunas Bitcoin vastuvõtmist ja kasutamist oma tuum tehnoloogia.

India

riik, kus elab üle 1,2 miljardi inimese aeglaselt teha vajalikke muudatusi, et sillutada teed Bitcoin ja blockchain siseneda mainstream turul. India on tõenäoliselt saanud üks suurimaid Bitcoin turge maailmas. See võib võtta aega, kuid seal on mõned ilmsed edusammud toimub.

Mis Unocoin - üks kõige levinumaid Bitcoin rahakotid India - nüüd võimaldab kaupmehed Bitcoin makse toodete ja teenuste cryptocurrency trend kasvab riigis.

Muud silmapaistev firma tegutseb India on Zebpay, platvorm, mis hiljuti mobiilimakse teenuseid. See läheb toob palju kasu India elanikkonnast, arvestades, et rohkem inimesi on mobiiltelefonid kui juurdepääsu internetile. Teenust saab kasutada maksma toodete ja teenuste, alates mobiiltelefoni satelliit arveid.

Ka online shopping on suur trend India miljardeid dollareid aastasest sissetulekust riigist online shopping saitidel nagu Amazon ja Flipkart. Et maksimeerida selle potentsiaali, palju uusi teenuseid lase kasutajatel osta shopping kinkekaardid kasutades Bitcoin.

Venetsueela

Enamik inimesi arenenud riikides ei pea Bitcoin olema stabiilne valuuta, kuna nad lihtsalt võrrelda seda oma valuutad nagu USA dollar, mis on suhteliselt stabiilne.

Kuid inimesed Venezuela jagavad teist arvamust, sest oma valuuta kaotanud peaaegu 60 protsenti oma väärtusest ühe kuu jooksul. Seetõttu enamik Venezuela üritavad tulla all turvalises Bitcoin, mis on suhteliselt stabiilne võrreldes kohalike Bolívar. Riigi majandusliku allakäigu on viinud kasvu teenuseid nagu SurBitcoin, mis annab kasutajatele teisendada oma bolívares et Bitcoin.

Bitcoin vastuvõtmise Venezuela kasvanud palju voltide nädalat ja see on andnud inimesi turvatunde. Lisaks mõned inimesed ka osta BTC ja ümberehitamiseks digitaalse münte USA dollarit, hoides oma raha ohutu inflatsiooni ja amortisatsiooni teistmoodi.

Valitsus on aga väga huvitatud kontrolli valuuta kõige Venezuela kasutada ja see on põhjus, miks Bitcoin kujutab endast ohtu nende kontrolli poliitika, kuigi see volitatakse avaliku vabalt teha oste rahvusvaheliselt.

Inimesed Venezuela kes praegu osta Bitcoin kasutades riigi kohalikus valuutas, siis kasuta Bitcoin osta kinkekaarte online ja teha oste. Sest Venezuela inimesed, see on viis mässuliste vastu sotsialistliku korra.

Filipiinid

Pöördepunktiks Bitcoin vastuvõtmise Filipiinidel oli kui top ajalehe firma avaldatud artikkel Internetis kasuks cryptocurrency. Artikkel viinud naelu Bitcoin ostude kogu riigis.

Tegelik stiimul kõige Filipiinlastega on võime kergesti teenida raha online

Kas see võib olla USA dollarites või BTC. Bitcoin vastuvõtmist on suurendanud saidid nagu Paylance, mis auhindu Bitcoins online mängijatele. Samuti võimaldab filipiinlastega kasutada Bitcoin osta tooteid, samuti mitmeid teenuseid.

Filipiinid on väga spetsiifiline liiki turul, kus enamik elanikkonnast elab vähem kui kolm dollarit päevas. Seega strateegia vastuvõtmist Bitcoin riigis tuleb stimuleerida, et see oleks edukas.

Filipiinidel vaid kaks 10 leibkondadest on juurdepääs pangaarvetele. Seetõttu on suur osa elanikkonnast on unbanked. See annab võimaluse Bitcoin ettevõtted nagu Coins.ph, mis üritavad aidata kohalikud luues teadlikkust kasu Bitcoin ja asjakohaste teenuste.

"Statistiliste et alati kleepub minu meeles Filipiinid on see, et rohkem Galenos Facebook kontosid kui pangakontode. See on väga tähenduslik. See ütleb teile, et turul on kättesaadav, ja et probleem on adresseeritav -te võib pakkuda teenuseid inimestele kes on unbanked. See on lihtsalt, et traditsiooniliste pankade ja finantsasutuste ei ole arvasin veel, kuidas seda teha, hoides kulud minimaalsed. "

Ron voolik tegevjuht Coins.ph

Tšehhi Vabariik

Riik muutub väga aktiivne, kui tegemist on kasutamise Bitcoin. See on üle 55000 rahakoti allalaadimine üle 110 cryptocurrency sobiv kaupmehed ja kaheksa Bitcoin sularahaautomaadid.

On neli peamist Bitcoin ettevõtted Tšehhi Vabariik: SatoshiLabs, Paraleni Polis, General baiti ja Bitcoinpay.com. Hiljuti jaanuaris, firma nimega WBTCB käivitatud teenus, mis võimaldab inimestel osta Bitcoin 8000 asuvate terminalide postkontorid. Tšehhid saab osta Bitcoin peaaegu kõikjal, kus on kindlasti kavatse aidata kümneid kaupmehed, et nõustute BTC.

"Me oleme märganud suurenenud meie Bitcoin teenuste kohta sõna Bitcoin levib suurematele gruppidele ja inimesed hakanud märkama seda tehnoloogiat," tegevjuht WBTCB Martin Stránský ütles.

* Hiljuti firma kodulehel teatanud, et hiljutine otsus Sazka lõpetada vahendusel makseid oma ettevõte on põhjustanud nende lõpetamist lihtne mündi teenust nüüd. Kuid nad otsivad partneriks teiste potentsiaalsete ettevõtted Teenuse taaskäivitamiseks.

Tšehhi Vabariik on ka kodus esimese Bitcoin kaevandamise bassein (lörtsi Pool). Riigi valitsus on ka väga leebe kui tegemist tegelevad cryptocurrency, mis resultantly aitab tõsta taset Bitcoin vastuvõtmise uskumatu tee.

Riigi pealinna Praha võõrustab paljude suurte Bitcoin kokkusaamisi, et kasvatada uusi ideid ja taotlusi kasutamise blockchain ja Bitcoin. Node5 on väga aktiivne koostööruumiga, mille eesmärk on tõsta teadlikkust cryptocurrency. Nad pakuvad tasuta Bitcoin loengud ja mentorluse ettevõtjatele ja käivitamisel omanikele.

Argentina

Argentina puhul on sarnane Venezuela juhul. Riigi majandus on õhukesest ja paljud kohalikud ootame suunas võimalusi, et Bitcoin on pakkuda. Riigi inflatsioonimäär on pidevalt kasvanud, mis on loonud usaldamatuse suunas valitsus.

Paljud Bitcoin harrastajatele usuvad, et lahendus Argentina rahaline probleem on mainstream vastuvõtmise digitaalne raha. Aga kui on üks suur asi pärssides seda - muud kui valitsus -, on see, et argentiinlased ei ole nii tech-Savvy, sest need peavad olema selleks, et õigesti kasutada digitaalse valuuta.

Enim Argentina käivitamisel BitPagos nüüd võimaldades hotellid võtma krediitkaardid välisturisti, midagi, mis on peaaegu võimatu, kuna tohutu kehtestatud tasu valitsus. Teised olulised kliendid BitPagos hulka Argentina vabakutselised, mis kasutavad cryprocurrency saada makstud välisklientidele. Kuid peamine kasutus Bitcoin Argentina juhtub piires ülekandmise turul liikuda raha ja riigist välja.

Huvitav, Bitcoin kogukond Buenos Aires on tohutult kasvanud. Kapitali on isegi oma Bitcoin Embassy asub otse kesklinnas, mis toimib hea märk tulevikus luua cryptocurrency riigis.

Peame meeles pidama, et muutus ei ole kunagi kerge, eriti arengumaades mõjutatud ranged eeskirjad ja autoriteetse valitsused. Kuid Bitcoin usklikud vundamenti kiiremini vastu võtta kiiresti arenevates riikides. Tõesti uuenduslikke lahendusi õnneks läheb, et aidata nende riikide kasvada ja edasi vastu cryptocurrency ja selle tehnoloogia, mis inspireerib ülejäänud maailma.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad