Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Kui olete jälginud Fiatleak.com viimase paari nädala jooksul, saate märganud, et Hiina on moodustasid enamiku Bitcoin tehinguid. Tuulepuhang Hiina põhinev cryptocurrency tehingute tegemist isegi kui kohalik omavalitsus on algatatud range kapitali kontrolli püüdes kaitsta nii riigi majanduse ja selle valuuta.

Huvitav, kui valitsus näeb, et hoida raha riigis, tundub, et paljud Hiina inimesed kasutavad Bitcoin kui omamoodi "exit" currencyto kanda oma vara välja jüaani. Sa saadBitcoinil on Venemaal 2014. Aasta suurim päev, kuna kohalikus vääringus jääb allakäikMaailma kuulsaim digitaalse valuuta nautida ajaloolise sõita Venemaal. Teisipäeval (16. Detsember), siis cryptocurrency kogukonna nägi suurim tehingute mahud aasta vahel riigi ametlik rubla ja Bitcoin. Kõik see, sest Vene valuuta hoiab tankimistasu.

Rubla kukkus üle 11 protsenti teisipäeval

Vastavalt CNBC, see oli valuuta "järsem päevasisese languse alates 1998. Aastast" tõttu "nõrgemaks naftahinnad ja sanktsioonid Venemaa poolt West". Seistes silmitsi järsu väärtus vähenes ja pettunud tegevusetus Venemaa keskpank, mitu kauplejad otsustas prügila valuuta.

Tehingu mahust vahel BTC ja rubla tembitud 819 teisipäeval, mitmed eriti kõrge võrreldes keskmiselt 230 väärtpaberi viimase kuu jooksul. See tähendab peaaegu 250 protsenti kasvu tehingute andmed saidilt Bitcoincharts.comshows ja kõige rohkem, sest detsembrini 2013.

Üks vahetus kasutab Vene Bitcoiners - vaatamata sellele, et BTC on praegu ebaseadusliku riigis - on Bulgaaria BTC-e. See ei ole üllatav, et vahetada on näidata diskreetne ora rubla tehinguid kogu viimase nädala jooksul.

Pärast naastrehvid registreeritud teisipäeval, tehingute maht vahel rubla ja Bitcoin jäi kõrge kolmapäeval (17.). Vene valuuta tehtud kerget tõusu, lõigates üle 10 protsenti USA dollari suhtes. Kuid rubla endiselt alla 13 protsenti nädalas.

"Uudis tulevad välja Venemaa on tõepoolest võrratu", Bobby Lee ütles CNBC. Vastavalt asutaja ja tegevjuht Hiina Bitcoin vahetada BTC Hiina, "kõrge kauplemise mahud koos rubla on oodata, arvestades lennu kaugusel see hädas valuutas. Bitcoin on seetõttu loomulik kohtades, samuti teiste tugevate keskpanga valuuta ".

Kuid mõned eksperdid vaadata seda nähtust nagu midagi üürike. Akif Khan, üks Bitnet tema ülemused, ütles, et ta "oleks üllatunud, kui venelased olid pöördunud Bitcoin mis tahes mõtestatud waygiven ebakindlus selle üle, kas nad võiksid seda kasutada või salvestada ilma karistusi tulevikus".

Soovitatavad pilt allikas: Wikimedia


Bitcoin Black Friday - parim viis oma Bitcoinide kulutamiseksLihtsalt tahtsin teile poisid kiire heads up umbes Bitcoin Must reede. Must reede on päev pärast tänupüha, märkis nagu esimesel päeval traditsioonilised jõulud shopping, mille jooksul tõrjub tarbijad on koostatud eripakkumisi jaemüüjad. Tavaliselt tähistatakse kogu USA üksi. Aga sel aastal ükskõik kus sa elad saad parimad pakkumised aasta kasutades Bitcoin.

BitcoinBlackFriday.comis veebilehel pühendatud annab teile kõik parimad pakkumised leiad koos Bitocin nõustudes kaupmehed. Eelmisel aastal BBF (Bitcoin Must reede) tehtud üle $ 6M müügi ja mainiti suur uudiste saidid nagu CNN, The New York Times ja TechCrunch.

Bitpay, et Bitcoin tasumise töötleja on juba teatanud oma kaupmehed saada valmis tulemas sündmus. Üle 1200 kaupmehed oodatakse osalema sel aastal. Ettevõtete vahel, kes osaleb BBF on NewEgg (arvuti riist- ja tarkvara jaemüüjad), Gyft (kinkekaart edasimüüja) ja NameCheap (domeeninime registreerija). Ülejääk, mis on praegu suurim äriühing võtaks Bitcoins makse ei noteeritud BBF vaid on pühendunud sektsiooni Bitcoin tehinguid oma veebisaidil.

See oli kuulujutuga, et teil on samuti võimalik osta väikestes kogustes Bitcoin vähe või üldse mitte vahendustasu BBF nii et see võib olla suurepärane võimalus alustada oma esimese Bitcoin. Jon Holmquisti asutaja BitcoinBlackFriday.com ütles, et nad loodavad ületada eelmise aasta 100K külastaja võrdlusalus. Kuid eelmise aasta BBF oli keset Bitcoin buumi kus Bitcoin läks üle 1000 $, mis ilmselt aidanud saada palju hoogu nii et ma arvan, et me peame ootama ja vaatama.

Kui soovite jääda uuendatud kõik viimased Bitcoin tehinguid või isegi loetleda palju ise saate seda teha registreerumist oma e-posti aadress BBF veebilehel.

PS

Ilmselt Dogecoincommunity hoiab oma Dogecoin Must reede, rohkem teavet võib leida siit.


Bitcoin Blackmaili kirjadÜle UK Thamesi politseiosakond teatab, et nad uurivad puhul Bitcoin väljapressimine, et on esitatud posti teel erinevate aadressid
Maidenhead, Wycombe ja Lõuna Buckinghamshire.

Tähed nõuda, et saajad Kirjuta Bitcoin et aadress lisatakse kirjale või saatja võetakse arvesse "kampaaniasse", mis levib vale kuulujutud neid on pedofiil.

Üksteist inimest on teatatud tähed nagu seda politsei siiani, Maidenhead, Wycombe, Hedgerley ja Bourne End.

Detektiiv Sargent Peter Wall Force CID Maidenhead märkis, "Mõned inimesed võivad lihtsalt ära visata tähed nagu see, kui nad saavad neid vaid teiste jaoks see võib olla väga piinlik. See on selge katse väljapressimine ja peame koguda kogu vajalik teave saame, abi meie uurimise ja jälgida kurjategijate taga neid vastikuid tähed. "

Nagu valuutade nagu Bitcoin jätkuvalt startida ja kasvada me kindlasti näha rohkem ja rohkem kurjategijaid üritab eraldada aus raha ausad inimesed seda laadi. Kuigi Bitcoin on tüüpiline elektroonilise ainus asi enamiku inimeste jaoks on huvitav näha kurjategijad kasutavad seda füüsilist sõna ohud posti kaudu.

Seotud uudised


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas