Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale | Estonian.lamareschale.org

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Seadmete tootja Lamassu on valmis andma kaks uut Bitcoin ATMsvery varsti üks New York City ja teine ​​Brasiilias.

The New York Post reportsthat Big Apple esimene cryptocurrency masin asuma East Village, kell Just Sweet Cafe. Andmete õigsuse eest vastutab Hea uudis on Willard Ling, Brooklyn, kes tellis ATM alates Lamassu ja valis mull tee kauplus, mis asub 3rd Avenue ja 12th Street, paigutada.

Kuid enne Bitcoin ATM tööle hakkab, New York Department of Financial Services on luua uusi suuniseid, mida saab reguleerida nõuetekohaselt seda innovatsiooni.

Asutus korraldab avaliku sel teemal 28. Jaanuaril ja 29.. Vastavalt Coindesk koosolekud võõrustab arutelu seoses paljuoodatud "BitLicenses", mis on määratud olema osa õigusraamistik mõeldud valdkonnas cryptocurrency.

Seni link hoides masinat oma korteris, kui ta ka arutatakse rent tegeleda kohvikute omanikele.

Brasiilia ATM debuts São Paulo

Aga olgem jätnud New York City kõrvale nüüd, sest seal on sarnane uudis Lõuna-Ameerika riigis. Brasiilia on seatud saada oma esimese Bitcoin ATM lõpus järgmisel nädalal, kohaliku vahetada Mercado Bitcoinrecently kuulutatud.

Lamassu masin esitatakse ajal São Paulo põhinev tehnoloogia korral, mis peaks meelitada üle 100.000 külastajat, kuulsa Campus Partei. Vastavalt Rodrigo Batista, Mercado Bitcoin tegevjuht ATM paigaldatakse üks ürituse 300 kabiinid.

"ATM on viis tuua inimesi Bitcoin. Enamik inimesi üritusel, kuigi see on tehnoloogia publiku ei ole kunagi kuulnud [Bitcoin]", ütles ta Coindesk. Seade on avalikkusele kättesaadavad ajal kogumine, mis toimub alates 27 jaanuar - 2 veebruar.

Kui sa ei ole tuttav Lamassu ATM, see masin kokku Portugali ainult teisendab fiat valuuta Bitcoin, kuid mitte teistpidi. Brasiilias seade tasu 2,5 protsenti iga tehingu, sama tasu summa Mercado Bitcoin klientidele.Bitcoin on rünnaku all! iganädalane uudiste ajakohastamineBitcoin võib nüüd silmitsi suurimaks ohuks oma ajalugu. Üks või mitu tundmatu kurikaelad on käivitanud agressiivse rünnaku Bitcoin vahetamist kogu maailmas, tuues ette mõned suurimad vahetuste maailmas. Bitcoin juhid nüüd skrambleerimise sisaldada probleemi enne, kui see kasvab välja käsitsi.

Lühidalt, kurikaelad kasutavad disaini viga raha võtmiseks oma kontod ja siis manipuleerida tehingu ise avalikus pearaamatu. See põhjustab suur segadus ja võib kahjustada kogu Bitcoin süsteemi.

Häkkerid on tegemist tõelise Bitcoin tehingute kuid siis kasutades 10 minuti aken enne tehingute kajastamisel avalikus registrisse kantud siis pärast võltsitud tehinguid. See on luua suur segadus, kuna see on nüüd muutumas peaaegu võimatu öelda reaalne tehingute võlts ones.

Mõlemad Mt. GOX ja BitStamp peatanud klient väljavõtmist. Bitcoin vahetamist töötavad nüüd arendada tarkvara, mis on suunatud glitch. Bitcoin hinnad on langenud umbes $ 400 dollarit.


Kas Bitcoin Bank on nii? Mt.Gox Asutaja kaotab $ 50K ja rohkemMeil Bitcoin pangaautomaadid, Bitcoin trükipresse kaevandusettevõtjad isegi krediitkaarte. Üks asi Bitcoin ei ole, aga see oma panka. Bitcoin ATM firma Robocoin nüüd plaanib käivitada Interneti-panga ja kasutab oma ATM masinad tegutseda "oksad" kogu maailmas. See areng võib tuua veelgi teenuste globaalse Bitcoin kogukonna ja kui mõni firma tundub olevat suutelised ära tõmmata, see on Robocoin. Ettevõttel on 13 Bitcoin sularahaautomaati operatsiooni kogu Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias.Bitcoin saab nüüd teile osta rannapalga luksusliku apartemendi KüproselNime "Bitcoin Resort" ei jäta ruumi kahtlustele. Nüüd saad kasutada oma digitaalse raha, et osta oma enda viie tärni luksus korter maailma esimene krüpto-sõbralik Vahemere rannajoonel vara.

Projekti Thalassa Beach Resort kuulub Kensington Development Group ja asub Küprose piirkonnas Bafra, põhjarannikul saare.

Ettevõte teatas hiljuti müüki käesoleva Beachside Resort üksuste rahvusvaheliselt tunnustatud eelnevalt 74 Türgi pealkiri tegusid (rahvusvaheliselt tunnustatud pealkiri tegusid Põhja-Küprose omadused, mis türklaste omanduses enne 1974 vaba mis tahes nõuetest).

Vastavalt kuurordi veebilehel, korterid hinnad algavad 120 BTC, samaväärne peaaegu $ 110,000 praeguse vahetuskursiga. Iga üksus on turvaline maa-alune parkla, juurdepääs basseini ja kuurordi restoranis, samuti uimastamist vaade ookeanile.

Kensingtoni Development Group usub, et tehes tehinguid saadaval Bitcoin see meelitab rahvusvahelisi kinnisvara ostjad ja investorid, tänu kiire rahaülekande ja madala tasu. Idee tundub olevat, nagu 140 200 lõppenud üksused on juba müüdud. Rühm kavatseb ehitada kokku 1100 korterit.

"Tehes omadused kättesaadav Bitcoin on meil võimalik jõuda globaalse publiku Bitcoin ownerswho on valuuta ja otsivad kohti seda kasutada," ütles David Campbell, grupi NOVICA.

"Mitte ainult ostjad saada ilus põgeneda külma talve, kuid nad saavad puhkust ja suhelda teiste Bitcoin fännid," lisas ta.

Pealegi lähedust rannas kuurordis asub ka lähedal kohaliku hotellide ja kasiinode ja väga lähedal Kizilirmak Delta, suurepärane koht püüda ja harjutada veesport.

Nagu esimese meetmena edendada müüki, Kensingtoni Development Group teatas ka, et kõik kvalifitseeritud ostjatele peagi lennanud resortfor esmaallikast ilme kõik reisikulud eest tasub Bitcoin Resort. Müügiperiood lõpeb 28. Märtsil.

Pilte Bitcoin-resort.com

Seotud uudised


Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu