2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine | Estonian.lamareschale.org

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Vene uudised saidi Zuckerberg Pozvonit "on tellitud Kremli meedia valvekoer Roskomnadzor kustutada või muuta Bitcoin seotud avaldatud artiklis 2013or see seisab silmitsi karmi tagajärgi.

Täitevorgan väljastanud warningon teisipäeval (28.), andes veebilehel kolme päeva tegutseda. Kui omanikud "Zuckerberg Pozvonit" (mida saab tõlkida "Zuckerberg Üleskutse") keelduda võtta, siis Roskomnadzor blokeerib kõik juurdepääsu tech news platvormi.

artikkel, mis maha Roskomnadzor on häirekellad on näiliselt informatiivne tekst pealkirjaga "Mis on Bitcoins ja kes neid vajavad?", Avaldatud 11. Aprillist 2013.

Vastavalt hiljutisele post jagavad lehe väljaandja Vjatšeslav Tsyplukhinon Facebook, meeskond taga "Zuckerberg Pozvonit" on veel teha otsuse valvekoer tellimuse. "Me ei ole arutanud seda küsimust üheskoos veel, kuid ma positsiooni säilitamiseks, et me ei pea midagi kustutama. Las nad veebisaidi sulgeda ja seejärel lasta neil selgitada meie 1,8 miljonit lugejad ja tööstuse, mis on toimub, "Tsyplukhinon kirjutas sotsiaalne võrgustik.

Teisisõnu, artikkel jääb live ja muutmata nüüd üks päev pärast hoiatuse sai avalikkusele.

Venemaa lööb jälle

See ei ole esimene kord Roskomnadzor ähvardab Venemaa põhinev digitaalsete platvormide tuntud avaldades Bitcoin seotud sisu. Varem sel aastal, organisatsioon blokeeritud accessto mitu cryptocurrency saite riigis.

Jaanuaris meedia valvekoer nimel kõneles Venemaa valitsus, öeldes, et see on mõeldud leviku peatamiseks cryptocurrency riigis, sest tema "panuse kasvu varimajandus."

Aga saite võitles tagasi ja ringkonnakohus Sverdlovski oblastis peetakse digitaalse blokaadi ebaseadusliku, tellimisel ametiasutused tagasi minna.

Kuid sel juhul kohus, et väidab, et "Zuckerberg Pozvonit artikkel sisaldab" propaganda maksu kuritegude valdkonnas legaliseerida [rahapesu] saadud tulu kuritegeliku tee "ja" negatiivne mõju õiguslik teadvuse kodanikele. "

Vastavalt GlobalVoicesOnline.org, Roskomnadzor ilmselt isegi ei nõustu kohtu arvates ja tegelikult palus täiendavat õiguslikku selgitust enne teatades Venemaa saidile. Ikka, kohus oli selge: "Otsuse sisaldab mingit ebaselgust," kohus ütles Roskomnadzor vaid paar päeva tagasi, sundides valvekoer hoiatada "Zuckerberg Pozvonit".

Oht ka järgmiselt Vladimir Putini esimene statementabout digitaalse valuutades. Juuli keskel, Venemaa president ütles: "Me ei väldi midagi, kuid on tõsine, tegelikult seotud põhiküsimuse selle [digi raha] laiem kasutamine, vähemalt praegu."

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele