Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Kui olete jälginud Bitcoin uudised, siis võib-olla kuulnud, näilise "kodusõda" soojendamine kahe rivaali fraktsioonide Bitcoin kogukonnas. Huvitav, viimastel päevadel Bitcoin väärtus langes umbes $ 250 alusel kuni $ 220 enne põrkas ja stabiliseerudes $ 230. Kuigi määrata täpselt, mida põhjustab hinnakõikumisi on raske, võimaliku "kodusõda" on tõenäoliselt mängivad rulli. Niisiis, kuidas me saame seda selgitada konflikti, mis võib põhjustatud hinnalanguse, ja mida see tähendab, et Bitcoin kogukond?

Mis on juhtunud, on nn tarkvara raske kahvel aluseks protokoll, mis näeb välja toimingud ja piirangud Bitcoin. Andmed on keeruline, kuid cryptocurrency kogukond on põhimõtteliselt jagatud üle lubatud suuruse plokid, mis on lisatud blockchain. Üha rohkem arendajad, kaevandamise rühmad ja ettevõtted nõuavad suurendada suurus blockchain, mis on praegu üsna piiratud.

[Tweet_box disain = "box_02"] Bitcoin kodusõja: uus Bitcoin XT protokolli tõuseb 8MB alguses 2016.. [/ Tweet_box]

Kuidas Bitcoin toimib ja mis kahvel vahendid

Segaduses? Bitcoin jookseb kohta blockchain või avalik pearaamatu kus kaevurite sisuliselt kimbus koos tehingute moodustavad need plokk, ja siis on neid lisatakse blockchain. Kuna see juhtub, uus digitaalne mündid on loodud ja on antud kaevurite koos tehingutasud. Vastavalt kehtivale Bitcoin core protokolli plokid on piiratud 1MB suurus, kuid uue Bitcoin XT protokolli tõuseb 8MB alguses 2016and jätkab kahekordistada kuni lõpliku suuruse 8GB 2036.

Suurendades suurus plokid, arendajad saavad suurendada kiirust, millega tehingute toimumist. Praegu Bitcoin süsteem võib töödelda ainult seitse tehingute sekundis või umbes 25000 tehingute tunnis. See võib tunduda palju, kuid firma nagu Visa tegelikult tegeleb umbes 2000 tehingute sekundis.

Sest suur ülemaailmne valuuta, seitse tehingute sekundis lihtsalt ei lõigata. Suurendades blokisuurust rohkem tehinguid saab töödelda korraga.

Tähtis on aga asjaolu, et kasv maatükkide toimub ainult siis, kui kaevurite toetada Bitcoin XT uute plokkide protokolli. Kui 75 protsenti uute Bitcoin plokid kaevandatakse justing XT jaanuariks 2016. Kõva kahvel - see tähendab jagatud tarkvara - rakendatakse.

Big nimed kaalumiseks

Bitcoin XT on juba vabastatud, kuigi siiani tundub, et vastuvõtmine kaevurite olnud leige. Kuid uue Bitcoin protokoll on eestvedajaks mõned suured nimed. Mike Hearn ja Gavin Andresen, nii vanem arendajad, viivad chargefor suurenenud ploki suurused.

Aga teisel pool arvukad suured nimed on võitluses sunnitud kahvliga. Kuigi mõned inimesed ja grupid tegelikult nõus suurendades ploki suurus - ja tõepoolest Satoshi Nakamoto esialgne plaanid Bitcoin vihjanud, et blocksizes tõenäoliselt tuleb suurendada mingil hetkel - see, kuidas Bitcoin XT on tõukamiseks kõva kahvli ja üritab üle võtta Bitcoin juhtinud viha palju.

Isegi Satoshi Nakamoto, või vähemalt keegi, kellel on juurdepääs oma e-posti aadress, on kaalumiseks arutelule. Kuid vastavalt Nakamoto, raske kahvel, mis on tugevalt lükatakse Hearn ja Andresen, see pole see, mida ta nägi ette Bitcoin.

Kuigi looja Bitcoin Arvatakse, et digitaalse valuuta oleks arenema ja kohanema, see väidetav Nakamoto on väites, et sellised muudatused alles peaks olema lähedalt läbi anonüümse otsuse. Kui Bitcoin XT kasutatakse sundida muutus, siis kogu Bitcoin projekt ebaõnnestub, sest see hävitab idee sotsiaalse konsensuse ja Bitcoin on harmoonia komponent, Nakamoto ütleb nüüd.

Mida see tähendab? Vaata ja oodata, kuid ärge muretsege

Siin on kõige olulisem küsimus: mida see Bitcoin raske kahvel tähendab? Just nüüd, see ei näe välja nagu palju midagi.

Liiga palju suuri kaevandamise rühmade ja liiga palju liikmeid Bitcoin kogukond üldiselt on vastase Bitcoin XT, mis tähendab, et uue protokolli on tõenäoliselt langenud. See on puhas spekulatsioon, muidugi, kuid isegi Satoshi Nakomoto - või keegi, kellel on juurdepääs oma algse e-posti aadress - kaalumiseks vastu uue protokolli, see saab olema raske XT saada veojõu.

Kui kolm neljandikku kaevurite, aga ei üle minna uue protokolli, ülejäänud kaevurite antakse kaks nädalat üle minna uue protokolli või muu olla oht kaotada oma BTC kokku vähemalt vastavalt uue süsteemi. Praegu arendajad töötavad endiselt, mida täielikku mõju raske kahvel on, kuid see võib põhjustada lõikama tegeliku avaliku pearaamatu kaheks. Sel juhul on raske ette kujutada, et Bitcoins loodud regulaarne tuum ja XT versioon oleks otseselt ühilduvad.

Ikka, kui sa peaksid kindlasti hoida oma silma peal arenguid, Bitcoin kasutajad ei pea muretsema liiga palju nüüd. Praegu lahing on nii palju poliitikast ja joonestamist tuleviku Bitcoin, sest see on umbes muuta protokollist. Isegi kui Bitcoin XT ebaõnnestub, siis tõenäoliselt sundida juhid kogukonnas laiemalt istuda ja nuputada lahendus suurendada blocksizes.

Paljud ettevõtted ja üksikisikud tahavad näha suurust kasvu, ja see on tõenäoliselt juhtuda mingil ajahetkel. Isegi kui Bitcoin XT õnnestub ja on tohutult vastu võetud ühenduse, tavakasutaja seda tõenäoliselt ei kujuta palju, sest ainult kaevurite ja ettevõtted peavad kohanema veidi erinev protokoll.

On ebatõenäoline, et keskmine Bitcoin kasutaja märka mingeid muudatusi. Siiski Bitcoin on "juhid" peavad jõudma üksmeelele lahusega ning seejärel rakendada.

Seotud uudised


Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu