Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Coinsilium, Briti FINTECH keskendunud ettevõte Bitcoin tehnoloogia, kavatseb käivitada Suurbritannia esimene blockchain IPO (Initial Public Offering). Firma teatas, et ta varsti noteerida aktsiad Londoni AIM, aktsiaturu väikeettevõtjaid.

Vastavalt Coinsilium, IPO kick-off esimeses pooles augustini infotabloo münt, mis tõendavad, et investorid ja FINTECH eksperdid on üha rohkem ja rohkem huvitatud blockchain. Coinsilium on esimene Bitcoin ettevõte riigi ja üks esimesi maailmas käivitada selline pakkumine.

kaks-aastane cryptocurrency platvorm on tuntud oma investeeringute varajases staadiumis blockchain alustavatel. Coinsilium eesmärk on tõsta $ 4,6 miljonit (umbes £ 3 miljonit UK) pärast kirjet AIM, juunioride aktsiaturg juhivad London Stock Exchange.

Kui küsimus kas see võib olla liiga vara siseneda avalikul turul, Coinsilium tegevjuht tunnistab: "Mõnes mõttes ma loodan, et see on natuke liiga arenenud nii teeme natuke rohkem avaldus ja avada mõned inimesed silmad."

Eddy Travia on FINTECH ettevõtja töötab Londonis asuva platvormi, ütleb firma ei ole märganud mingit vastupanu rääkides investorid umbes blockchain. Vastupidi, ta tagab. "Nad uudishimulik ja huvitatud."

"On vähe hariduse muidugi paneb faktid ja paneb uudis konteksti seoses blockchain ja cryptocurrencies. Aga vastuvõtt on olnud hea ja palju inimesi on hakanud meiega muidugi nüüd rohkem kui varem, sest me lihtsalt teatas tulevad IPO. "

Travia, kogenud riskikapitalist ise usub AIM on parim koht alustada IPO sest see on väga edukas kasv turul. "Teine põhjus, miks me vaatasime eesmärk on, sest meie direktorid olnud kogemusi ja kuna see on London, mis on selle progresseeruv ja positiivset suhtumist cryptocurrencies. Tundsime, et see oli hea mõte seda teha Londonis. Alates reguleeriva punkti vaadake me rääkisime, et Bank of England, oleme rääkinud inimestega Westminster. "

See on segane aeg hetkel Ühendkuningriigi põhinev ettevõtted tegelevad Bitcoin, kuna valitsus kavatseb lahendada krüpteerimist. Riigi peaminister David Cameron, on öelnud, et asutused vajavad juurdepääsu krüpteeritud side ohutuse tagamiseks elanikkonnast. See võib kaasa tuua muudatusi viisis, kuidas Bitcoin ja muu digitaalse valuutades näinud Suurbritannias.

Teisel pool, Bank of England on varem kiitis Bitcoinand oma tuum tehnoloogia. Asutuse näitas veebruaris 2015 ta arvab elektroonilise valuutade nagu Bitcoin võivad oluliselt muuta maksete tööstuse kogu maailmas.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu