Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Mõned cryptocurrency seotud ettevõtted on liitmise kaitsta ja suurendada digitaalse valuutade nagu Bitcoin, et muuta need õigustatud ja kergemini ametivõimude poolt aktsepteeritud. Rühma oodatakse teatada uue eneseregulatsiooni organisatsioon nimega komitee asutamine Digital Asset Transfer amet teisipäeval (30), vastavalt Wall Street Journal.

Selle projekti meeskond kavatseb edendada tugevat ja ühtset vastust põhja-ameerika valitsused ja föderaalse regulaatorid, mis teevad Bitcoin elu väga raske, eriti Ameerika Ühendriikides. Peamine eesmärk on määrata rühma ühised eeskirjad, mida on võimalik vältida rahapesu ja tagada, et cryptocurrencies on pärast seaduse.

Jeremy Liew, partner Lightspeed Venture Partners, ütleb, et "uue makse tehnoloogiaid nagu Bitcoin, Ripple, Ven ja muu digitaalse valuutade realiseerida oma täit potentsiaali, muutes kaubanduse odavam ja lihtsam maailmas, peavad kasutajad usaldavad terviklikkuse ettevõtted ökosüsteemi ".

"See usaldus pärineb koos usaldusväärse investoritele [ja] usaldusväärne äritavasid ja vastuvõtmine usaldada regulatiivse järelevalve", lisab ta.

Peale selle grupi teise meeskond Bitcoin toetajad plaanib teha tähtsat teadaannet teisipäeval: nad loonud heategevuseks nimetatakse BitGive Foundation, mis aitab keskkonna ja rahvatervise institutionsaround maailma Bitcoin annetusi. See rühm hõlmab suurettevõtted nagu BitPay või Bitcoin Foundation.Bitcoin võidab $ 1,000 psühholoogilise verstaposti: kas krüptokursus läheb Kuule?Mis sõitma: Bitcoin just tabanud $ 1,000 markthis kolmapäeval (27) on Jaapani põhinev vahetada Mt. GOX. Valuuta on tasakaal pakkumise ja nõudluse hoiab läheb tugev ja muutes väärtus tõusma, kuid pärast seda oluline hetk on Bitcoiners üle kogu maailma juba mõelnud tulevikus.

Kuigi mõned inimesed võivad öelda (ja nad paremal), et Bitcoin hind oli juba tõusnud seesama mägi 19. Novembril, kui väärtus ajutiselt tembitud üle $ 1,000 BtcChina, see on esimene kord, kui Bitcoin jõuab selle hind börsi, kus USA dollarites on esmane fiat valuuta.

Mitmed sündmused on sõidu hind kuni viimase kuu, peamiselt kuulamised Washington DCregarding Bitcoin põhikiri. Nende koosolekute Bitcoin mitteametlikult pidada õigustatud rahalise instrumentand uue tehnoloogia hämmastav potentsiaali.

Pealegi, seal on suur täiendused Bitcoin ökosüsteemi viimase nädala, peamiselt suurte ettevõtete ja kaubamärkide, et nüüd aktsepteerida maailma kuulsaim cryptocurrency. Bitcoin Kontrollija rääkisin sulle Virgin Galacticjust paar päeva tagasi. Richard Bransoni kosmose ettevõte nüüd aktsepteerib virtuaalne münte maksma ülim tüüpi turism. Pealegi, paar päeva tagasi kogukonna ka teada, et see on võimalik veeta oma BTC on jaemüügi hiiglane Targetvia Gyft, just enne puhkust.

Ja Bitcoin Black Fridayknocking meie uksele, seal on kindlasti palju uusi rikas Bitcoiners digitaalse raha kulutada oma kingitused.

Aga mida me oodata pärast seda uut saavutus? Tsiteerimine armastatud Bitcoin "maskott" Reddit, on cryptocurrency tegelikult pealkirjaga "Kuule"?


Bitcoin krediitkaardid, Bitcoin satelliidid ja palju muudOled sa kunagi tahtnud krediitkaardi lingitud Bitcoins? Idee kindlasti tundub ahvatlev piisavalt kulutada oma Bitcoins liikvel midagi enamat kui kaevukook kaardi. Bitcoin firma Xapo nüüd teha, et unistuse. Ettevõte pakub krediitkaart, mis on seotud teie Bitcoin tasakaalu. For $ 15 dollarit saad krediitkaardi, mida saab kasutada igast poest, mis aktsepteerib Mastercard. Arvestades tuhandeid ettevõtteid, mis aktsepteerivad Mastercard, veetes koos Bitcoin sai just kogu palju lihtsam.


Bitcoini küberrünnakud suurenevad ja nädala uudised uuenevadForbes hiljuti välja pandud hea artikkel esile ohtudest oma Bitcoin rahakoti häkkinud. Turvalisus on nii oluline küsimus ja nii tihti tähelepanuta, et ma tahan võtta hetk meelde Bitcoin kasutajad: Veenduge, et teie rahakott on turvaline. Vabandame kõigi mütsid, kuid liiga paljud inimesed ikka veel ei võta turvalisuse tõsiselt. Kuna Forbes artikkel juhib tähelepanu, iseseisev digitaalne rahakott ei ole üldiselt liiga turvaline ja Bitcoins on kasvanud populaarsus küberrünnakud on suurenenud. Niikuinii, vabandust, kui ma Jankutus küsimus, kuid igaüks peab võtma julgeoleku tõsiselt.


Bitcoin võidab PayPali tänu suurele 194 993 BTC tehinguleLõpuks eelmisel nädalal tõi verstapostiks jaoks Bitcoin. Cryptocurrency võrgu salvestatud üle $ 447,000,000 tehingute ühel päeval, ületades PayPal ja AVASTAMAS summa päevas tehinguid USA dollarites ja muutub maailma suuruselt viies makse võrku. Üle cryptocurrency võid ainult leida "hiiglased" nagu Visa, MasterCard, Hiina UnionPay ja American Express.

Kuid see number sisaldab milline isprobably heftiest tehingu kunagi tehtud Bitcoin ajalugu: 194993 BTC (üle $ 147 miljonit vastavalt vahetuskursi 22.novembril), rahasumma, mida ei saa üle kanda süsteemi nagu PayPal, näiteks.

Vastavalt Coindesk, tehingu ilmus Blockchain.info varakult reede õhtul ja on 1,6 protsenti kõigist Bitcoins nüüd ringluses.

Mis Bitcoiners saada uudishimulik, mõned eksperdid avastasid tehinguga suur hulk saatmisaadresse. Mõned neist olid plokid kaevandatakse veebruaris 2010 või isegi varem. Muidugi, see on võimatu mitte mõelda Satoshi Nakamoto, Bitcoin salapärased asutaja.

Aga tehing on ilmselt lihtsalt "peidus" varajase kaevur või ettevõtte liigub oma cryptocurrency tulu turvaline ladustamise vorm. Oluline on see, et ilmselt Bitcoins ei muundatakse fiat currencyor turul oleks tundnud tagajärjed.

Aktivist Post reportsthat see ülekanne oli haldab üks maailma suurimaid vahetus, BitStamp. Pealegi, see sama aadress kasutati tomove kokku $ 500 miljonit viimastel päevadel vastavalt Reddit post. Lõppude põnevust on Bitcoiners veebis hakkas postitad nende arvamusi selle kohta, mis on tõepoolest oluline, kiites võimalusi, et Bitcoin pakub, kui tegemist on liikuda suurte rahasummade lihtne ja kiire viis.

Cryptocurrency on kindlasti kasvab mitte ainult raha, vaid ka kasutajate arv. Blockchain.info announcedthis esmaspäeval (25), et 70.000 uus virtuaalne rahakotid loodi viimase seitsme päeva jooksul.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma