Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Bitcoin oli tõepoolest maailma esimene peer-to-peer valuuta, kuid see ei olnud maailma esimene digitaalne valuuta, samuti ei jää viimaseks p2p valuutas. Bitcoin jätkati mitmed katsed erinevate ettevõtete luua elektroonilise valuutade ja on nüüdseks järgnes hulk digitaalse valuutades, mis väidavad, et olla parem. Mõistmise kõik need erinevates valuutades aitab potentsiaali Bitcoin investoritele aru suurema turu digitaalse valuutades. Nagu näiteks, me oleme kirjutanud lühikese ajaloo viimase digitaalse valuutades ning mõned neist välja up-and-coming valuuta, mis võiks ühel päeval saada Bitcoin kestab oma raha, kui nii võib öelda.

Brief History of Digital Valuuta

Üks esimesi eelkäijate Bitcoin oli "ecash", mis käivitati kogu tee tagasi 1997. Ecash eesmärk murrangulisi valuutade samu võimalusi nagu Bitcoin. Nagu Bitcoin oleks anonüümne ja toetuks krüptoloogia. Erinevalt Bitcoin siiski ecash eesmärk oli tugineda keskne arvelduskotta oleks kontrollida, levitada ja jälgida valuuta süsteem. Ecash suutnud mõne aasta jooksul pärast käivitamist, aga selle mõju on tunda veel tänapäevalgi ja see võib olla isegi inspireeritud Bitcoin asutaja Satoshi Nakamoto.

Teine väga huvitav elektroonilise valuuta oli e-kulda. E-kulla tugines kullatagatise ja oli väga populaarne ja suhteliselt stabiilne valuuta, mis kestis 1996-2009, enne suletakse USA valitsus. E-kulla sisuliselt hõlbustab tehinguid kulla ja hoida oma kulla võlvid. Oma õitseaeg oli kinnitavad ka mitmed veebilehed ja oli miljoneid kasutajaid. E-kuld lõpuks süüdistus rahapesus ja muud tasud, kuigi paljud inimesed väidavad, et need tegevused olid poliitiliselt motiveeritud. Justiitsministeerium isegi proovinud haarata e-kulla suur hoiused kulda, nii et nad võiksid likvideeritakse ja lisati osakonna tegevuseelarvetesse. Õnneks föderaalse kohtunik peatas selle vaeva ja loetakse, et tulu kulla likvideerimise tuleb tagastada investoritele.

Mõlemad valuutad ja paljude teistega viiks tõus Bitcoin. Seni Bitcoin on osutunud sisaldavad palju kasu oma eelkäijad. Nagu kõik digitaalse valuuta see võib kiiresti kaubelda üle maailma. See on anonüümne ja seni on osutunud vastupidavamaks. Mis Bitcoin tegi eri oli tuginedes kombineeritud võimu kogukond asemel väärtus kauba või juhendamisel arvelduskeskuse.

Bitcoin on kaasaegne Konkurendid

Bitcoin on kuningas mänguväljakul, kuid see ei tähenda, et valuuta ei vaielnud. Mitmed olulised konkurendid on tekkinud eesmärgiga lükates troonilt Bitcoin. Mõned investorid usuvad, et kuigi maailma vajada ja tahavad digitaalse valuuta, vead Bitcoin disain lõppkokkuvõttes tõestada olla valuuta hukatus. Need investorid on nüüd annab konkureerivate täisdigitaalne valuutade lähemalt.

Kõige olulisem Bitcoin alternatiivsete seni on ilmselt Litecoin, mis on väga sarnane Bitcoin koodi ja funktsiooni. See on anonüümne, pakub piiratud pakkumise ja tuleb kaevandatud kaudu krüptoloogia. Litecoin on erinev, aga see, et see on kogupakkumises mündid on 84 miljoni ehk umbes 4 korda nii palju kui Bitcoin. Mitte ainult seda, kuid plokid on mõeldud kaevandatud iga 2,5 minuti jooksul. Litecoin kasutab ka arenenud proof-of-töö süsteemi nimetatakse scrypt, mis mõnede arvates osutub usaldusväärsem ja funktsionaalne kui Bitcoin süsteemi. Kuna Litecoin on nii sarnane Bitcoin, see on sageli nimetatakse Bitcoin on "väike vend".

Teine üha populaarsemaks alternatiiv digitaalse valuuta on PPcoin. PPcoin on unikaalne, sest see on proof-of-kaalul süsteemi lisaks proof-of-töö süsteem leitud Bitcoin ja Litecoin. Kuigi täieliku selgituse on keeruline, probleem võib tekkida juhul, kui ettevõtted tulevad luua monopoli (st 51% või rohkem kaalul) Bitcoin põllumajandusettevõtete või kaevandustööde. Tegelikult BTC kaevandamise gildi hiljuti oli lähedal vägitüki. PPcoin on proof-of-kaalul süsteem aitab seda ohtu vältida. Lisaks PPcoin on energiasäästlikum kui Bitcoin, vähendades valuuta mõju keskkonnale, mis on muutunud suureks probleemiks viimastel kuudel.

Namecoin on üks unikaalne Bitcoin konkurent. Erinevalt Bitcoin ja eelnevalt mainitud valuutade tegelik eesmärk Namecoin ei pruugi olla valuutas. Selle asemel, Namecoin on mõeldud toimima detsentraliseeritud Domain Name System luua uus komplekt kodulehel domeene, mis ei saa ründas või tsenseeritud. Namecoin peamine eesmärk on vähendada interneti tsenseerimise. Nagu Bitcoin on 21 miljonit Namecoins mida saab loodud.

Kokkuvõtteks: Kas Bitcoin jäävad Top?

Nii on Bitcoin jääma maailma premier valuutas? Ainult tulevikus öelda, kuid nüüd Bitcoin on suur ja näiliselt ületamatu juhtima. Mõnes mõttes digitaalse valuuta turul on Bitcoin on kaotada. Kui Bitcoin kukub või kannatab tõsise tagasilöögi see saab olema väga raske, kui mitte võimatu, konkurent ületada digitaalne valuuta. Seni investorid, ettevõtjad ja kaevurite kõik osutunud väga ustavad Bitcoin ja kui Bitcoin annab neile põhjust tegutseda otherwi

Seotud uudised


Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni