Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0 | Estonian.lamareschale.org

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Püüdes tuua mitmeid parandusi üle vanema versiooniga, Bitcoin core arendusmeeskond hasreleased hiljemalt versionof nende peamine Bitcoin rakendamise tuuma versiooni 0.11.0.

Teadaanne tegi on 12. Juuli, mis kinnitab, et uus versioon on juba saadaval allalaadimiseks. Meeskond tegi ettepaneku, et selle uue versiooni on palju lihtsam kasutada ja lapsendada: praeguse võrgu vajadustele. Kasutajad saavad ka uuendada eelmise versiooni, et saada aimu uusi funktsioone ja määrata mõned vead.

Kuidas uuendada uus versioon

Et uuendada uus versioon, vaid eemaldada või peatada eelmise versiooni ja käivitada uus installer (ühildub Windows ja Mac). Kasutajad võivad tulla mõned ühilduvusprobleemid kui nad otsustavad Nõrgemale vanemad versioonid tõttu paralleelselt ploki alla omadusi ja päised-esimene sünkroonimine.

Olulised muutused

Üks oluline omadus on see viimane versioon on ploki faili lõikamine valik. Kasutajad saavad käivitada täielik sõlme pärast vabaneda oma versiooni Bitcoin tuum ning pärast kustutamist kõik ebavajalikud andmed. Teisisõnu, sa ei pea kohapeal salvestada kogu blockchain enam, siis on vaja ainult minimaalselt 550 viimastel plokid. See on elu saver kasutajatele piiratud kõvaketas ruumid oma seadmeid. Tavaliselt täielik blockchain võtab umbes 40 GB ruumi, kuid nüüd see võtab ainult umbes 550 MB maksimaalne päästa viimased 550 plokke. Kuid ploki faili lõikamine teenus on ikka kättesaamatuks Bitcoin Core rahakoti tarkvara kasutajatele. Pole vaja muretseda, kuigi: tulevaste versioonidega integreeritakse seda funktsiooni.

Üks suur küsimusi eelmine versioon oli suurenenud tehingute maht. Kasutajad ei saada tõesti pettunud üle suurenenud kontroll aega iga tehingu. Uus versioon sisaldab mõningaid olulisi värskendusi mõelda sellele probleemile.

Tuum arendusmeeskond on mainitud blogi postitada kasvu "mempool" viib tekitanud problemaatiline mälu kasutamiseks sõlme, kuid uus versioon on varustatud mõned konfiguratsiooni valikuid, mis lubavad, et probleemi lahendada:

  • Minrelaytxfee - Suurenenud minimaalne tehingu relee tasu 0,00001. Lükkab tagasi kõik tehingu tasu on väiksem kui BTC / kB, ja tagades vähem tehingute arv kuhjuvad nn mempool ".
  • Limitfreerelay - piiramist vaba tehingute relee. See funktsioon otsustada arvu kB / minut (it vaikimisi 15) vastuvõtmise tasuta tehinguid. Vähendamine see arv väheneb kasvu kiirus "mempool" põhjustatud tasuta tehinguid.

Tarkvara uusim versioon on paranenud ka privaatsusfunktsioonide pakkuda kasutajatele rohkem turvalisust. Üks olulisemaid ülesandeid on efektiivsem ühenduvus TOR võrku.

Kui TOR on aktiveeritud, teist TOR circuit kasutatakse uue Bitcoin tarkvara kasutamise asemel unikaalne TOR circuit ühendada erinevate kaaslastega. Selles protsessis Bitcoin core alandab tunduvalt võimalusi pealevõtmine pahatahtlik või keelatud P2P hargnemise välja mitu omavahel ühendatud TOR ahelad.

Lisaks on viimases versioonis kaasata tehingu üleujutused, suur endian toetust ja mälukasutuse optimeerimise. Bitcoin tuum järgmine versioon on eeldatavasti vabaneb alguses 2016..

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)