Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Seni Bitcoin on osutunud äärmiselt efektiivseks äri mõttes järgmistel viisidel: On anonüümsus raha, mis võimaldab üksikisikutel, kes ei tea üksteist turvaliselt kaubelda ilma finantsteenuse osutaja nt. MasterCard, Visa jne Teiseks on element usaldusväärsus ilma finantsasutus, näiteks pank, et garanteerida teile. Kolmandaks Bitcoin on ka näidanud kasvavat võimele üha suureneva hulga tehingute tõhus ja mugav viisil. Süsteem on ka kasvab ühtlases tempos ja on võimelised mahutama, et kasvu. Lõpuks on ilmselt ideaalne inimestele, kes tahavad hoida pikkade sõrmedega valitsuse välja oma taskust, sest selles etapis on raske reguleerida ja maksulaekumised loodud kasutades Bitcoin, samas kui teised finantsüksustega on juriidiline identiteetide samuti füüsilise lookuses. See tähendab, et onu Sam on oma sõrme oma pirukad kõik viis valitsuse pangakontole.

Kuid Bitcoin on üks suur puudus: See ei ole usaldusväärne väärtuse säilitajana. Ilmselt kuna valitsus ei saa maksustada või reguleerida käesoleva digitaalse valuuta, ei ole valitsus nõustub selle seaduslik maksevahend. Samuti, kuna see ei ole veel õiguslikult määratletav kas materiaalse või immateriaalse vara omanikud ei ole õiguslikku kaitset juhul, kui nad saavad "röövitud" või petkuttaa selles valdkonnas. Küll aga on nappus tegur taga - selline nagu kunst. Praegu on ainult 13 miljonit bitcoins maailmas ja see summa ei kasva üle 21 miljoni tasumata. Nii, kui inimesed tahavad osta Bitcoin "kunsti" see on teatud väärtuse säilitajana.

Miljoni dollari küsimus selles etapis, kas turul see omapärane kunst võib olla stabiilne ja pikaajaline väärtuse säilitajana. On tuntud tõsiasi, et Bitcoin turul võib olla väga kõikuv, ulatudes $ 5 kuni $ 1200 vaid kolme aasta jooksul. Samuti on aspekt tema likviidsust. Bitcoin on praegu ainult kauplemine umbes veerandi oma päevasest mahust; seega ainult $ 2 miljonit oma $ 3,2 miljonit väärt. Seal ei ole isegi illusiooni likviidsuse, sest puudub abil reguleerivad eelnevalt kokkulepitud tehingute seas suur omanikele. Omandit ka väga kontsentreeritud, kuna üle 50% bitcoins hoitakse ainult 20 üksikisikud. Kuigi puuduvad tõendid, et neid inimesi on Yhtiötoveruus omavahel, võib see osutada sellele, mida nimetatakse "pump ja dump" operatsiooni. Seega, mõned eksperdid on arvamusel, et Bitcoin on mull, mis võib lõhkeda meie nägu igal ajal.

Bitcoin Technology

Teiselt pool mündi või peaks ütlema mull, on eksperdid, kes ütlevad, et kuna Bitcoin põhineb blockchain, mis on peamine innovatsiooni meie ajal on see mull võib lihtsalt olla võimalus jääda pinnal. Vaatame hetkeks finantsteenuste pakkujad, mis tuginevad digitaalse arvepidamine, mis on tsentraliseeritud ja privaatne. See muudab teie tüüpiline kontoomaniku kerge sihtmärk häkkerite. Blockchain teiselt poolt on avalik Ledger, mis tähendab, et see kaitseb kontoomanike identiteeti kasutades krüptograafia. See on avatud ka kontrolli mis tahes isik, kes juhtub olema arvuti. See kaitseb ka suur hulk sõltumatuid raamatupidajad või "kaevurite" kes võistlevad üksteisega tõhususe. Selle tulemusena super raamatupidamine on rekord iga inimene, kes on kunagi omandis Bitcoin kuna see digitaalne valuuta loomist. Lisaks, kuna blockchain "elab" pilve on kaitstud valitsuse katse seda kontrollida.

Fee-tark, blockchain tehingud on palju madalam kui krediitkaardi ettevõtted ja pangad, kui tegemist on rahvusvahelise ülekandeid. Blockchain on potentsiaali ka salvestada ja omandiõiguse üle antud materiaalne ja immateriaalne vara. Seetõttu on võimalik luua keskkonda ohutu laenamise üksikisikute vahelisi kes ei ole kunagi täidetud.

Bitcoin on inspireeritud ettevõtluse ettevõtmised kogu maailmas, eriti traditsioonilise panganduse ja finantsturgude valdkonnas. Blockchain omab potentsiaali mitte ainult tõhus viis makse, kuid nagu eespool; see ühendab arvutamine, võrgu kavandamise, krüptograafia ja AI. Kuigi Bitcoin tulevase ei ole kivisse raiutud kui valuuta, nende kombinatsioonina võib saada mõned kõige häiriv tehnoloogia oleme kunagi näinud.

Seotud uudised


Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema