Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Gavin Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation ja üks kõige austada ja tuntud krüpto-arendajad, hiljuti tehtud väga huvitav avaldust Bitcoin pilv kaevandamise, süüdistades enamik neist tegevuse olemise Ponzi skeemid.

Avaldus, avaldatud Reddit, peaaegu märkamatult, vastavalt CryptoCoinsNews. Kõik algas siis, kui Reddit zapt0 küsis Bitcoin communitytheir arvamust kaevandamist käsitlevate lepingute. Kuigi enamik vastused olid negatiivsed, Gavin vastus oli kõige ootamatu.

Nad ei ole mõtet. Ma kahtlustan, paljud neile [Bitcoin pilv kaevandamisettevõtetega] on osutuvad Ponzi skeemid.

Enamik inimesi, vastates sama küsimus ilmselt jagada Gavin seisukohast viewor vähemalt negatiivset arvamust seoses pilv kaevandamist käsitlevate lepingute.

Mining lepingud enamasti on ripoff mõeldud informeerimata. Kurb aga tõsi.

Kui see oli tulusam kaevandama inimesed ei müü lepingud, nad lihtsalt kaevandada ise. BTC kaevandamise lepingud on aja raiskamine... Parem lihtsalt osta BTC.

Fakt on, et mitmed erinevat tüüpi pettuse juhtunud enne aasta Bitcoin ökosüsteemi. Investeerimistegevuse petuskeemid olematu kaevandamise riistvara tootjad, palju on juba juhtunud, nii et Ponzi skeem ei oleks täielik üllatus.

Muidugi, mõned redditors usun endiselt on võimalik kasumit teenida võiks kaevandamist käsitlevate lepingute. "Kui te kasutate need [lepinguid] kohta Cryptsy (MN1 / MN2) või CEX.IO, saate teha raha nende kui te spekuleerida neid. Aga kui pikaajaline investeering, on raske isegi murda isegi kui ütleme. Isegi hiljutine suplust hash määra suurendamine ", kasutaja kilorat kirjutas Reddit.

CEX.IO on üks kuulsamaid pilv kaevandamise ettevõtted, kuid mitte alati parima põhjustel. Kuigi see oli kauplemisplatvormi mis tõi pilv kaevandamise masside nad ka kontrollida GHash.IO kaevandamise bassein. Basseini hiljuti kaasatud poleemikat teist korda aastas ja samadel põhjustel: võimalus teoreetiline '51% rünnaku "vastu Bitcoin võrgu.Bitcoini ökosüsteem kaotab kaks Amsterdamis väidetavalt varastatud sularahaautomaatiPärast ainult Bitcoin ATM tegutsevate Vermont suleti varem sel nädalal, nüüd kaks krüpto masinad eelnevalt paigaldatud Amsterdam on kadunud jäljetult. Omanikud ja asutuste öelda seadmed olid varastatud.  

Kadumise algselt märgata saidi Müntide ATM Radar, mis jälgib kogu tegevus cryptocurrency sularahaautomaadid tegutsevad üle maailma. Online platvormi avaldas tweeton laupäeval (14.), väites, nii masinate oli varastatud.

Üks sularahaautomaadid, General baiti BATMTwomachine, asus Hofje van Wijs, baar linna Punaste laternate piirkond. Masin oli väärt $ 2600 ja jäi kadunuks umbes 07:00 26. Jaanuarist.

Teine ATM on kahesuunaline ATM toodetud BitAccess ja ettevõtte poolt EasyBit. See seade on väärt umbes $ 10.000. Kuid sel juhul täpset kuupäeva oma kadumine ei ole selge.

Üks liige Hollandi Bitcoin ATM kollektiivse MrBitco.in, kes kuulub General baiti masin, ütles CoinDesk et ta "laastas esimesel", kui ta sai teada, mis oli juhtunud. Kuid Martijn Wismeijer lisas, et "see on Amsterdam me oodata varastatud ühikut kuud tagasi ".

"In waywe näha seda kui Bitcoin turu valmimine. Kui vargad alustada juhtides nende kange hetkel Bitcoin sularahaautomaadid, me teame Bitcoin on laiatarbekaup, "ütles ta.

Täpne summa varastatud vahendite ole veel hetkel selge, kuid vastavalt Wismeijer "kaotus nagu see ei ole lihtne lahendada sõltumatu kaupleja".

Hollandi ametivõimud uurivad praegu nii.


Bitcoini saatkonna Bitcoin Airdrop peab saatkonna edukaksJaanuaris üksikasjalikult tulemas Bitcoin Airdropby Bitcoin saatkonna ja McGilli Cryptocurrency Club. Üritus oli mõeldud mittetulundusühingu projekti edendada huvi cryptocurrency seas üliõpilased ja edendada vastuvõtmine selle kasutamine ülikoolilinnakus.

Üritus toimus Open Air Pub korraldatud Engineering Undergraduate ühiskond 23. Veebruaril ja 24. Kohal. Mõiste Bitcoin maandamisalus võeti esmakordselt kasutusele MIT 2014. Eesmärk oli lihtne: luua Bitcoin mikromajandus ülikoolilinnakus andes välja tasuta bitcoins õpilastele. Saatkond valis strateegia, et Bitcoin Embassy juba katsetatud läbi Montreali Grand Prix 2014.

Maandamisalus lisada "Bitcoin Hariduse Paketid", kus adressaat võiks leida paberi rahakoti koormatud 17000 bitti lisaks juhend üksikasjalikult Bitcoin ja kuidas lunastada paber rahakott.

Projekti tõstatatud umbes neli bitcoins rahastada paberi taskud ja rahastatud 200 privaatvõtmetest.

Video üksikasjalikult korral postitati YouTube.

Umbes 25% erasektori võtmed edukalt imporditud esimese 24 tunni jooksul.


Bitcoin Evangelist Jason King töötab 3 237 miili, et edendada krüptokuuluvustLoomine ja haldamine Sean Outpost, et cryptocurrency põhinev kodutute haardega organisatsioon Pensacola (Ameerika Ühendriigid), ei olnud piisavalt Jason King. Bitcoiner on otsustanud käivitada 3237 miili kogu Ameerika Ühendriigid. Ja tema seiklus on peaaegu möödas.

Pärast nelja kuud, Jason King on ainult umbes 30 rohkem miili veel lõpetada tema perspektiivis kogu riigis, läbi projekti "Bitcoin Across America". Alates veebruarist on ta heita 72 naela käies tuhandeid miili tõsta teadlikkust kodutus ja Bitcoin.

"Seal on epideemia kodutuse Ameerikas ja enamik inimesi ei tea seda. See ei ole, et nad ei hooli, see on lihtsalt, et nad ei saa aru. Bitcoin võimaldab avada kuni maailmaareenil kohaliku probleem. See pole kunagi olnud võimalik enne mis tahes muid rahalisi seade ", King ütles CNET.

Vastavalt numbrid jagavad mees taga Sean Outpost, üle 3,5 miljoni inimese koduta sel aastal Ameerika Ühendriikides. See number tähendab 1 iga 200 ameeriklased elab tänavatel. King lisas, et vaesus on teine ​​probleem, kuna rohkem kui 12 miljonit last elab vaesuses Ameerikas. Ja seal on veel 2014. Aastal, rohkem kui 100 miljonit inimest kogevad teatud tüüpi toidupuuduse.

Ilu Bitcoin, King ütleb, on see, et võimaldab inimestel üle kogu maailma annetada raha, et välismaa organizationswithout pöörates hiiglaslik teenustasusid. Sellepärast cryptocurrency toetaja otsustas käivitada kogu Ameerikas, missioon, mis lõpeb sel laupäeval (7. Juuni) pärastlõunal, San Francisco, on Bitpay kassade kolmas ja King tänavatel.

Running kogu riigi Olen suutnud silmaga näha, kuidas halb kodutute olukord. On Bitcoin ees, olen olnud kõik need väikelinnades ja inimesed teavad Bitcoin ja tahavad rääkida Bitcoin.

Jason King usub "America meeldib etendus", nii et ta otsustas tohutu seiklus nagu see oleks meelitada õiget tähelepanu. "Ma arvasin, kui ma tegin seda perspektiivis ma võiks luua vestlus kodutus ja proovige leida lahendus see".

Pilte kodulehel Bitcoin Across America

Seotud uudised


Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks