Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

4. On juuli mitte "lihtsalt" Iseseisvuspäev Ameerika Ühendriigid; see on ka eriline päev Bytecoin. Era- ja jälitamatu cryptocurrency tähistas kolm aastat elu ja põlvkonna oma esimese ploki.

Pärast seda olulist verstaposti meeskond taga altcoin - peetakse "tõeline alternatiiv Bitcoin" - keskendub parandamine ja laiendamine. "Bytecoin cryptocurrency töötab põhimõtete kohaselt, mis on radikaalselt erinev neist Fiat vääringud ja nende digitaalse analooge kasutada. Oleme loonud valuuta, mis on mugav ja usaldusväärne kasutada Internetis. Lisaks käesoleva vajab tagasihoidlik kogus energiat ja inimeste ressursse. See võimaldab saada mööda ilma tehingutasud, "loeb digitaalse mündi veebilehel.

Selle arendajad usuvad, et cryptocurrencies "on veel mitmeid puudusi" võrreldes traditsiooniliste lahendustega. Üks asi tiimiga eesmärk on parandada on tehingute töötlemise kiirust.

"Reaalajas tehingu sünkroonimine on funktsioon, mis võimaldab kõik võrgusõlmede on identsed nimekirjad mitte kinnitatud tehingud. Seda funktsiooni saab tagada töötlemise enamik tehinguid kahe minuti max," loeb pressiteates.

Kuid on ka teisi parandusi, kõik osa uuendatakse pidevalt arengu tegevuskava. Suurendamine Bytecoin rahakott kasutatavus on üks ülesandeid edasi. Meeskond kavatseb seda teha, põimides Block Explorer, võime kaevandada BCN otse walletand võimaldades kaupmehed väljastada arveid, mis ilmuvad kasutaja rahakoti.

"Veelgi enam, me ei kavatse lisada pseudonüümid. Otse blockchain," teatas rühm. See võimaldab kaardistada Bytecoin aadress ükskõik mugav string.

Lisaks integratsiooni multiaddressing funktsioon Bytecoin RPC Rahakott, järgmine väljaanded hõlmavad uue võrgu raamatukogu suurenemist plokk sünkroniseerimise kiirus ja juhtplokk kiirus, samuti uusi API kolmanda osapoole arendajatele.

Lõpuks meeskond on alustanud tööd värviline mündid, mis hiljem olla aluseks rakendamisel aruka lepingud.

"Vaatamata uudsusele Smart lepingud, oleme kindlad, et need võetakse vastu üsna kiiresti, ja 4. Juuli 2016 me teatanud API töötamiseks nutikate lepingud kolmanda osapoole teenuseid. Muidugi, et saab olla ainult võimalik, kui neid ei vajata enne seda. "

Seotud uudised


Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu