Bitcoini rakendused | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini rakendused

Bitcoini rakendused

Kas kõnealuse artikli pealkirja tunduda natuke oksüümoron? Lõppude Bitcoin on elektrooniline raha, siis kuidas sa pane see taskus? Kasutades nutitelefoni app! Õnneks on nüüd erinevaid rakendusi olemas oma iPhone või Android telefoni. Need rakendused on saadaval Google Play poest ja Apples App Store. Rakendused nutitelefoni on suur, sest nad võimaldavad teil teha kauplemise, hoida up-to-date turu arenguid ja hallata oma rahakoti. Nii et kui olete tõsiselt Bitcoin kauplemise, siis peaks hoolikalt kaaluma rakenduste allalaadimisega. Lihtne tõsiasi on see, et Bitcoin turgudel liikuda nii kiiresti, et sa pead jääma up-to-date ja ka kiire tegutseda muutuvatele oludele.

Kui te olete tuttav Bitcoin kui te teate, et teie Bitcoin walletis üks tähtsamaid osi tarkvara, mida saab ise. Põhimõtteliselt oma rahakoti on koht, kus saate talletada kõik oma Bitcoins. Sa ei mõtle seda oma isikliku Bitcoin Vault. Õnneks on palju Bitcoin rahakoti programmid saadaval nutitelefoni. Android saate "Bitcoin Wallet" teha oste ja ülekanded lihtsalt telefoni. Tegelikult saab kasutada QR koodid või isegi puudutada oma telefonid koos makseid saata.

Võite kasutada ka "BlockChain" app läbi kauplemise ja saada olekuvärskendused turutingimustes. Blockchain on suur, sest seda saab kasutada enamiku platvormid, sealhulgas veebibrauserite Apple ja Android. Mitte ainult seda, kuid programm on tasuta, ei ole volitatud tasud ja pakub täiustatud turvaelemendid. Coinbase on teine ​​populaarne Bitcoin rahakott, mida saab kasutada oma nutitelefoni. Kasutajad armastan lihtne kasutada kasutajaliides, kuid see rahakott saab tasuta mõned üsna kopsakaid tasu, eriti võrreldes kogu vaba rahakotid, mis on saadaval.

Üks lihtne app, et iga Bitcoin Android kasutaja peaks kaaluma on "Bitcoin Buzz vood". See rakendus võimaldab teil saada õigeaegset uuendused Bitcoin arenguid. Võite vaadata Youtube videod, jälgida online arutelude ja saada professionaalset uuendusi. Mis Bitcoin Buzz Feed saate veenduge, et teil on alati silmus. Ja kui sa tahad saada õigeaegset uuendused hinnad, kaaluge Bitcoin Paranoid. See väga hinnatud Android app on paljude inimeste lemmik app kui tegemist saavad reaalajas hinnapakkumise. Võite ka seadistada alarme, et teavitada teid, kui teatud hinna võrra on täidetud. Bitcoin Center pakub uudiseid erinevatest uudiste saidid. Võite järgib kõiki suuremaid turge, samas värskenduste saamise Twitter ja muud alad. Android kasutajad armastan seda app, andes sellele lähedal 5 tärni.

Vaadates, et muuta oma nutitelefoni masinast raha tegemise kaevandamise rig? Android saate DroidBTC teisendada telefoni kaevandamis- rig. Peame olema ausad, siiski, et arvutusvõimsust kaevandada Bitcoins nüüd nii intensiivne, siis tõenäoliselt ei tee palju raha. Samuti veenduge, et vaadata oma telefoni aku! Bitcoin kaevandamise saab sööma palju elektrit ja akut tühjendada lühikese aja jooksul. Ikka, kaevandamine võib olla lõbus hobi, isegi kui sa ei tee palju raha, ja sa saad rahulolu teadmine, et te otse toetada Bitcoin kogukonnas.

Parim osa umbes Androidi rakendused on, et arendajad on pidevalt käivitades apps, millest paljud on tasuta. Paljuski Android on ajendatud sama kogukonna juhitud vaimu, mis annab Bitcoin. Lisaks sellele, et tasuta ja põhineb Linux, Android ka julgustab arendajaid katsetada ja toota apps. Nii et kui te ei näe rakendus, mida soovite, või teie otsite midagi, mis ei ole turul, hoida kontrolli tagasi. Lõpuks arendaja palju arendada täpselt, mida te otsite. Apple'i App Store on natuke rohkem suletud, kuid seal on veel palju suurepäraseid rakendusi ja arendajad!

See peaks olema lihtne mõista, et Androidi ja iPhone'i rakendused võivad olla väga kasulikud Bitcoin kasutajad. Saate salvestada oma Bitcoins, tehinguid teha, ja isegi luua Bitcoins kaudu kaevandamisel. Kui kasutate Bitcoin rakendused siiski veenduge maksimeerida kõik turvaseaded. Kui telefon varastatakse ja te kasutate nutitelefoni app on tõsine oht, et varas võib ka välja lülitada oma Bitcoins! Õnneks enamik rahakotid tunne seda riski ja pakkuda võimalusi teil kaitsta oma Bitcoin kontosid.

Seotud uudised


Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks