Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Bitcoin ja selle kasvu tarbija maailmas on ilmne: uus vastuvõtmise lugusid saada avaldatud iga päev, kuid see on harva kohanud Bitcoin seotud rakendused üritavad kasu äri-to-business (B2B) kogukonnas.

Oleme kõik teadlikud sellest, et B2B tehingute tavaliselt suurem kui isiku-to-person (P2P) tehingud. Kuid Bitcoin on suutnud tungida sellel turul õigel viisil. Minu uudishimu sundis mind avastavad, et ma ei ole ainus, mis tõstatas selle küsimuse ja mõelnud Bitcoin rolli B2B kogukonnas. Kuid ma ei ole esimene, kes seda teha.

[Tweet_box disain = "box_02"] Bitcoin on suutnud tungida äri-to-business turu õigesti, kuid see võib olla umbes muuta. [/ Tweet_box]

Jeff Garzik tegevjuht Dunvegan ka selle küsimuse peaaegu aasta tagasi.

Bitcoin on tehnoloogia ja võimalik asendada mõne olemasoleva maksete süsteemid, mis ettevõtted kasutavad. Kõige tavalisem on pangaülekanne, mis ei pruugi olla kõik, mis kallis kui kulusid ei ole üldiselt nii protsentides, vaid saada fikseeritud. Siiski on üsna aeglane: üldiselt pangaülekannete riigiti kipuvad võtma kolm kuni viis tööpäeva.

Tänapäeval, kus kiire ja vahetu maksed on populaarne tarbijate seas, see tundub midagi, mis tuleb läbi vaadata ja muuta, et julgustada meie ettevõtetel tulla toime areneva maailmamajanduses.

Teine levinud meetod ülekanded on automatiseeritud teabevõrgustiku

ACH), mis on üldiselt odavamad kui ülekannet, kuid aeglasem liiga.

Teisel pool, Bitcoin lahendab mõlemad kiiruse ja hinna küsimus. Seda saab kasutada saata ja vastu võtta suuri summasid, ja saab teha ka minimaalses koguses aega alates üks tund mitu tundi.

Kuid probleem on selles, et selline kokkulepe saab toimida ainult siis, kui mõlemad pooled on valmis kasutama Bitcoin ja sain kaasnevaid riske kasutamist.

Enamik ettevõtteid ei ole aega või kannatust toetuda valuuta, mis on lenduvad nagu Bitcoin. Seetõttu ainus lahendus ettevõtetele on kasutada Bitcoin pelgalt keskmise ülekanne rahaliste vahendite ja mitte tegelikult hoidke Bitcoin.

Seega, ettevõtted peaksid kasutama teenuseid, mis pakuvad majandusarvestus, kus BTC konverteeritakse koheselt kohaliku valuuta meelega kaupmehekontosid sätestatud populaarne rahakotis. See aga mõjutab kindlasti turul suuri summasid müüakse ja ostetakse. Siiski Bitcoin saab kohandada.

Teine suur kasu võtta cryptocurrency on võime muuta teatud valuutade, kellel ei ole ülemaailmse heakskiitmise. Selline valuutade saab muundada BTC anda neile rohkem juurdepääsu globaalsel turul, mis hõlbustaks veelgi makse protsessi.

Kiirus

Bitcoin kiirus on kahtlemata ülikiire võrreldes traditsiooniliste meetoditega. Nii võime teha kiire tehingud ei ole probleem.

Maksumus

Teine kasu on kulu. Traditsiooniline panga juhtmed ulatuvad tavaliselt 10-40 dollarit või isegi rohkem. Teiselt poolt, Bitcoin tasu üldjuhul olla paar senti.

Kõikjal olek

Inimesed võimet teha äri mõjutab oluliselt pangandus poliitika ja muude rahaliste piirangute valitsused. Siiski, enamus maailma täiskasvanud elanikkonnast on unbanked, mistõttu on raske vastu makseid ja pangaülekandeid. Enamik neist inimestest on toetuda teenuseid nagu Western Union ja MoneyGram saata ja maksed.

Bitcoin siiski võimalik lahendada seda küsimust. Ainult üks valuuta muretsema ja vajavad vaid arvuti ja juurdepääsu internetiühendusega, igaüks saab saata ja vastu võtta raha maailmas.

Cryptocurrency annab inimestele, kes elavad kolmanda maailma riikidele võimaluse olla osa maailma kaubanduses: võib see suurem murrangulisi e-kaubanduse valdkonnas.

Kuid kasutada juhul B2B maksed ei ole kõik, mis on lihtne ja selge. On mitmeid tüsistusi, mis tuleb lahendada enne näeme mõned suured mängijad vastuvõtmist Bitcoin.

Turvalisus aspekt

Siin on mõned miinused, kuigi. Suurim probleem kasutades Bitcoin on see, et kogu vastutuse ohutuse eest lasub individuaalne makse tegemist. Näiteks, kui ma saadan 1000 BTC keegi esimene ja kõige olulisem viga mul oleks vaja vältida on veenduda, et ma saadan selle õige aadress, sest maksed on pöördumatu.

Lisaks pean veenduda, et minu arvuti ei ole ohustatud või ei ole login installitud, mida saab spioon ja saada juurdepääsu oma volikirja.

Peaaegu kõik need probleemid saab panku liiga, kuid antud juhul nad hüvitab kliendile kui midagi juhtub. Bitcoin puhul ei ole see võimalik.

Niisiis, see töötaks, peame leidma lahenduse, teenus, mis on võimeline kinnitama, kui aadress on õige, lisades nime aadress isegi kui see on lihtsalt platvormi kasutatakse ajal. Teine võimalus on eemaldada surve kliendi, et tagada süsteemi: see tähendab, platvormi või firma kasutatud peaksid vastutama kõik turvalisusega seotud etappe.

Kui keegi suudab tulla teostatav ja turvaline lahendus sellele probleemile, siis nad hakkavad revolutsiooni, sest see on üks peamisi tegureid, mis takistavad vastuvõtmise seas äri fraktsioon.

Hinnakõikumine

Teine oht ettevõtetele vastuvõtmist cryptocurrency on Bitcoin kõrge volatiilsuse ja kuidas see võib kuidagi mõjutada nende äri. Kuna enamik B2B tehingute mahult suur, ükskõik müüa korra või osta, et on kindel, et oluliselt muuta turul.

Lisaks saavad ettevõtted ei pea BTC sest tema ettearvamatu vahetuskurss. Kuidas toime tulla volatiilsuse issueis midagi, mis nõuab tõsiseid arutelusid Bitcoin pioneerid ja investorid.

Siiski, nagu valuuta küpseb ja vastuvõtmine suureneb volatiilsus väheneb ning toodete ja teenuste käivitatakse, mis on kuidagi võimalik likvideerida Bitcoin häirimata turul liiga palju.

Bitcoin teeb teenida palju kasu väikeste ettevõtete omanikud, et saab kasutada BTC maksma nende tarnijad. Ka nende tehingute on üldiselt väiksem maht, nad ei pea muretsema liigub turul liiga palju.

Palun jagage oma mõtteid selle kohta, kuidas te arvate Bitcoin mõjutab äri-to-business rahaliste suhete tulevikku.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis