Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse | Estonian.lamareschale.org

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Lõuna-Korea on järgmine Aasia riigi võõrustada Bitcoin ATMproduced American firma Robocoin. Uudised hiljuti teatas BitcoinAsia uus cryptocurrency venture põhinev riik, mis vastutab seadme.

Masin, mis võimaldab kasutajatel teisendada fiat valuuta BTC ja teistpidi, saabub riiki sel reedel (21). Kaks tuleks rohkem tarnitud Robocoin et BitcoinAsia ajal järgmisel kuul.

Kuid esimese ATM, mis asub Seoul, läheb läbi kohaliku omavalitsuse sertifitseerimise protsessi enne lööd-off kõiki toiminguid.

"Me oleme põnevil, et tutvustada Bitcoin ATM kõige tech-Savvy turg maailmas. Bitcoin on avalikkuse tähelepanu Korea, ja me tahame võtta Bitcoin teadlikkust Korea järgmisele tasemele, lisades lihtne osta ja müüa Bitcoin "ütles Jewoo yeom asepresident BitcoinAsia tütarettevõte mängu arendaja Liveplex.

Robocoin, Nevada põhinev tootja, mis on praegu kavas paigaldada kaks Bitcoin sularahaautomaadid Ameerika Ühendriigid, ka laevandus 39 täiendavat ühikut kogu maailmas märtsis. Mõned neist lähevad teiste Aasia sihtkohtadesse, vaid ka Euroopas.

Ikka, Lõuna-Korea võiks ikka olla esimene Aasia turul pakkuda Bitcoin ATMif iga osa määrus sujuva ülemineku.

Barcelona saab spetsiaalse BTC masin

Kaugemal läänes, Hispaania on ka saada oma esimese Bitcoin ATM, kuid see ei ole toodetud Robocoin või Lamassu, kaks peamist tootjad. Ettevõte PayMaq on announcedthe saabumist oma Cajero Bitcoin, masin, mis võimaldab kasutajatel osta BTC Fiat valuuta, samuti müüa digitaalse münte ja saada raha.

Seade, mille on välja töötanud Hispaania maksesüsteemid firma, on võimalik lugeda riikliku ID-kaardi, et lubada ja töödelda tehinguid.

PayMaq on Bitcoin sularahaautomaat asub Barcelonas kaubanduskeskuse Diagonal Mar

Masina käivitamine toimub sel laupäeval (22).Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid Põhja-Ameerika maal asuvad Seattleis ja AustinisAmeerika Ühendriigid saavad valmis tervitada riigi esimene Bitcoin sularahaautomaadid, toodetud Robocoin, põhinev ettevõte Nevada. Masinaid töötab Seattle'is ja Austin.

Esimene seade on paigaldatud veebruari lõpus, tootja teatas teisipäeval (18). Kuid peale selle kohale, Robocoin on kavas välja anda uus cryptocurrency sularahaautomaadid Euroopas ja Aasias.

Kuigi see ei ole veel selge, milline ettevõte on hallata Bitcoin sularahaautomaati Seattle ja Austin vastavalt äärel, Ameerika Ühendriigid on ilmselt üritab imiteerida edu retsept "avastas" selle Kanada naaber.

Põhja rahvas oli esimene maailmas võõrustada Bitcoin ATM, saavutada hämmastavaid tulemusi. Masin asub väike kohvik Vancouver, mis haldab kohalik ettevõte Bitcoiniacs on töödeldud üle $ 900,000 tehinguid oma esimese kuu üksi.

On seotud märkus, Kanada firma Bitcoiniacs teatas ka hiljuti, et kavatseb käivitada sularahaautomaati London ja Singapur märtsi keskpaigaks, vastavalt Coindesk.

Seadmed tuleb osutada "samasugune sõlm", et üks asub Vancouver ja on esimene samm globaalse laienemise plaan, et kavatseb juurutada uusi masinaid ja luua füüsilise Vahendusbüroode jaeklientidele erinevates maailma osades.


Bitcoin ATM, mille on Austraalia ametiasutused konfiskeerinud miljonäride narkootikumide rühmasBitcoin ATM haaras Austraalia politsei keset juhul seotud mootorratta gangthat kindlasti minna riigi kriminaalse tausta ajaloolise operatsiooni. 

Masin tabati duringa sõjakäik kohvikus Roastery Cafe, mis asub Lõuna-Brisbane. Hagi lõpp ravimiga seotud uurimise, mis kestis kaks aastat. See oli vaid üks 19 reide teostatakse kogu Brisbane, Logan, Cairns, Ipswich ja Gold Coast, Coindesk teatatud.

Politsei kahtlustab jõugu - tuntud Bandidos- oli ühendatud kõrgetasemelise narkokaubanduse move ja kokaiini. Uurimise käigus selgus, et jõugu oli tegelevad kontrollitavaid aineid võib kasutada ka toota teisi ravimeid.

Ühtekokku, operatsiooni, koodnimega Julia Wave, sattus koos $ 2,6-väärt konfiskeeritud uimastite asutuste ja kokku 61 inimest laetud. Salk töörühma Maxima, rühma loodud võitlema seotud kuritegude mootorratta jõukude oli korraldamise eest kogu tegevus.

Bitcoin ATM haaras sest kohvik, kus ta asus kuulub Brent Carall omanik äri ja väidetavalt vanem liige gang Senad? Ati?, Brisbane Times kirjutas. Politsei ka konfiskeeritud kaubikute ja muude objektide võimalikku huvi.

Masin oli tegelikult Queenland esimene cryptocurrency ATM ja nüüd uurib politsei, sest ametivõimud soovivad mõista, kui seadet kasutati vahendina müüa narkootikume.


Bitcoini ATM ei ole Taiwanis lubatud, ütleb finantsasutusTaiwan ei oota kaua purustada unistused iga Bitcoiner elavad riigis. Paar päeva pärast Bitcoin ATM tootja Robocoin teatas kohaletoimetamise masin Taiwani saare haldab Hiina Vabariik ütles "ei" firma.

Finantsinspektsioon komitee (FSC) vastus saabumist Bitcoin ATM oli kiire ja karm. Vastavalt Xinhua News Agency, siis entitydoesn't heaks ülesseadmine Robocoin masin Taiwanis.

Pealegi, FSC ka veel kord rõhutada - enne 2013. Aasta lõppu, Hiina Vabariigi hiina finantsjärelevalve komisjon ja Keskpank hoiatas Taiwani investorsabout Bitcoin on ohud - et digitaalse mündi ei ole reaalne raha, lisades, et pangad ja inimesed ei tohiks seda kasutada makse vahend.

See uus hagi Bitcoin tingis Robocoin tegevjuht hiljutisi avaldusi. Jordan Kelley teatas hiljuti kohaletoimetamine kahe Bitcoin sularahaautomaadid, Taiwani ja Hong Kong, vastuseks suur nõudlus taset registreeritud Aasias.

Taiwani masin pidi olema tarnitud ning alustame selle kuu jooksul, kuid ATM oli veel heaks kiitma FSC tuleb paigaldada saarele. Nüüd, vastavalt üksuse, see on "võimatu", et masin tegutsevad Taiwan.

Seotud uudised


Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda