Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Vahetus, kus saab kaubelda Türgi liiri eest Bitcoin? Võite kihla seda! See on juba olemas ja seda nimetatakse BTCTurk. See tähendab, et cryptocurrency on lõpuks (ja korralikult) saabus Türgi, pärast pursked teistes "ebatõenäoline" riigid nagu Iranor Iisrael.

Uus platvorm, mis on välja töötatud alates jaanuarist, loodi selle kuu alguses ja juba saanud hea summa kirjautumistoiminnot viimase paari nädala jooksul, vastavalt CTO firma, Emre Kenci. Ettevõte lubab madalamad lõivud kui teised vahetus - keskmiselt 0,5 protsenti - ja ka kiiremini tehinguid (kui kasutaja on kohalik pangakonto, muidugi).

Kuigi seal on "ei ole ühe kaupmehe et aktsepteerib Bitcoin Türgi, palju inimesi on huvitatud seda", ütleb Kenci. Praegu mõju Bitcoin Türgi majanduses on selgelt vähenenud, kuid "võib-olla väga pikaajaline, Bitcoin võib aidata Türgi majanduse vähendades valuuta nõrkus ja kõrge inflatsioon", CTO lisab.

Bitcoin kasutajad Türgi võib olla väike kogukond Praegu aga BTCTurk lubab teha inimeste jaoks lihtsamaks võtta cryptocurrency riigis. Nii võime oodata, et näha mõningaid kasvu ja arengut. Kui soovite rohkem teada BTCTurk võite kontrollida vahetada kodulehel või külastada oma ametlikul foorumist.

Via coindesk.comBitcoini ATM Genesis1 maa QueenslandisQueensland põhinev Bitcoiners võib juba osta ja müüa cryptocurrency jätmata Austraalia riigi tänu uuele Bitcoin ATMthat hiljuti paigaldatud Lõuna Brisbane.

Masin, mida saab asuvas Roastery Cafe (25, Glenelg Street), on Genesis1, toodetud GenesisCoin. "Seal on palju inimesi, kes on oodanud seda. Seal Bitcoiniacs kes on kohtumised kõikjal igal nädalal ning need rühmad on kiiresti kasvamas," Roastery Cafe kaasomanik Bruce Carrall ütles Brisbane Times.

"Ma nägin fotosid poisid vooder kuni uksest välja seadet kasutada nii me seda uurinud. Käive need masinad oli uskumatu ja nad levib kiiresti. Nad on Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Singapur, Hong Kong ja Kanada, "lisas ta.

Genesis1 on veidi erinev tavalisest Bitcoin sularahaautomaadid. Pealegi serveerimiseks ja võttes BTC masin aktsepteerib ka ja müüb Litecoin ja Dogecoin.

Pealegi tervitades masin ja oma kasutajate Roastery Cafe ka nõustumist cryptocurrencyfor oma tooteid.

Soovitatavad pilt Imgur.com


Bitcoini ATM-seadmed: kuidas ametiasutused seda näevad?Me oleme rääkinud Bitcoin ATM masinad juba mõnda aega (edaspidi Robocoin, San Diego machineand Bitcoin Machine), kuid viimaste arengute cryptocurrency maailma - nagu kahtlus, et juhtis Federal asutused sulgeda Liberty Reserve -, meid tagasi minna selles küsimuses.

Kuidas on need seadmed näinud ametiasutuste poolt? Eriti poolt USA valitsuse kui Bitcoin on rohkem uurida. Noh, uudised ei ole hea loojatele nende masinatega. Dokumendi kohaselt on märtsis avaldatud Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), milles institutsioon selgitas, mida ta mõelnud Bitcoin maailma cryptocurrency ATM masinad ei meeldiv asutustele.

FinCEN suunised tehtud mõned reeglid väga selged, eriti selle arvamuse: keegi tegutsevad Bitcoin ATM peetakse raha saatja ja peavad järgima pika nimekirja nõuetele.

See tähendab vasta palju riigi nõuetele, samuti föderaalsete anti rahapesu ja terrorismi seadusi. Kas see saab olema liiga keeruline väikeettevõtetele? Loobub parim valik?

Kokkuvõttes see üles, see on peamine tulemus FinCEN dokumendi: küsimustele ja rohkem küsimusi. Kuigi mõned reeglid on selged, suur osa suunised on endiselt kaheldav. Arvan, et me peame ootama, mis võib juhtuda, kui keegi hakkab kasutades Bitcoin pangaautomaat...

Via wired.com 


Bitcoini ATM registreerib 140 tehingut Campus Partyis enne São Paulosse paigaldamistCampus Partei oli veelgi erilisem 2014. Tech sündmus, mis võtab Brasiilia linna São Paulo tormi igal aastal oli Bitcoin ATM seekord. Seade oli väga edukas seas kohalike ja välismaiste tech-Savvy osalejaid, mitte ainult Bitcoiners vaid ka inimesed, kes soovivad rohkem teada digitaalse valuuta.

Lamassu masin läbi umbes 140 tehingute käigus neli päeva kestev üritus, vahetades üle R4,000 on samaväärne $ 1700. Vastavalt Brasiilia suurim Bitcoin vahetada Mercado Bitcoin, ettevõte, mis on imporditud masina keskmine kurss oli $ 28 per kasutaja.

See oli esimene kogemus Bitcoin ATM Ladina-Ameerikas ja kasutajad olid üsna rahul seade, hoolimata asjaolust, et see on lubatud ainult ühesuunaline tehingu (ost BTC Fiat valuuta). Siiski Rodrigo Batista, Mercado Bitcoin tegevjuht ütles Folha de S. Paulothat liikumist ATM putka oli tõesti suur ja avaliku oli üsna uudishimulik cryptocurrency.

"Ma ütleksin poole publiku väljusid teada, mida on Bitcoin, kuid on endiselt väga keeruline mõiste, see oli nagu, et kui ma kuulnud esmakordselt" Batista ütles.

Vastavalt börsi juht, "enamik inimesi, kes peatus kiosk ei teadnud, mis see oli. Ma näen seda kui positiivset, sest see näitab, et seal on palju ruumi tehnoloogiat arendada". Kuid Batista säilitab oma nägemus, et Bitcoin ei saa asendada pangandussüsteemi, nagu ta näitas toimunud konverentsil jooksul Campus Partei.

Mercado Bitcoin on nüüd valida sobivaim asukoha paigaldada Bitcoin ATM São Paulo. See protsess peaks lõpule aprillis, kui masin on seatud alustada tegevust üldsusele.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused