Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

USA Securities and Exchange Commission (SEC) announcedthis teisipäeval (3.), et Erik Voorhees asutaja veebilehed nagu tuntud SatoshiDICE, laetakse avalikult pakkumine aktsiate kaks Bitcoin seotud ettevõtmised ilma registreerimata neid. 

Voorhees on tuntud cryptocurrency kogukond on asutaja kaks kuulsat platvormid: SatoshiDICE ja FeedZeBirds. Kuigi esimene on hasartmängude kodulehel, et müüdi rohkem kui $ 12 miljonit tagasi 2013. Aasta juulis, viimane võib kirjeldada kui süsteemi, mis maksab kasutajad automaatselt retweeting sponsoreeritud sõnumeid.

Vastavalt SEC, Erik Voorhees "avaldatud prospektid internetis ja aktiivselt tellinud investorid osta aktsiate SatoshiDICE ja FeedZeBirds". Probleem on selles, et "ta ei suutnud registreerida pakkumisi SEC kohaselt nõutud riigivõlakirjade seadused".

Investorid makstakse nende aktsiate kasutades Bitcoin, virtuaalne raha, mida saab kasutada osta reaalse maailma kaupade ja teenuste vahetada käibevaluutasid teatud Internetis vahetusi. Kasumit lõpuks teenitud Voorhees läbi registreerimata info kokku üle $ 15.000.

SEC orderexplains et esimene registreerimata pakkumine mais toimunud 2012. Aastal, 2600 BTC kerkisid müügi kaudu 30000 aktsiate FeedZeBirds.

Pärast seda, augustist 2012 kuni 2013. Aasta veebruaris SatoshiDICE müüdud 13 miljonit aktsiat ja kasvanud 50600 BTC, mis olid väärt umbes $ 722.659 ajal.

Platvorm lõpuks sunnitud tagasi nende pakkumine tulu investoritele "on tagasiostu tehing 2013. Aasta juulis". Kuid "märkimisväärne tõus vahetuskurss USA dollari Bitcoins tegelikult suurenenud makstud summa tagasi investorid umbes $ 3,8 miljoni eest 45.500 BTC".

Amet leidis, et Voorhees aktiivselt tellinud investorid osta aktsiaid nii platvormide kohta Bitcoin foorum ja avalikult propageerida registreerimata pakkumisi teistele Bitcoin seotud veebilehed lisaks ka kasutades sotsiaalse meedia. Kuigi esimese registreerimata pakkumine oli isegi õigus "FeedZeBirds IPO", SEC tagab puudus esitamise nõuetekohase registreerimise avalduse eest FeedZeBirds või SatoshiDICE pakkumisi.

Nagu öeldud, Securities and Exchange Commission leitud Vorhees süüdi rikub punktides 5 (a) ja 5 (c) Väärtpaberiseaduse 1933. Et vältida õiguslikku võitlust, Voorhees on nõustunud elama maksud makstes rohkem kui $ 50.000, mis sisaldab "täielik disgorgement on $ 15,843.98 kasumit pluss $ 35.000 karistus".

Voorhees nõustunud keelustamiskorralduse toimepanemisest või põhjustamata edasiste rikkumiste registreerimise sätteid ilma vastuvõtul või eitada SEC järeldused. Lisaks rahalisi karistusi, Voorhees kokku lepitud, et ta ei osale üheski väljastamise tahes turvalisuse registreerimata tehingu eest virtuaalne valuuta sealhulgas Bitcoin eest viieks aastaks.

Andrew Ceresney direktor SEC Division täitemenetluse, kommenteeris puhul: "kõik emitendid müüa väärtpabereid üldsusele peab vastama registreerimisel sätteid väärtpaberite seadusi, sealhulgas emitentide, kes soovivad koguda raha kasutades Bitcoin". Ta lubas SEC hoiab jõustamisel oma "eeskirjadele, mida kohaldatakse digitaalse valuuta".

Pilt - RR

Seotud uudised


Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi