Bitcoin Big Parukad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Big Parukad

Bitcoin Big Parukad

Käesolevas artiklis me läheb üle viie kõige olulisem inimesi Bitcoin kogukonnas. Eesnimi, mis meelde tuleb on paljude jaoks ilmselt Bitcoin looja Satoshi Nakamoto, kuid me vahele teda. Miks? Kuna me ei tea, kes ta tegelikult on, või kui "ta" on isegi ühe isiku. Plus, seal on juba artikleid, artiklid puudutavad salapärane Nakamoto. Selle asemel, me keskenduda inimestele, kes me tegelikult teame ja kes tegelevad aktiivselt Bitcoin.

Esimese kuni on Gavin Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation ja üks esimesi toetajaid Bitcoin. Gavin on programmeerimine viuhti ja tema töö on olnud üks edu võti tõus Bitcoin. Lihtsalt, kui hea on Andresen töö olnud? Kui Satoshi otsustas kätt SourceForge'i koodi, ta andis selle Andresen. Nüüd Andresen on tähtsaimaks suunab jõupingutused Bitcoin Foundation, mis töötab, et kaitsta, standardiseerida ja edendada Bitcoin.

Järgmine kõige tähtsam isik Bitcoin kogukond on väidetavalt Mark Karpeles omanik on maailma suurim Bitcoin vahetada, Mt. GOX. See on raske ülehinnata Mt. GOX. Ilma vahetamist nagu Mt. GOX, Bitcoin oleks sisuliselt väärtusetu. Vahetused on olulised, sest nad võimaldavad inimestel kiiresti teisendada Bitcoin teiste valuutade suhtes. See muudab Bitcoin likviidne vara, palju nagu iga teine ​​valuuta. Mt. GOX sisuliselt seab maailmaturu hindade ja paljud usuvad, et kui Mt. GOX peaks kollaps, kogu Bitcoin valuuta kukub kokku. Lühidalt, Mt. GOX on Bitcoin võrdne New York Stock Exchange. Mark positsiooni omanik Mt. GOX annab talle tohutu hulk võimu on Bitcoin kogukond

Järgmisena on Hal Finney. Teine programmeerimine võlur, Hal vastutab PGP, varajase avaliku võtme krüptoloogia programm, mis suuresti kaasa arengu Bitcoin. Hal oli ka esimene saaja Bitcoin tehingu ja oli esimene inimene, kes avastavad "topelt kulutusi rünnak", et kui ohus Bitcoin. See rünnak oli üks esimesi ja kõige tõsisemaks ohuks Bitcoin. Hal on töötanud ka paljude teiste turvalisuse probleeme ja küsimusi koodi. Ilma Hal, Bitcoin ei pruugi üle elanud need varajased väljakutseid. Kahjuks Hal maksed on hakanud langema Lou Gehrigi tõbi on jätnud teda suuresti keelatud.

Teine oluline Bitcoin kogukonna liige läheb all Internetis nimi "ArtForz". Ta arendas esimese GUI Bitcoin kaevandamise rig, seega pöördeliselt kaevandamise käigus. Ühel hetkel, ArtForz kontrollitud lõviosa arvutustehnika võimsus pühendatud Bitcoin. Kuigi ta kontrollib nüüd vähem kui üks protsent arvutusvõimsust, tema panust ja revolutsiooniline töö ei ole vähenenud tähtsust. Veelgi enam, ta on ka tuvastatud ja töötas suur vead.

Nils Schneider on veel üks oluline võimsus mängija. Omanik "Bitcoin Watch", Nils kontrollib võimas teavet alade, nagu bitcoincharts.com. Tema võrgustik veebilehed on oluline jälgida arenguid ja teabe levitamine. See paneb Nils positsioonis tegutseda üks võimsamaid ja laialt lugeda hääli seoses Bitcoin.

Seal on palju muid olulisi arvud Bitcoin kogukonnas. Probleem on selles, paljud neist jääda anonüümseks või on raske leida teavet. Näiteks kõige võimsam ühe organisatsiooni Bitcoin kogukonna kohe on vaieldamatult BTC Guild. BTC on üks suurimaid Bitcoin kaevurite maailmas ja kohati on lähenes 51 protsenti kaevandamise võimsus. Kui BTC kunagi võtab 51 protsenti, oleks sisuliselt anda neile kontrolli Bitcoin, mis võimaldab neil kahekordistada kulutusi ja teha muu ebaseadusliku tegevusega. Oleks huvitav teada, kes on loonud ja kontrollib BTC gild, kuid vähe teavet.

Niisiis, kui Bitcoin on tõepoolest detsentraliseeritud valuuta, mis ei tähenda, et ei ole võimu mängijad. Kuigi valuuta jääb avatud lähtekoodiga ja kogukonna juhitud jõupingutusi aastaid, lihtne tõsiasi on see, et seal on tõesti mõned "esimestest võrdsete seas" on Bitcoin kogukonnas. Teades neid võimsus mängijad võivad osutuda oluliseks inimeste investeerida Bitcoin. Nende tegevus ja otsused võib olla suur mõju Bitcoin tervikuna.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta