Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Ootuspäraselt tõttu kasvav populaarsus cryptocurrency tänavu Bitcoin Black Fridaywas suur edu. Elektrooniline shopping puhkus registreeritud arvestust müügi, samas kui traditsiooniline Must reede müük läks 11 protsenti.

Bitcoin seotud sündmus nägi 82 protsenti arvu kasv kaupmeeste lõpetatud tehingute 28. Novemberwhen võrreldes 2013. Aasta krüpto-puhkus, maksemenetlejalt BitPay revealedthis teisipäeval (9.). See ja teised tulemused "näitavad, kui palju Bitcoin ökosüsteemi kasvanud ja mitmekesistunud, kuna eelmisel aastal", ütles firma.

Tänavune Bitcoin Must reede äratanud rohkem kui 1200 merchantsfrom kogu maailmas, vastu 50 ettevõtted, mis liitus avaistung sündmus 2012. Aastal.

Aga lisaks kasvab numbrid on veel asjaolu, et on väärt viide. "Kui eelmisel aastal paljud allahindlusi ja pakkumisi olid Bitcoin seotud tehnoloogia, nagu Bitcoin kaevandamise seadmed, sel aastal laiema jaemüüjad pakkusid Bitcoin-spetsiifilise tehinguid laiema hulga punkte", BitPay selgus.

Ja tarbijad ilmselt teretulnud muutus, mida on tõestanud üleminekut tarbimises. Kuigi 2013. Aastal on enamik tehinguid olid Bitcoin kaevandamise seadmed, sel aastal Bitcoiners kulutatud rohkem teiste pood tooteid. Vastavalt maailma suurim tasumise töötleja, nii Gyft ja NewEgg kogenud oma parim päev Bitcoin müügi kunagi.

Elektrooniline kinkekaart pakkuja Gyft oli 62 protsenti rohkem tehinguid seda Bitcoin Must reede kui eelmisel aastal, "suurendades samal ajal ostude väärtus 139 protsenti". Teine firma nimekirja, NewEgg, "mitte ainult määrata isikliku kirjed kõigi dollar ostude väärtus, samuti tehingute arv".

Amagi Metallid - väärismetallikangidega edasimüüja alanud nõustudes Bitcoin 2014. Aasta augustis - registreeritud uue rekordi, samuti. Ettevõte oli nende suurim summa BTC tellimuste üks päev. Nimed nagu TigerDirect, Adafruit ja Namecheap ka Objekte nimekirja Bitcoin sobiv ettevõtete positiivseid tulemusi tänavuse ürituse.

"See Bitcoin Must reede võib signifya edasi liikuda ja poole mainstream vastuvõtmise Bitcoin", BitPay kirjutas.

Nagu Bitcoin Kontrollija reportedlast nädalal summa Bitcoin kulutatud sel aastal Must reede ja Cyber ​​esmaspäev püstitas uue rekordi cryptocurrency ökosüsteemi. Kokku $ 296,000,000 in Bitcoin kulus tarbijate nädalavahetusel. Ja see pole veel kõik: vahel 28. November ja 1. Detsember, Bitcoin oli üheksas suurim makseviisi kasutatakse kogu maailmas.

Seotud uudised


Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)