Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

See on tõepoolest suur päev Bitcoin kogukonna kui tuntud ekspert investeeringute maailm hõlmab cryptocurrency nagu Peter Schiff teeb. Liider Euro Pacific Väärismetallid suurim väärismetallide edasimüüja maailmas, teatas sel kolmapäeval (21. Mai), et tema firma on nüüd vastu Bitcoinvia kuulus tasumise töötleja BitPay.

Kuigi Schiffi väidetava viha vastu Bitcoin oli kunagi ametnik, selle teate kindlasti tegemist muutusega investori seisukohast. Uudised selgus aasta Schiffi "Official Gold Blog".

Ja tundub, et igaüks Euro Pacific Väärismetallid arvab sama. "Bitcoin pakub suurt kasu kui maksevahend nii meie kodumaiste ja rahvusvaheliste klientidega. Rahaülekande Fiat vahendite võib olla aeglane ja kallis kliendile ja krediitkaardi tasud on liiga kõrged neelavad madalatel lisatasusid pakume" ütles Michael Finger, ettevõtte direktor turustamise.

Parim BitPay vastavalt Finger, oli lihtne otsus teha: "mitte ainult ei BitPay teenus ärilist kasu, kuid me oleme põnevil, andes omanikele Bitcoin võimaluse odavalt ja usaldusväärselt teisendada üleliigne majanditest väärismetallide asemel tagasi fiat valuuta ".

Bitcoin tasumise töötleja hiljuti käivitunud koostöös Toshiba, muutes krüpto-tehingute kättesaadav 6000 uus kaupmehed üle kogu maailma. "Meil on väga hea meel, et moodustada koostöös Euro Pacific Väärismetallid (...). BitPay on au olla rolli, aidates näiteks globaalne ja loodud ettevõtetele integreerida Bitcoin oma maksesüsteemid, "ütles Tony Gallippi, BitPay esimees ja asutaja.

Assange kiidab Bitcoin

On seotud märkus, teise Bitcoin toetaja otsustanud jagada oma mõtteid digitaalne raha. Julian Assange, kuulus Austraalia ajakirjanik ja Wikileaks toimetaja-in-chief - kes on veel antud varjupaika Ecuadori saatkonda Londonis -, ütles, et "Bitcoin on kõige intellektuaalselt huvitav areng viimase kahe aasta jooksul".

Avaldus tehti ajal otseülekande vestluse konverentsil Net Prohvet. Vastavalt Wikileaks asutaja, Bitcoin võiks vastutada järgmise suur uuendus finantssektoris.

Assange näitas ta usub, et Bitcoin on luua huvitav mitmekesisuse ja see on põhjus, miks mitmed pangad üle kogu maailma, ja eriti suur Ameerika Ühendriigid asuvate pankade eelkõige on blokeerides nende kliendid tegelevad Bitcoin.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta