Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Bitcoin, virtuaalne raha tehnoloogia, mis koosneb ühenduse köitev investeeringuid väärt sadu miljoneid dollareid, püüab vaatamata üha praegu sõda.

See konflikt võib tunduda väike asi väljastpoolt. Non-Bitcoiners näevad seda kui kamp inimesi väites üle lihtne küsimus numbrid. Aga tegelikult on see "tähtsusetu" mittenõustuva võiks olla märkimisväärne majanduslikke tagajärgi ja isegi panna olemasolu virtuaalne raha ohus.

Vaidlus selle ümbruskonna Bitcoin süsteem on jagamisel Hiina kogukondade ja Lääne arendajad, luues vahet krüptooperatsiooni äriringkondade ja varakult, tõstes samal ajal eriarvamuste programmeerijad.

Selleks, et lõpetada vaidlus, kõik suuremad osapooled peavad jõudma arusaam. Muidu kogu Bitcoin võrgu kukkuda, hävitavad võimalused detsentraliseerimise ja turvalisus.

Vaidlus

Väikeettevõtete omanikud ja startup teenused võtnud Bitcoin lihtsa detsentraliseeritud virtuaalse valuuta vaba igasugusest valitsuse määrus. Või vähemalt, tasuta kättesaamatus pangad ja asutused, nagu midagi sarnast digitaalne kulla. Aga püüdes leiutada ideaalne struktuur virtuaalne valuuta, Bitcoin varase arendajad mõeldud ka tehnoloogia on suur valik rakendusi.

Mõned meist on juba tuttav blockchain ja kuidas see toimib. Bitcoin peamine tehnoloogia hoiab arvestust kõigi BTC seotud teavet ohutu ja turvaline detsentraliseeritud pearaamatu ja muudab teabe avalikkusele kättesaadavaks. Kuna protsess ei ole reguleeritud ühegi keskse asutuse teave jääb samaks. Võimalused loodud selle tehnoloogia ajastul virtuaalne tehnoloogia on lõputud ja erinevad ettevõtmised on juba alustanud mitmeid rakendusi, et blockchain olla.

Bitcoin võrgu lihtsalt koosneb plokid pärinevate andmete digitaalset teavet, moodustades seega kett. Aga see on täpselt, kus vaidluse algab: kui Bitcoiners arutleda maksimaalne suurus blokeerida. Voolupiirangul maksimaalne ploki suurus on üks megabait. Selline madal ploki suuruse piirang tähendab ainult seitse tehingute lubatud sekundis, mis on väga madal enamik ettevõtteid, kes on integreeritud Bitcoin tehnoloogia nii kaugele.

Jeff Garzik, üks liikmetest Bitcoin tuum arendaja meeskond, hiljuti kirjutas raamatu öeldes see tempo tähistab blokaadi Bitcoin kasvu. Ta kirjutas: "mis tahes vastutustundliku ettevõtluse eenduva läbilaskevõime kasutamist tulevikus näeb süsteemi jõuda absoluutse maksimaalne võimsus, seda kiirusepiirang paigas. Suurendamise või kõrvaldamise selle piiri julgustab ettevõtteid vaatamiseks Bitcoin kui scalableand suudab toetada miljoneid uusi kasutajaid. "

Piirang ploki suurus võib olla ka negatiivne mõju Bitcoin põhiõiguste valuuta taotluse. Kasutaja kogemus võib halvendada kui tehing taotluse summa ületab. Mining basseinid, mis joonistada andmete võrgustik, hakkab laadimise üha suurem töötlemise tasu. Ja selle tulemusena Bitcoin kaotab mõned kaebuse makseviisi võrreldes teiste võimalusi.

Aga ploki suuruse piirang on ka oma eelised. See piirab ruumi, andes seeläbi ohutuse võrku. Niisiis, kui keegi püüab kurjalt ülevoolu süsteem rämpsposti, ta / ta või ta on kulutada kopsakaid aega ja vaeva protsessis.

Üks võimalik lahendus võib olla mitte suurendada ploki suuruse piirang liiga palju

See vähendab töömahtu kaevurid on vaja teha iga plokk. See on kasulik mõlemale poolele madala tehingutasu ja kiiret tehingu ajal. Mõned varakult Bitcoin, kes ei hooli tehingutasu või praeguse investeerimisvõimalusi ja hoidke oma cryptocurrency kui pikaajalisi investeeringuid, samuti toetada madala ploki suuruse piirang.

Aga isegi siis, kui enamik ühenduse hääletab suurenenud ploki suuruse piirang, ei ole protokolli otsustamist ideaalne ploki suuruse piirang - säilitada praegune ohutuse ja tuleviku võimalusi - või otsustada muutusi.

Gavin Andresen (üks kõige olulisem arendajad Bitcoin tehnoloogia) on juurutatud ka oma ettepaneku. Dokumendi kohaselt, Andresen ettepanek ploki suuruse piirang 20 megabaiti. See tõstatas uue arutelu seas eksperdid.

Võimas kogukond Hiina kaevurid olid selle kasvu ploki suuruse piirang, sest nende riigi internetiühendust ei võimalda neil kõige paremini suurenenud ploki suurus. Nii nad tegid omapoolsed ettepanekud ploki suuruse piirang kaheksa megabaiti. Ettepanek on toetanud Andresen alates.

Vastuseks libisevat korki pakkusid Garzik mis tooks modifikatsiooni Bitcoin koodi. Nii ploki suuruse piirang võiks muuta (suurendada või vähendada) perioodiliselt vastavalt saadud häälte esitatud globaalse kaevurit.

Bitcoin kogukond on erinevad arvamused arutelu mõned toetavad kaheksa megabaiti "ploki suurust kasvu ja mõned ootavad kõrgtehnoloogiat, mis võimaldaks neil vältida vaidluse. Nagu Bitcoin on täiesti detsentraliseeritud süsteemi, ei ole selge lähenemisviisi, et hinnata nende erinevate mõtteid ja muresid, mis muudab võimatuks jõuda lõplikku otsust.

Tähendus olukord

Kuna Bitcoin teekonda alustanud jaanuaris 2009, see ploki suurus vaidluse on esimene peamine muudatus Bitcoin poliitika. Iga kord, kui uus muutus toimub, baastarkvara on modifitseeritud ja mängijad on ajakohastatud kiiresti. Igaüks püüab vältida praeguse menetluse saab visati välja süsteemi, kuni nad vastavad tingimused.

Aga sel juhul on kaks protokolli, milles osaleb arendajad, mis võivad kaasa tuua split võrku. Laostumist võib ilmneda juhul, kui üks osapool otsustab ajada ülemaailmse uuendatud ilma mõõtmise tulemusi.

Tagajärg olukorra

Bitcoin praeguse turu kork on umbes $ 4 billionwith miljoneid dollareid investeeringuid ootab rida iga päev. Blockchain on täiesti turvaline ja detsentraliseeritud süsteemi ja suure kasutajaskonnaga koos suhteliselt pikk ajalugu muudab blockchain tehnoloogia suurepäraseid võrreldes mõne tema konkurendid. Kui aga kogukond laguneb üle ploki suuruse piirang arutelu, kogu võrgu on ohus.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu