Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Mt. GOX on tulnud pika tee, sest see oli suurim Bitcoin vahetamiseks cryptocurrency ökosüsteemi. Nii palju on muutunud vähem kui aasta: nüüd, Mt. GOX ei ole mitte ainult vähem olulised süsteemi, kuid mõned eksperdid väidavad, et see on aeglaselt suremas. Hiljutine tühistamise probleemid ja "bug vabandus" tingimusel, et kliendid näivad olevat kaks viimast küüned vahetada kirstu.

Pärast peatada kõik väljavõtmine ja hoone barjääri vahel oma klientidele ja nende digitaalse raha, Mt. GOX väitis ta on mõjutatud "vea Bitcoin tarkvara", mis oli mõjutab kõiki tehinguid, kus Bitcoins saadeti kolmandale isikule. Vastavalt vahetada, see viga on ühendatud Bitcoin funktsioon, mida nimetatakse "tehingu deformeeritavus", mis võib olla uus uustulnukatele, kuid see on täielikult dokumenteeritud iseloomuliku.

Kummaline, Mt. GOX tegevjuht Max Karpeles, on omanik Bitcoin Wiki sama Wiki mis on lehekülg, mis kirjeldab tehingu deformeeritavus alates 2011. Aastast.

Mt. GOX avalduse esmaspäeval (10), põhjendades oma probleeme viga ja provotseerida negatiivse reaktsiooni Bitcoin kogukonnas. Paljud digitaalse valuuta harrastajatele veetis päeva nõudlik rohkem selgitusi ja küsib avaldused teistele vahetust.

Siin on nimekiri reaktsioonid Bitcoin Kontrollija kogutud viimase tunni jooksul.

1. Blockchain.info

Maailma suurim Bitcoin Wallet välja oma statementregarding küsimus.

Tuntud ja dokumenteeritud küsimus "Tehing deformeeritavus" muudab ohtlik Bitcoin taskud ja Bitcoin vahetus tugineda tehingu hash autoriteetse tõend või "saamisest" tehingu jaoks. Selle asemel, parimate tavade dikteerida, et rakendused Bitcoin kontrollida tehingute kontrollides, kas nende sisendid on kulutatud tahes hõlmatud tehingute kaevandatud blokaad, mitte tuginedes olemasolu (või puudumine) tehingu hash on blockchain.

Vastavalt vahetada, "vastupidiselt paljudele uudiste, mis kirjeldavad Tehing deformeeritavus kui" bug "mõjutavad Bitcoin ja muud cryptocurrencies, see ei ole. See on näide vajadust rakendada tehingu kinnitamiseks tööstuses-standardne viis, mitte koos rakendamise otseteed, mis tuginevad teadaolevalt ohtlikud meetodid ", mis tähendab" Blockchain.info rahakoti kasutajad ei mõjuta "poolt.

2. Coinbase

Teine suur cryptocurrency rahakoti, et tagada ohutus oma klientide raha ja tehinguid. Ettevõte tegi avalduse esmaspäeval (10), samuti.

"Pärast kontrollima meie rahakoti tarkvara me ei suutnud leida ühtegi juhtudel sellise rünnaku kasutatakse. Samuti uurinud tehnilisi üksikasju tehingu deformeeritavus küsimus ja täna hommikul lisati täiendavad turvameetmed meie softwareto lisaks vältida sellise rünnak. Meie praegune analüüs, seal ei olnud ühtegi kasutajat, keda see küsimus, kuid me jätkame jälgida tehingute veenduda "kirjutasid nad.

3. Bitcoin Foundation

Bitcoin Foundation ka avalduse intitled "Vastupidiselt Mt. GOX avaldust, Bitcoin ei ole süüdi". Tekst algab öeldes, et "küsimusi, mis Mt. GOX on esinenud on tingitud kahetsusväärne vastastikmõju Mt. GOX rakendamise nende väga kohandatud rahakoti tarkvara oma klienditoega menetluste ning nende unpreparedness tehingukulude deformeeritavus, tehniline detail, et võimaldab muudatusi viisis, kuidas tehinguid tuvastatud ".

Tehing deformeeritavus on teada alates 2011. Lihtsaim mõttes on see väike aken, kus tehingu ID saab "ümber" enne kinnitati blockchain. See on midagi, mida ei ole võimalik parandada üleöö. Seetõttu peab iga ettevõte tegeleb Bitcoin tehingute ja on kodeeritud oma rahakoti tarkvara peaks vastutustundlikult valmistuda seda võimalust ja lisada oma tarkvara nii, et kinnitada tehing ID. Vastasel juhul võib tulemuseks Bitcoin kaotus ja peavalu kõigile osapooltele.

4. Jeff Garzik

Bitcoin põhiarendaja Jeff Garzik vastas avalikult Mt. GOX väited, et seal on viga Bitcoin tarkvara. "Kõigepealt Bitcoin ei ole katki. Ei ole oluline viga Bitcoin" ütles Garzik.

 Ta ütles CoinDeskthat "on teatud turvalisuse tavasid, mis saidid nagu Mt. GOX vaja järgida. Kõige märkimisväärsem klienditoe töötajad ja nendega seotud tarkvara ei tohi eeldada, et tehingu ID-d on muutumatu, enne seda kinnitas blockchain".

Ta läks avaldada mitu tweetsabout küsimus viimase tunni jooksul.

Bitcoin ettevõtja avaldas vastuoluline Tweet aplodeeris palju järgijaid öelda "ootamatu vead ei tule-aastane vikilehti täielikult nende dokumenteerimist. GOX on täis pask".

6. Bitcoin paranoidne
 

Rakendus Bitcoin Paranoid eemaldati Mt. GOX oma uuendatud 2.1.3.

7. Coindesk

Uudised veebilehel Coindesk eemaldati Mt. GOX oma Bitcoin Price Index vahetuse tõttu on "püsiv suutmatus täita Index standarditele kandmiseks".

8. EToro

Platvorm pühendatud pakkuda turuinfo eemaldatakse ka Mt. GOX oma Bitcoin seotud sektsioonis.

9. CryptocoinCharts

Mt. GOX eemaldati ka Cryptocoincharts.info.

"Täna, Bitcoin vahetada Mt. GOX tehtud pressiteate, mis kahjustas kogu Bitcoin Võrgustik ja kõik, kes töötab koos sellega. Hind langes tugevalt, sest FUD levida Mt. GOX. Sellistes tingimustes me ei edendada selle ettevõttega tulevikus ja seetõttu eemaldatakse kõik graafikud / orderbooks Mt. GOX alates CryptocoinCharts. Andmed on ikka meie andmebaasis ja võibolla me rakendada selleks, et näha ajaloolisi graafikuid selle vahetus ", loeb teadet.

10. Greg Maxwell

Bitcoin põhiarendaja Greg Maxwell ka tegeleda selle tehnilise probleemi. Ta ütles Cryptocoinsnews.comthat edaspidi "GOX pressiteate tundub natuke kedratud" ".

Nad kujutada omadused Bitcoin süsteemi tuntud alates vähemalt 2011. Aastal (mis on isegi oma wiki lehekülg) kui midagi uut.

Need characteristicsare tüütu, kuid ei pärsi põhilisi töövõtteid. Nad on aeglaselt fikseeritud - aga millega neid täielikult tõenäoliselt kesta aastaid, kuna need nõuavad muutuvad kogu rahakoti tarkvara. Õigesti kirjutatud rahakoti tarkvara saab tagajärgedega toimetulekuks, ja ma ei saa aru, miks nad oleks värav nende tühistab välistele muutustele.

Seotud uudised


Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust