Bitcoin Blackout | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Blackout

Bitcoin Blackout

Müntide Fire ühinevad Bitcoin Aken toimub 20.augustil.

Bitcoin Aken loodi, et aidata tuua valgust BitLicense ettepaneku ja selle potentsiaali teha tõsist kahju innovatsiooni cryptocurrency ruumi.

Loojad saidi kellele ulatasid näha, kas me võtaks osa on laadinud mõned javascript kleepida bin kus kasutajad saavad rakendada ise.

Samuti pakuvad võõrustas versioon (me alati väljendada ettevaatlik selliseid asju) ja soovitada kasutades isehostitud versiooni.

See on üks innovatiivsemaid asju, mida me oleme näinud, et joonistus mõned tähelepanu BitLicense küsimus ja kindlasti osale.Bitcoini saab nüüd kinkekaartide ostmiseks kasutada veebisBitcoin on võtnud veel ühe sammu edasi. Nüüd digitaalse valuuta saab kasutada ka osta kinkekaarte veebilehel Gyft. Miks on see oluline? Kuna see tähendab, et Bitcoin on leidnud teine ​​viis muutub reaalne ja kasutada reaalses maailmas.

Tänu Kashmir Hill Forbes ajakirjanik, kes elasid terve nädala ainult kasutades Bitcoinsand oli raske aeg seda teha, me ei näe, et ei ole kerge olla Bitcoin armastaja. Niisiis, asjaolu, et Gyft on nüüd vastu digitaalse valuuta tähendab palju! Põhimõtteliselt Bitcoin kasutajad saavad omakorda nende väärtuse poe Krediidi veelgi tähtsam, veeta seda krediiti kohtades nad tõeliselt meeldib.

Suur probleem Bitcoin on, et kuigi digitaalse valuuta on suur, see on ikka piirduma online shopping. Virtual valuuta on veel pikk tee käia. See on nagu PayPal, mis oli ka töö oma tee kasutajate eelistusi.

Pärast Gyft, Bitcoin saab minna ainult üles. Võib-olla ühel päeval, lähitulevikus, me näeme ATM masinad varustavad Bitcoins igas nurgas, kuid seal on palju teha, kuni see päev saabub.

Via techcrunch.com


Eestis sünnib Bitcoini lossSoome Bitcoiner Risto Salmenpera on mees taga Eesti uus ambitsioonikas projekt: keerates vana Grand Castle Malla viiakse Bitcoin Supernode Perpetual konverentsikeskus.

Mõis, algselt ehitatud 1600, oli ostetud cryptocurrency tulu ja renoveeritakse, et saada keskus pühendatud Bitcoin innovatsiooni. 

The Grand Castle Malla asub Läänemere ja suurim hoone ala. "Kuigi on ka teisi lootustandev keskused Bitcoin aktiivsus ja saatkondade igas suuri linnu planeedi, selle grand agregaat seisab unikaalne, sest filosoofiline heategevusliku institutsiooni eemaldatakse hõivatud linna commerceand pakub kogumine Nexus jaoks Bitcoin kogukond anduma mitme orgaanilise elustiili ", kirjutab Business Forum Teataja.

Hoone väidetavalt kasutatakse mahutada Bitcoin aukandjate, lubades neil kasulik Bitcoin seotud arutelud ja arendada uuenduslikke lahendusi cryptocurrency universumis. Pealegi, Business Forum Teataja rõhutab asjaolu, et millega see keskus Euroopas on eeliseks projekti.

Kuigi mitmed liikmed Bitcoin kogukonna kiites projekti, mitmed teised on veel tagasihoidlikud peamiselt seetõttu juuresolekul Risto Salmenpera, et cryptocurrency ettevõtja väga vastuoluline varem.


Internetis esineva piraatluse surm võib põhjustada Bitcoini, Isohunt asutaja ennustabGary Fung asutaja populaarne torrent sait isohunt, usub, et Bitcoin on lõpp internetipiraatlus tulevikus. Või vähemalt paigutama selle protsessi põhja nimekiri eelistatud online meedia vaatamise meetodeid.

Mis streaming kiiresti muutumas lemmik viis vaadata filme ja telesarjas onlineusing platvorme nagu Amazon või Netflix, pole ime, et protsessi allalaadimise torrentid on üha vähem populaarne.

"Tehnoloogiliselt I Imagine stuudiod ja muu meedia ettevõtted luua avatud API ja platvormid nii uute innovaatiliste streaming teenuseid saab arendada peal. [...] See lahendaks stuudio hirm üksikmängijaile nagu Netflix domineeriv meedia levitamise ja lõpuks dikteerib tööstuses ", Fung ütles TorrentFreak.

Ikka asutaja isohunt usub, et Bitcoin vastutab suurim ümberkujundamine selles valdkonnas. Vastavalt Fung, cryptocurrency tõenäoliselt muutunud universaalne makseviisi, mis viib ühenduse partnertehnoloogiate meedia jagamise, hoides kulud väga madalad.

"Kujutage, kui igaüks saab vaadata ja kuulata midagi, ükskõik, kus pelgalt senti, automaatselt ja pidevalt maha oma Bitcoin rahakott", online guru ütles.

Kuid selline muutus põhjustab täielik ümberkujundamine süsteemi nagu me nüüd teame, et see ja see on tõenäoliselt teha palju võimsam ettevõtted vihane.

Siin on minu otsa ametiliidud nagu MPAA ja RIAA jätkuva asjakohasuse selles Interneti-ajastu, võimalik igaühe kasu. Hakka standardite organite programmiline API üle meedia õigused, metaandmed ja mikro-tehingu üksikasjad. Plaadifirmade ja filmi / tv stuudiod saab kasutada neid standardeid, et teha oma tööd saadaval streaming ja makseid kolmandatelt isikutelt.

Gary Fung oli meeles taga originaal isohunt veebiplatvormi, mis ei ole enam olemas, kui me kord teadsin seda. Pärast loomist kodulehel, Fung võitlesid kohtus aastaid hoida saidi avatud, kuid kaotasid lahingu ja sulgemise isohunt.

Seotud uudised


Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga