Bitcoin ja Hiina: armastuslugu? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Kaks päeva pärast me rääkisime sellest, me samm peale seda lugu. See ei saa olla juhus! Hiina on tõesti armunud digitaalse valuuta, numbrid räägivad enda eest. Riigi huvi valuuta kasvab juba pärast kahe kuu stabiilne kasv.

Hiina on juba konkreetse vahetamise platvorm, nn BTCChina ja allalaadimine originaal Satoshi kliendi tõusnud viimase kuu jooksul. Võtke see näide: aprillis, Hiina tarkvara allalaadimist moodustas 13,15 protsenti kogu vastu 3,66 protsenti jaanuaris.

Kuid vahel mais ja juunis, Hiina tulistas ülaosa suunas graafikud, üle veerandi kõigist allalaadimist. Riigi isegi õnnestus ületada USA!

"Tundub, et Hiina aktiivselt julgustada elanikkonnast võtta see üles. See näitab seda TV ja selgitada inimestele, kuidas nad saavad seda tasu oma äri. Midagi läheb TV Hiinas ilma öelda-nii poole. Pool kunagi ei midagi ametlikult, kuid kui see on telekas, see on heaks ", ütleb Johnathan Turrall asutaja tarkvarafirma metalair.

Kas seda saab veel üks samm "valuuta sõda" vahel Hiina ja USA? Pärast konkurentsi jeeni ja dollari, võib Bitcoin on uus tüliõun?

"Ma olen kindel, et seal on palju inimesi Hiinas lummatud raha kõik oma erinevates vormides, ja nii mitte-fiat raha on eriti huvitav ja meedia vastaks sellele", väidab professor Barry Naughton, spetsialiseerunud Hiina majanduse valdkonnas, kes õpetab UC San Diego.

Kuid ta väga kahtleb et Hiina on kinnitades Bitcoin. "Samuti, kuna Hiina kapitali konto ei ole veel avatud, inimesed on eriti huvitatud midagi, mis võib neil on suurem vabadus oma raha, sealhulgas vabaduse liigutada offshore", lisab ta. See on omamoodi millest me rääkisime selles artiklis, kus me nimetatud, et parim Bitcoin funktsiooni Hiina oli tegelikult see ette vabaduse rääkides investeeringuid.Bitcoin ja Iraan ikka veel tugev: Poolfa on uus pärsia veebisait, mis on pühendatud krüptokursuseleKui loomine Coinava- esimene Iraani BTC vahetada - ei olnud piisav, et tõendada Bitcoin võim üks suletud rahvaste planeedil, võibolla Poolfa.comcan seda teha. Me räägime teemasid avades esimese Pärsia veebilehte aruandluse uudiseid ja lugusid konkreetselt umbes Bitcoinand muud cryptocurrency.

Poolfa ei ole ainult uudised kodulehel, kuid eriti virtuaalne koht, mis kavatseb harida Iraani rahva võimaluste kohta Bitcoin. Lisaks informatsiooni, siis annab Bitcoin ja Litecoin P2 bassein külastajaid.

Platvorm on ka arendada Pärsia Bitcoin Wiki, kus meeskond kogunevad kõik põhiandmed digitaalse valuuta. Ja siis seal on Bitcoin foorum (juhivad bitcointalk.org), samuti loodud ja juhitud Poolfa meeskond.

Aga nende töö ei lõpe siin: veebilehe administraatorid tõlkimine esimese Bitcoin väljaanded ja letters- nagu originaal paber kirjutanud Satoshi Nakamoto- pärsia, võibolla üritab äratada huvi iraanlased päritolu vastu cryptocurrency.

Bitcoin on juba osutunud väärtuslikuks iraanlased, kes hoiavad kannatavad kõrge inflatsioon ja rõhuva valitsuse. Inimesed ütlevad, et seal ei ole suurem varandus kui teadmised, nii Poolfa võib saada väga oluline vahend.

Via bitcoinmagazine.com


Bitcoin ja maksud: kompleksne suheBitcoin kasutajad võivad ikka arvan, et nad on vältida makse kuni tänaseni, kuid see ei ole tõsi. Noh, vähemalt enamikel juhtudel. Pea meeles, et kuigi valuuta on virtuaalne, seda saab vahetada reaalse toodete, teenuste ja paberrahad. Niisiis, IRS on alati vaadates...

See digitaalse turu täis igapäevaelus tuleb teeniva olulise sissetuleku Ameerika Ühendriikide valitsus, kuid see ei lähe päris nii ametivõimude oodata. Kuid IRS esindajate vaikus ei tähenda midagi, sest teoreetiliselt cryptocurrency kasutajad peaksid ikka makse maksta.

Kas me nimetame seda halli majandusruumi? Võibolla nüüd, sest see on umbes mustaks nagu kivisüsi, kui IRS on võimalik leida viis edukalt võta Bitcoin seotud maksud. Vähemalt vastavalt uue aruande tehtud valitsuse vastutus Ameti (GAO), IRS läheb vaadata Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade tihedalt nüüdsest.

Dokument "GAO: IRS vajab, et hoida silma peal Virtual Valuuta" (


Populaarse rahakotiteenuse Blockchain.info poolt omandatud Bitcoini rakendus ZeroBlockEttevõte, mis arenenud populaarne Bitcoin app ZeroBlock, mis hiljuti sai saadaval Android seadmeid, mis on omandatud maailma populaarseim rahakott Blockchain.info.

Rakendus, vabastatakse sel suvel, on muutunud üheks kõige populaarsem mobiilne ja veebiteenuste Bitcoiners, ühendades live krüptopulk andmed uudiste ja uuendatud graafikuid. Dan leidis ZeroBlock arendaja, willjoin Blockchain meeskond tootejuht, Coindesk teatatud.

Selle kuu ZeroBlock muutunud kõige vaadatakse Bitcoin rakendus Apple App Store, samuti üks kõige kõrgema ja rohkem kui 9000 allalaadimist.

Vastavalt Blockchain, rakendus aitab rahakoti teenuse täita oma "väga ambitsioonikas tulevikus eesmärke Bitcoin ruumi".

Nicolas Cary, Blockchain tegevjuht kiidab poolt välja töötatud meeskond ZeroBlock: "kui ma küsisin, mis on tapja rakendus Bitcoin kohe, ma alati soovitada ZeroBlock. Mis Dan Held ja Kevin Johnson on saavutatud on tõeliselt tähelepanuväärne. ZeroBlock on loonud kestev disain esteetiline et elegantselt filtreerib signaali müra Bitcoin ökosüsteemi. Ma olen täiesti kinnisideeks see ".

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid